Jump to content
ristokru

Grillimine?

Recommended Posts

1.Tahtsin küsida sellist asja,et kui süüa kilo liha(grillida) siis kas organism saab sealt seda valgu kogust kätte?

100g=24g valku siis 1000g=240g valku. Palju organism suudab omastada seda?

2. Kui olen teinud trenni enne grillimist siis palju võib juua õllesi ,et trenni ei oleks luhta läind? 6tk palju juba?

Tänan!!!

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liha on üsnagi pikalt seeduv toit- eriti sealiha (5 ja enam tundi olenevalt kogusest). Kergemini seeduvad kala- ja linnulihad.

Mina arvan, et päevast valguvajadust ei tohi ainult lihaga saavutada. Liigne lihatoit ärritab liialt magu. Eelistada võiks piimatooteid ja mune ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kilo liha?? :D Ära siiski unusta,et sa oled inimene,mitte hunt :D Inimese maohappe tase on ligi 2,5 korda madalam kui hundil ja teistel toredatel lihasööjatel,seetõttu on üsnagi kaheldav,et kilo liha korraga seedida on võimalik. Aga eks see oleneb kuigipalju ka veretüübist, O tüüpi verega inimsed suudavad liha seedida mõnevõrra paremini kui teised grupid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kilo liha?? :) Ära siiski unusta,et sa oled inimene,mitte hunt :D Inimese maohappe tase on ligi 2,5 korda madalam kui hundil ja teistel toredatel lihasööjatel,seetõttu on üsnagi kaheldav,et kilo liha korraga seedida on võimalik. Aga eks see oleneb kuigipalju ka veretüübist, O tüüpi verega inimsed suudavad liha seedida mõnevõrra paremini kui teised grupid.

Ega see kilo tõmbab grillil ju suht väikseks ja ei tundugi seda nii palju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha on üsnagi pikalt seeduv toit- eriti sealiha (5 ja enam tundi olenevalt kogusest). Kergemini seeduvad kala- ja linnulihad.

Mina arvan, et päevast valguvajadust ei tohi ainult lihaga saavutada. Liigne lihatoit ärritab liialt magu. Eelistada võiks piimatooteid ja mune ka.

Ehh, sa oled asjast valesti aru saanud :D Muu toit ka ikka olemas!Praegu räägin grill õhtust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega see kilo tõmbab grillil ju suht väikseks ja ei tundugi seda nii palju :D

AAA...sa mõtled kilo toorest? Siis on teine asi,ma mõtlesin kilo valmisliha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1.Tahtsin küsida sellist asja,et kui süüa kilo liha(grillida) siis kas organism saab sealt seda valgu kogust kätte?

100g=24g valku siis 1000g=240g valku. Palju organism suudab omastada seda?

2. Kui olen teinud trenni enne grillimist siis palju võib juua õllesi ,et trenni ei oleks luhta läind? 6tk palju juba?

Tänan!!!

sealiha (1000 g):

- 2610 Kcal, 210 g rasva, 170 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

õlu tume (3000 g):

- 2130 Kcal, 0 g rasva, 0 g valgud, 210 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Kaloreid kokku: 4740 Kcal

Rasva: 210 g.

Valke: 170 g.

Süsivesikuid: 210 g.

Kiudaineid: 0 g.

natsa karm värk, või mis

arvan, et trenn läheks sellisel juhul tõesti luhta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin tekib küsimus-mis on treenija eesmärk? Kui massikasvatamine,siis on sellised õhtud nagu rusikas silmaukku :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sealiha (1000 g):

- 2610 Kcal, 210 g rasva, 170 g valgud, 0 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

õlu tume (3000 g):

- 2130 Kcal, 0 g rasva, 0 g valgud, 210 g süsivesikud, 0 g kiudaineid

Kaloreid kokku: 4740 Kcal

Rasva: 210 g.

Valke: 170 g.

Süsivesikuid: 210 g.

