Jump to content
ksskss

no tere

Recommended Posts

olen natuke mures oma kaalu pärast. Pole paks, kuid mõni lisakilo on, tahan kõhtu trimmi, pepsi ilusaks ja natuke paksudest kintsudest lahti saada. tarbin üsna palju alkoholi. söön väikseid portsjoneid, hommikul max 2 võileiba, lõunaajal ka midagist, mis kätte juhtub, õhtul ka vb näksin, peale 6 enam ei söö. käin igapäev rulluisutamas, seda alustasin umbes 2 nädalat tagasi. kas alkohol mõjutab niiväga ja annab lisakilosid? kuidas ma saaksin trimmi ja peenemaks? toitumine? trenn? andke nõu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen natuke mures oma kaalu pärast. Pole paks, kuid mõni lisakilo on, tahan kõhtu trimmi, pepsi ilusaks ja natuke paksudest kintsudest lahti saada. tarbin üsna palju alkoholi. söön väikseid portsjoneid, hommikul max 2 võileiba, lõunaajal ka midagist, mis kätte juhtub, õhtul ka vb näksin, peale 6 enam ei söö. käin igapäev rulluisutamas, seda alustasin umbes 2 nädalat tagasi. kas alkohol mõjutab niiväga ja annab lisakilosid? kuidas ma saaksin trimmi ja peenemaks? toitumine? trenn? andke nõu. :)

alkohol on enamjaolt suhkur (ehk siis palju kaloreid) seega kui tahad muutusi näha - lõpeta alkoholi tarbimine suurtes kogustes (tõlgendades seda "palju"-t)

Peale kuut mitte söömine on müüt, eriti treenivale inimesele. Söö rohkem, treeni ja jäta alkohol sinnapaika. Siiamaani pole alkohol ühtegi naist veel ilusamaks teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh. ma olen mõelnud küll alkoholiga lõpparve teha, sest toitumine on mul normaalne ja treenin ka omast arust. aga kas igapäev rulluisutamine? treenib? mida? kuidas alla võtta, 4,5 kilo?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh. ma olen mõelnud küll alkoholiga lõpparve teha, sest toitumine on mul normaalne ja treenin ka omast arust. aga kas igapäev rulluisutamine? treenib? mida? kuidas alla võtta, 4,5 kilo?

see toitumine ja normaalne??? minu arust see toitumine väga mööda. uuri toitumise kohta foorumist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh. ma olen mõelnud küll alkoholiga lõpparve teha, sest toitumine on mul normaalne ja treenin ka omast arust. aga kas igapäev rulluisutamine? treenib? mida? kuidas alla võtta, 4,5 kilo?

See toitumine küll normaalne pole!! Paar võileiba ja treenimine+peale kuut mitte söömine lõpeb mingi hetk terviserikkega mitte kaalu langemisega! Been there, done that! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alkoholis suhkrut pole. Korralikus veinis või shampuses on max 1g suhkrut /100g.

viski? konjak? viin? brändi? etc... erandeid võime alati leida, fakt on see, et alkohol lisab ballasti. Eks me kõik jah joome KORRALIKKE veine ja šampuseid... mhm..

Aitäh. ma olen mõelnud küll alkoholiga lõpparve teha, sest toitumine on mul normaalne ja treenin ka omast arust. aga kas igapäev rulluisutamine? treenib? mida? kuidas alla võtta, 4,5 kilo?

alkoholi võib tarbida aga mõistlikult. Mida enam tarbid seda enam peaksid ka trenni tegema, et need lisakalorid kulutada. Iga päev rullitada pole mõtet (vähemalt sel juhul kui sa väsitad end sõiduga, mitte ei hõlju niisama) Treenib enamjaolt alakeha, oleneb tehnikast kas rohkem sääri ja nelipead või siis tuharat. Kuidas alla võtta: vähem alkoholi, rohkem süüa ja intensiivsemalt trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no aga söömine tegelt peab olema ju reguleeritud. ses suhtes et ei söö palju ja tarbid vähe süsivesikuid ja rasvu. Mina olen pmst šokolaadist ja krõpsudest loobunud. šokolaadi, harva, pigem kommid. puuvilju suht söön. aga no, päevas korra vähemalt söön ma sooja toitu, rohkemaks ei leia aega et sooja toitu süüa. ommikul paarist võileivast saab mul näiteks kõht täis. aga mis oleks siis selline treening, et võtta alla? 4,5,6 kilo? kui rulluisutamine on rohkem aeroobne, ega treeni niivõrd kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga lõppkokkuvõttes, mis on normaalne toitumine? Mida ma peaks sööma? palju? millal? mingite tundide tagant? Puuviljad? Juurvlijad? Leib? Vorst.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

0.5L 40% viinas on..... m(lahus) 100g 40g

500g x

x(lahus) 500x40/100=200g

m(aine) 200g*7= 1400 kalorit

paar korda kuus pole paha, aga kui koguaeg tühju kaloreid õgida siis ei tule rasapõletussest eriti midagi väljka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna etanooli tihedus on ca 0,8g/ml, siis tuleb kaloreid poole liitri viina kohta veidi vähem, 1120 kcal.

