Jump to content
ristokru

Grillimine?

Recommended Posts

Kui ma olin 15-16 aastane, oli meil ümberkaudsetelt tänavatelt kamp 15-20 poissi. Need, kes jõid 3 l õlut iga päev (enamus), nendest ei ole keegi elanud 50-aastaseks, need, kes jõid 0,5 l või üldse mitte, elavad siiamaani. Järeldused tehke ise.

Samas teemaalgataja vaevalt iga õhtu grillpidu korraldab :D Ma usun , et u. nädalas korra või sinna kanti. Ja kalmuse 3l oli ka lihtsalt näite toomiseks ja ükski normaalne inimene ei joo IGA PÄEV 3l õlut :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... Mõnele mõjub 0,5 õlut jubu hukutavalt, teisele ei tee 3l midagi, kolmas joob iga päev 1l - on tervem ja tugevam kui kaks esimest ja ka need kes üldse alkot ei tarvita. Sama teema on ka liha söömisega, selle kogusega. Kui tunned ennast pärast ok siis ongi OK. Kui ühel päeval enam väga mõnus olla ei ole pärast 1kg liha sisse väntamist siis vast ei maksa enam seda teha....Teismeeas on pea võimatu ennast taltsutada, proovimaks kõiksugu selle maailma nö. keelatuid vilju. See poleks siis elu vaid mingi steriilne eksisteerimine. Kes endale sellist elu sooviks???

Päris nii ei saa võtta asja, vähemalt alkojoomisega, et kui pärast on OK olla, siis ongi kõik OK. Kui ükspäev enam ei ole OK olla pärast paari liitri õlle sisseajamist, võib selguda et tervisele on pöördumatu kahju tehtud ja näiteks maks või pankreas hakkab otsi andma. Praegused teismelised proovivadki keelatud vilju, viina energiajoogi ja exctasyga segamini ja siis lähevad varastavad kuskilt poest midagi, kas selline elu ongi normaalne? Alati on võimalik ja peabki ennast taltsutama, sest just teismeeas on meri põlvini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris nii ei saa võtta asja, vähemalt alkojoomisega, et kui pärast on OK olla, siis ongi kõik OK. Kui ükspäev enam ei ole OK olla pärast paari liitri õlle sisseajamist, võib selguda et tervisele on pöördumatu kahju tehtud ja näiteks maks või pankreas hakkab otsi andma. Praegused teismelised proovivadki keelatud vilju, viina energiajoogi ja exctasyga segamini ja siis lähevad varastavad kuskilt poest midagi, kas selline elu ongi normaalne? Alati on võimalik ja peabki ennast taltsutama, sest just teismeeas on meri põlvini.

Väga õige, aga räägi seda teismelisele. Jääb üle ainult loota, et mõistus õigel ajal koju jõuab. Tegelikult selekteerib loodus ise tugevad nõrkadest isenditest välja. Füüsiline tervis võib olla kõva kuid kui mõistus järgi ei tule siis oled kokkuvõttes ikka nõrk ja sind praagitakse välja. Kõrvalt vaadates võib ju jääda mulje, et me ise oleme selles väljapraakimises süüdi. Ehk ka natuke oleme, kuid selliseks on meid loodud ja kõik mis meiega juhtuma peab juhtub niikuinii. Ükskõik millise valiku me ka ei teeks, see kõik on kusagil "kirjas" ja nii läheb. Kõik on kõigega seotud. Kui oleks võimalik kellelgi ajas tagasi minna ja vigu parandada siis lendaks kõik peapeale ja seda segadust ei suudaks enam keegi parandada. Me ju võime siin mõelda, et oleme oma saatuse peremehed. Tegelikult kõik see mis toimub ja tuleb on kindlalt paigas. Olen hetkel kindel, et paljud vaidlevad mulle vastu, et me saame ikka suuresti ise oma saatust määrata. S.......gi, me teeme just seda mis ette nähtud. Ulmekas? Kes teab. :D

........"Stress, pidev stress, selle vastu ei sa mitte midagi teha. Ma olen ise 5x Vismaris olnud ja siin ma olen. Elan aga mis elu see on......" :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas teemaalgataja vaevalt iga õhtu grillpidu korraldab :D Ma usun , et u. nädalas korra või sinna kanti. Ja kalmuse 3l oli ka lihtsalt näite toomiseks ja ükski normaalne inimene ei joo IGA PÄEV 3l õlut :)

Täpselt!! Grillin tavaliselt korra nädalas ja see kilo liha, see ju ainult 4 varrast,see pole palju :) Ja tavaliselt joon pudeli õlut grillimisel.

See 4-6tk oli mõeldud kui juba tulevad sõbrad ja nii se läheb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma olin 15-16 aastane, oli meil ümberkaudsetelt tänavatelt kamp 15-20 poissi. Need, kes jõid 3 l õlut iga päev (enamus), nendest ei ole keegi elanud 50-aastaseks, need, kes jõid 0,5 l või üldse mitte, elavad siiamaani. Järeldused tehke ise.