Kiudaineid: 0 g.

natsa karm värk, või mis

arvan, et trenn läheks sellisel juhul tõesti luhta

Mille põhjal sa seda arvad?

Ütleme et joon 4 õlut :D Kas siis parem? Esiteks ma ektomorf ja rasvad, süs.ei tee mulle liiga, vähemalt mulle tundub nii ja valgud peale trenni ka ju tere tulnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille põhjal sa seda arvad?

Ütleme et joon 4 õlut :D Kas siis parem? Esiteks ma ektomorf ja rasvad, süs.ei tee mulle liiga, vähemalt mulle tundub nii ja valgud peale trenni ka ju tere tulnud :D

Too jah vabanduseks see, et sa oled ektomorf. Loomulikult ei tee kilo liha ega paar liitrit õlut õhtul sulle midagi. Anna aga minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasub meeles pidada üht lihtsat vana tõde - Pole vaja karta üksikuid/ajutisi liialdusi, sellest ei jää sinu organismi mitte ühtegi jälge. Vaja on karta kestvaid kõrvalekaldeid normaalsest toitumisest - see tekitab tasahilju probleeme. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Too jah vabanduseks see, et sa oled ektomorf. Loomulikult ei tee kilo liha ega paar liitrit õlut õhtul sulle midagi. Anna aga minna!

Sinu jutust saab aru,et sa pole kunagi grillinud. Grillimisel alati enamuselt õlu ja liha ja pole küll kuulnud et see halba teeks.

Ausalt õeldes ega ma ei teagi eriti inimesi kes grillimisel õlut ei jooks(3-5tk).

Ma loodan algsetele küsimustele vastust saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu jutust saab aru,et sa pole kunagi grillinud. Grillimisel alati enamuselt õlu ja liha ja pole küll kuulnud et see halba teeks.

Ausalt õeldes ega ma ei teagi eriti inimesi kes grillimisel õlut ei jooks(3-5tk).

Ma loodan algsetele küsimustele vastust saada :D

Õlut ei joo need , kellele see ei maitse (nagu näiteks mulle).

Igatahes...ise olen arvamusel , et 6 õltsi on vb tibake palju. Aga kas ta nüüd otseselt selle trenni ära rikub...ei usu eriti. Ja see purakas kogus liha , see annab järgmiseks päevaks just paraja boost'i sisse :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õlut ei joo need , kellele see ei maitse (nagu näiteks mulle).

Igatahes...ise olen arvamusel , et 6 õltsi on vb tibake palju. Aga kas ta nüüd otseselt selle trenni ära rikub...ei usu eriti. Ja see purakas kogus liha , see annab järgmiseks päevaks just paraja boost'i sisse :D

Vastus mida ma ootasingi(asjalik jutt) :D Aga eks tavaliselt ikka 3-4 õlut läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päevas on ohutu juua 0,5 l õlut, o,24 l veini ja 0,06 l viina.

Kui sa niipalju liha sööd, siis pead juurde tarbima veel muid vedelikke peale alkohoolsete jookide.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastus mida ma ootasingi(asjalik jutt) :D Aga eks tavaliselt ikka 3-4 õlut läheb.

Ehk siis kuulsid seda, mida tahtsid kuulda, ja ülejäänud jutt ei huvita. Mina näiteks pärast sellist "grillimist" tundsin küll vanasti veel mitu päeva jõu langust. See on ka üks põhjustest, miks ma viimasel ajal enam õlut eriti ei joo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis kuulsid seda, mida tahtsid kuulda, ja ülejäänud jutt ei huvita. Mina näiteks pärast sellist "grillimist" tundsin küll vanasti veel mitu päeva jõu langust. See on ka üks põhjustest, miks ma viimasel ajal enam õlut eriti ei joo.

jep , inimesed on erinevad. See õlu värk oli ka ainult oletus , kuna ma pole korraga kunagi nii palju õlut ära joonud :D Aga see on kindel mats , et peale grillipäeva on jõukas minu päev :D

0.5l õlut päevas jah...Kalmus jõi vahepeal u. 1l päevas (ei ole kindel , mäletan nagu midagi sellist) ja jõulangust sellel vennal eriti ei eksisteeri.