Teinekord veendu kas see, mida sa kirjutada kavatsed, ka õige on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema algataja soovib kõike korraga. Söömist korda ja kohe, keha fitiks ja kohe. Kas see ei peaks olema vähe pikem protsess et enda jaoks asju läbi mõelda ja proovida. Päevikut pidada ja tulemusi hinnata eelnevalt ülestähendatud andmete põhjal. Miks teemaalgataja arvab et kõik peab olema nii lihtne nagu saia ostmine poest. Head enesetunnet ja välimust tahaks küll aga pingutada ja ajusid kasutada eriti nagu ei viitsiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi ju ongi nii. Kes meist ei tahaks suure/meelepärast kehaehitust? Aga sellised on ikka palju, kes avastavad selle alles aprillis/mais ilusate ilmade ning suvetunde saabumisega. Ja siis mõtlevad, et nüüd teen trenni ja söön korralikult( veel hullem ei söö üldse ) aga sealt edasi mis peale suve saab on po**ui. Mõelge selle peale kasvõi kohe täna ja seadke eesmärk näiteks järgmiseks suveks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui alustasin oma trenni tegemisega arvasin umbes samamoodi.See et nii palju vaeva peab nägema,ikka aastaid,nii toitumine kui ka trenn,ma poleks elu sees arvanud...ja et selle kõigega nii kaua läheb.Põhimõtteliselt mulle tundub et seda kõike saab kahte moodi teha,üks on selline,et sööd vorsti võileibu ja teed korra nädalas trenni ning usud et oled juba kõva sportlane ning kõik on tiptop,teine on see kui päevast päeva hakkad järjest rohkem pühenduma ning aru saama kui vähe sa tegelikult tead ning kui palju sa pead veel pingutama.Ise enam nagu hullumeelne trenni ei tee ega söö nagu hull aga asi on nii üelda kontrolli all e. töötab.Ma ütleks nii et hakka trenniga praegu pihta siis järgmiseks aastaks selleks ajaks näed mingit tulemust e. lühidalt kokku võttes pead palju vaeva nägema ja muutus tuleb kolm korda aeglasemini kui ootaks.Lähen oma urgu tagasi...im out.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõelge selle peale kasvõi kohe täna ja seadke eesmärk näiteks järgmiseks suveks ;)

Mina näiteks selleks suveks ei valmistugi. Antud hetkel läheb massiperiood hästi ja pole mõtet dieeti veel pidama hakata. Nüüd siis seadsingi eesmärgi järgmiseks suveks lihast juurde kasvatada ja rasvaprotsent alla saada. ;)

Aga paljud sõbrad ,kes suveks six-packi välja tahavad tuua ,krimpsutavad minu mõtte peale nina. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis värk selle suvega on? Talvel ükskõik, mis pekivoldid riiete all on? :) Jah, ma saan aru, et on massiperiood ja dieediperiood, aga peangi silmas just neid naisi, kes kevadeti justkui oma keha avastavad ja imedieete pidama hakkavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis värk selle suvega on? Talvel ükskõik, mis pekivoldid riiete all on? ;) Jah, ma saan aru, et on massiperiood ja dieediperiood, aga peangi silmas just neid naisi, kes kevadeti justkui oma keha avastavad ja imedieete pidama hakkavad.

Suvel vaja ennast rannas isastele näidata. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rannahooajal tahetakse ju ikka parimas vormis olla ja ma ei väidagi et mina ei tahaks. Muidu ju tekib teistel tunne , et sa seal jõusaalis niisama kargamas käid.Kuid kas on tegelikult teised nii tähtsad?Enda tervis ja enesetunne loeb. Aga Toivo295 edu ning respekt massiperioodil suvehakul :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omg, kas ma olen arvanud või öelnud, et tahan maruruttu hea välimuse saada? Ma tean, et see kõik võtab aega. Ja ärge nüüd mind mingiks alkassiks ka pidage, ma ei joo enam. Ja tean imehästi, kui palju mis alkohoolne jook kaloreid annab. Ma tean et see kõik pole lihtne. Mitte miski pole lihtne. Ja ma kirjutasin lihtsalt et abi saada ja nõu küsida, kuid hoopis mõistetakse hukka. Ma ei tahagi ranna, ega mingite kuttide jaoks enda figuuri korda saada, vaid seda tahan ma selleks, et oma eesmärgini jõuda ja et mul parem oleks. Mind ei huvita, mida teised minust arvavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×