Ma jällegi tean inimesi kes ka joovad ja siiani elavad tervemalt kui mitte alk.tarbijad :D . Seega see oleneb ikkagi inimesest ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks suure tõenäosusega jääb valgukogus mis lihaste ja muude rakkude taastamiseks vaja läheb tõesti sinna 20-..... äkki mõnel ka 50g kanti. Ülejäänud ei lähe raisku juhul kui süsivesikuid eriti ei tarvita selle söögikorraga, ülejäänu lihtsalt töödeldakse ümber kui keha energiavajadus on enam-vähem vastavuses selle lihakoguse ja õlle energeetilise väärtusega. Eks see kuulub sellelsse valdkonda kus antiikmööbel ahju läheb. Isiklikult mulle see isegi sobib kuid päris antiikmööbliga ma siiski enda ahju ei küta, sinna läheb ka modernsemat toodangut. :D

Aga kui söön u.600g grillitud liha ja 1 õlle, kuidas siis organism omastab selle(Peale trenni ja kuidas mõjub see üldse ennem tehtud trennile)? Muidugi veel kartulisalat+toorsalat.

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegused teismelised proovivadki keelatud vilju, viina energiajoogi ja exctasyga segamini ja siis lähevad varastavad kuskilt poest midagi, kas selline elu ongi normaalne?

:D Eeee...mis hobuseunenägu see on?

Alati on võimalik ja peabki ennast taltsutama, sest just teismeeas on meri põlvini.

Enamus saavad oma põlvini merest üle ja mõistus tuleb pähe. Nooremana endalgi mõned asjad rohkem põlvini olnud. Etapp, mis tuleb läbida. Kes noores eas ei läbi, see läheb täisealisena lolliks. Ja siis pole enam midagi teha kui täismehel poisikese kompleksid.

Aegade algusest on öeldud, et vat NÜÜD on küll noorus hukas. Vaevalt et ta nüüdki rohkem hukas on kui kunagi varem. Meenutage ikka oma noorust täpsemalt... Või kui ise nooruses pappkastis elatud sai, siis küsige teistelt samaealistelt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal tuleb selline tunne peale seda lugedes, et mul polegi teismeiga olnud, sest alkoholi ei tarvita ja narkootikumid pole ka tõmmanud.

Teemasse ka: grillimisel on tihti(vähemat minu ringkonnas) söögiks ka nt. kartulisalat. Kuidas sellesse suhtuda. Peaks nagu suht ok olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal tuleb selline tunne peale seda lugedes, et mul polegi teismeiga olnud, sest alkoholi ei tarvita ja narkootikumid pole ka tõmmanud.

Teemasse ka: grillimisel on tihti(vähemat minu ringkonnas) söögiks ka nt. kartulisalat. Kuidas sellesse suhtuda. Peaks nagu suht ok olema?

Kartulisalat on suht okei, kui majoneesi asemel kasutada hapukoort. Kartulid tekitavad ja hoivad täiskõhutunnet kauem kui riis või pasta. Külmades keedukartulites leiduvad süsivesikud imenduvad aeglasemalt võrreldes soojade kartulitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kartulisalat on suht okei, kui majoneesi asemel kasutada hapukoort. Kartulid tekitavad ja hoivad täiskõhutunnet kauem kui riis või pasta. Külmades keedukartulites leiduvad süsivesikud imenduvad aeglasemalt võrreldes soojade kartulitega.

Miks majonees ei sobi??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks majonees ei sobi??

Vene keeles kõlaks see nii - kulinarnaja gadost. :P

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vene keeles kõlaks see nii - kulinarnaja gadost. :P

Kirjutan siia yhe kyyslaugumajoneesi retsepti ja sa korda veelkord, et kulinarnaja gadost...

2 kyyslaugu kyynt

1 tl Dijoni sinepit

3/4 tassi oliivi6li

1 munakollane

soola

v2rskeltjahvatatud musta pipart

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjutan siia yhe kyyslaugumajoneesi retsepti ja sa korda veelkord, et kulinarnaja gadost...

2 kyyslaugu kyynt

1 tl Dijoni sinepit

3/4 tassi oliivi6li

1 munakollane

soola

v2rskeltjahvatatud musta pipart

:P

Kui koostises ikka suhkrut, äädikat, paksendajaid, värvaineid ja konservante ei ole, siis ta ikka õige majonees ei ole. ;);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kartulisalat on suht okei, kui majoneesi asemel kasutada hapukoort. Kartulid tekitavad ja hoivad täiskõhutunnet kauem kui riis või pasta. Külmades keedukartulites leiduvad süsivesikud imenduvad aeglasemalt võrreldes soojade kartulitega.

kuidas kartulisalati toite väärtus on ka? ise söön töö juures seda pea iga päev. mõni päev makaroni oma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui koostises ikka suhkrut, äädikat, paksendajaid, värvaineid ja konservante ei ole, siis ta ikka õige majonees ei ole. :P;)

Mõtle ikka natuke töösturite peale ka. Milleks valmistada toode (ntx "Toorvorstike lamba sooles, Põdraliha konserv, Säästu hakkliha"), milles pole taimeõli, dekstroosi, sojaisolaati, jahu + sinu list. Sellist toodet pole ju võimalik müüa ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui koostises ikka suhkrut, äädikat, paksendajaid, värvaineid ja konservante ei ole, siis ta ikka õige majonees ei ole. :P:o

Ah, et siis kodukootud lambavillane on karedav6itu? ;)

...peenkirja lugemisoskus on igati kiiduv22rt oskus. Ma loodan aina, et see j6uaks massidesse. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tarvitan majoneesi igal võimalusel,maitseb lihtsalt,aga võtke näpust,ikka veel elus. Kuidas see võimalik on,ma ei saa aru?? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tarvitan majoneesi igal võimalusel,maitseb lihtsalt,aga võtke näpust,ikka veel elus. Kuidas see võimalik on,ma ei saa aru?? :P

Valed toidud ja toitumisharjumused ei avaldagi kohe mõju, vaid on viitsütikuga pommid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×