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalmus jõi vahepeal u. 1l päevas (ei ole kindel , mäletan nagu midagi sellist) ja jõulangust sellel vennal eriti ei eksisteeri.

Noh,1L päevas on juba suht ohtlik, alkoholism võib vabalt välja kujuneda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kilo liha?? :) Ära siiski unusta,et sa oled inimene,mitte hunt :D Inimese maohappe tase on ligi 2,5 korda madalam kui hundil ja teistel toredatel lihasööjatel,seetõttu on üsnagi kaheldav,et kilo liha korraga seedida on võimalik. Aga eks see oleneb kuigipalju ka veretüübist, O tüüpi verega inimsed suudavad liha seedida mõnevõrra paremini kui teised grupid.

YESS! Ma olen nullimees! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh,1L päevas on juba suht ohtlik, alkoholism võib vabalt välja kujuneda

Jajah, ohtlik on ka korra nädalas trenni teha, ka sellest võib saada sõltuvuse. Asi võib minna isegi nii hulluks , et inimene ei oska enam puhkepäevi oma treeningute vahele teha. Selline asi pole samuti tervisele hea, seega kas jätta esimene kord trenni minemata, välistamaks selle halva variandi võimaluse?

Me sõltume niivõrd paljudest asjadest siin füüsilises maailmas. Õhk, toit, vesi ühed peamised. Mitte ühegagi neist ei ole samuti hea liialdada. Jah, ka õhk, hapnik mida me vajame eluspüsimiseks neist kolmest kõige enam, võib olla meile kahjulik teatud koguses. ( lugege Gunnar Aarma raamatut " Kuidas saada õnnelikuks")

Nii, et kõike ikka mõistusega. Mõnele mõjub 0,5 õlut jubu hukutavalt, teisele ei tee 3l midagi, kolmas joob iga päev 1l - on tervem ja tugevam kui kaks esimest ja ka need kes üldse alkot ei tarvita. Sama teema on ka liha söömisega, selle kogusega. Kui tunned ennast pärast ok siis ongi OK. Kui ühel päeval enam väga mõnus olla ei ole pärast 1kg liha sisse väntamist siis vast ei maksa enam seda teha. Niikuinii peame me vanemaks saades (tark inimene teeb nii) järk järgult loobuma ühest ja teisest, et end hästi või siis normaalselt tunda.

Teismeeas on pea võimatu ennast taltsutada, proovimaks kõiksugu selle maailma nö. keelatuid vilju. See poleks siis elu vaid mingi steriilne eksisteerimine. Kes endale sellist elu sooviks???

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jajah, ohtlik on ka korra nädalas trenni teha, ka sellest võib saada sõltuvuse. Asi võib minna isegi nii hulluks , et inimene ei oska enam puhkepäevi oma treeningute vahele teha. Selline asi pole samuti tervisele hea, seega kas jätta esimene kord trenni minemata, välistamaks selle halva variandi võimaluse?

Me sõltume niivõrd paljudest asjadest siin füüsilises maailmas. Õhk, toit, vesi ühed peamised. Mitte ühegagi neist ei ole samuti hea liialdada. Jah, ka õhk, hapnik mida me vajame eluspüsimiseks neist kolmest kõige enam, võib olla meile kahjulik teatud koguses. ( lugege Gunnar Aarma raamatut " Kuidas saada õnnelikuks")

Nii, et kõike ikka mõistusega. Mõnele mõjub 0,5 õlut jubu hukutavalt, teisele ei tee 3l midagi, kolmas joob iga päev 1l - on tervem ja tugevam kui kaks esimest ja ka need kes üldse alkot ei tarvita. Sama teema on ka liha söömisega, selle kogusega. Kui tunned ennast pärast ok siis ongi OK. Kui ühel päeval enam väga mõnus olla ei ole pärast 1kg liha sisse väntamist siis vast ei maksa enam seda teha. Niikuinii peame me vanemaks saades (tark inimene teeb nii) järk järgult loobuma ühest ja teisest, et end hästi või siis normaalselt tunda.

Teismeeas on pea võimatu ennast taltsutada, proovimaks kõiksugu selle maailma nö. keelatuid vilju. See poleks siis elu vaid mingi steriilne eksisteerimine. Kes endale sellist elu sooviks???

Ongi noh , vahest tuleb liiga palju teaduslikku "möla". Viimane lõik paneb asja paika :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ongi noh , vahest tuleb liiga palju teaduslikku "möla". Viimane lõik paneb asja paika :D

Ka nõus bonsunaga! Mul peale kilo liha söömist ikka väga hea olla ja 3-5õlut ei tee ka midagi. Järgmine päev isegi tundub rohkem jõudu!

Lihtsalt tahstingi saada c´vastuseid kas see ka trenni luhta keerab ja palju suudab organism omastada sellest valgu kogusest.

Küsimus tekkis selle pärast et osad räägivad ,et korraga pole mõttet süüa üle 25-30g valgu, sest ülejäänd pidi tulema nõ. "välja" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ka nõus bonsunaga! Mul peale kilo liha söömist ikka väga hea olla ja 3-5õlut ei tee ka midagi. Järgmine päev isegi tundub rohkem jõudu!

Lihtsalt tahstingi saada c´vastuseid kas see ka trenni luhta keerab ja palju suudab organism omastada sellest valgu kogusest.

Küsimus tekkis selle pärast et osad räägivad ,et korraga pole mõttet süüa üle 25-30g valgu, sest ülejäänd pidi tulema nõ. "välja" :D

Eks suure tõenäosusega jääb valgukogus mis lihaste ja muude rakkude taastamiseks vaja läheb tõesti sinna 20-..... äkki mõnel ka 50g kanti. Ülejäänud ei lähe raisku juhul kui süsivesikuid eriti ei tarvita selle söögikorraga, ülejäänu lihtsalt töödeldakse ümber kui keha energiavajadus on enam-vähem vastavuses selle lihakoguse ja õlle energeetilise väärtusega. Eks see kuulub sellelsse valdkonda kus antiikmööbel ahju läheb. Isiklikult mulle see isegi sobib kuid päris antiikmööbliga ma siiski enda ahju ei küta, sinna läheb ka modernsemat toodangut. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, et kõike ikka mõistusega. Mõnele mõjub 0,5 õlut jubu hukutavalt, teisele ei tee 3l midagi, kolmas joob iga päev 1l - on tervem ja tugevam kui kaks esimest ja ka need kes üldse alkot ei tarvita. Sama teema on ka liha söömisega, selle kogusega. Kui tunned ennast pärast ok siis ongi OK. Kui ühel päeval enam väga mõnus olla ei ole pärast 1kg liha sisse väntamist siis vast ei maksa enam seda teha. Niikuinii peame me vanemaks saades (tark inimene teeb nii) järk järgult loobuma ühest ja teisest, et end hästi või siis normaalselt tunda.

Teismeeas on pea võimatu ennast taltsutada, proovimaks kõiksugu selle maailma nö. keelatuid vilju. See poleks siis elu vaid mingi steriilne eksisteerimine. Kes endale sellist elu sooviks???

Kui ma olin 15-16 aastane, oli meil ümberkaudsetelt tänavatelt kamp 15-20 poissi. Need, kes jõid 3 l õlut iga päev (enamus), nendest ei ole keegi elanud 50-aastaseks, need, kes jõid 0,5 l või üldse mitte, elavad siiamaani. Järeldused tehke ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×