Jump to content
Amarillo

alcostop

Recommended Posts

Mulle meeldib seda juua hommikul peale kõvemat pidu, mul nagu on aidanud. Ükskord tegi tunni ajaga (minust) joodikust inimese, kes autorooligi julges istuda.

Ja nüüd hoian igaksjuhuks külmas ühte pudelit igaks juhuks, aga bensukatest saab ka:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiksite rääkida enda kogemustest ja kas toimib ka üldse , see aitab ainult pohmelli vastu või sisaldab ka teatud aineid ,mis kaitsevad organeid?

Ei aita see alcostop olevat E- aineid täis E ained samas rikuvad siseorganeid :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib seda juua hommikul peale kõvemat pidu, mul nagu on aidanud. Ükskord tegi tunni ajaga (minust) joodikust inimese, kes autorooligi julges istuda.

Vastutustundetu tegu sinust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei aita see alcostop olevat E- aineid täis E ained samas rikuvad siseorganeid :S

Peediekstrakt on ka E-aine, nii et ära siis peeti rohkem söö igaks juhuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a kust sa tead et alkot polnud veres enam, proovisid alkomeetriga? Ma küll ei tea mida ta sisaldab, aga ega ta peale stimuleerimise, vere vedeldamise ja peavalu äravõtmise muud eriti teha ei saa, alkoholi peab ära põletama su maks ikka ju ja seal on oma ajapiirang.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küll ei tea mida ta sisaldab, aga ega ta peale stimuleerimise, vere vedeldamise ja peavalu äravõtmise muud eriti teha ei saa, alkoholi peab ära põletama su maks ikka ju ja seal on oma ajapiirang.

On ka efektiivsemaid võimalusi nii joobe kui pohmaka eemaldamiseks, k.a hetkega kaineks, aga need ilmselt vabalt saadaval ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ka efektiivsemaid võimalusi nii joobe kui pohmaka eemaldamiseks, k.a hetkega kaineks, aga need ilmselt vabalt saadaval ei ole.

Jah et räägi lähemalt siis, miks sa jätad niimoodi põnevuse õhku rippuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polegi seda väitnud.

Aga inimene ka ei öelnud seda kas ta oli siis pohmakaga,või siis jokkis.

See väide,mis ta ütles joodikust inimese,võis ka olla nö pohmas inimene,ja see kui sul sitt olla on,ei tähenda,et sul promill sees on...

Muudetud kasutaja maza poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah et räägi lähemalt siis, miks sa jätad niimoodi põnevuse õhku rippuma.

Ma ei tea neist midagi. Uudistest on läbi käinud, et leiti midagi mis joobe hetkega eemaldab, aga jätab alkoholi organismi nii et kui vabaturule lasta siis inimesed saaks järjest juurde juues surmava alkoholimürgistuse.

Pohmelli vastu ka täpselt ei tea, mängitakse aldehüüdi dehüdrogenaasiga vist kuidagi ? See on see ensüüm, mis asiaatidel eriti ei toimi.

ACC-d soovitan vabamüügist proovida...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dervist,

Palun vastata kõigil, kellel on kogemusi olnud antud küsimustes, eelkõige spetsialistide vastuseid :huh:

a)

mida siis konkreetsemalt tarbida enne ja peale pidu, et tervis püsiks MAX?

mesi+b vitamiinid + tauriini

sellest olen kuulnud aga kas on ka teisi, mis kaitseksid organeid ja viiksid veelgi kiiremini mürgid välja?

kas viinapidu, ainult (0.3-0.5 L) viina + mahl , on veel erilisi kaitsvaid meetmeid, kui ainult tarbida kvaliteetviina?

Kõige tervislikum on 1) ainult lahjadest õlledest mällu 2) kvaliteetviin + mahl mällu Olen õigesti aru saanud ,et nii säästad kogu organismi tervist MAX?

:angry:

Neljast 5% 0.5 õllest saab umbes 100g alcot

0.3 L 40% viinast saab umbes 120g alcot

Siit ka küsimus, kust algab alkoholi kuritarvitamine?Kas need kogused on tervisele väga laastavad? Äkki keegi oskab tuua mingid alkoholi piirid kus ,nt maks ja neerud saavad olulisel määral kannatada?

12-20g alkoholi päevas pidi tervisele kasulik olema`?

c)

olen lugenud et, kui juua täis onju, siis teed 2-3 nädalat pausi (mitte midagi ei joo) , siis terveneb maks 100% ON SEE MÜÜT VÕI TÕSI?

TÄNUD ASKALIKE VASTUSTE EEST :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dervist,

Palun vastata kõigil, kellel on kogemusi olnud antud küsimustes, eelkõige spetsialistide vastuseid :huh:

a)

mida siis konkreetsemalt tarbida enne ja peale pidu, et tervis püsiks MAX?

mesi+b vitamiinid + tauriini

sellest olen kuulnud aga kas on ka teisi, mis kaitseksid organeid ja viiksid veelgi kiiremini mürgid välja?

kas viinapidu, ainult (0.3-0.5 L) viina + mahl , on veel erilisi kaitsvaid meetmeid, kui ainult tarbida kvaliteetviina?

Kõige tervislikum on 1) ainult lahjadest õlledest mällu 2) kvaliteetviin + mahl mällu Olen õigesti aru saanud ,et nii säästad kogu organismi tervist MAX?

:angry:

Neljast 5% 0.5 õllest saab umbes 100g alcot

0.3 L 40% viinast saab umbes 120g alcot

Siit ka küsimus, kust algab alkoholi kuritarvitamine?Kas need kogused on tervisele väga laastavad? Äkki keegi oskab tuua mingid alkoholi piirid kus ,nt maks ja neerud saavad olulisel määral kannatada?

12-20g alkoholi päevas pidi tervisele kasulik olema`?

c)

olen lugenud et, kui juua täis onju, siis teed 2-3 nädalat pausi (mitte midagi ei joo) , siis terveneb maks 100% ON SEE MÜÜT VÕI TÕSI?

TÄNUD ASKALIKE VASTUSTE EEST :)

Minu arust jätsid sa kõige tähtsama küsimuse ära. Võib olla pole sulle nii tähtis, aga see selleks.

Kust maalt hakkab alkohol ajurakke "sööma"?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust jätsid sa kõige tähtsama küsimuse ära. Võib olla pole sulle nii tähtis, aga see selleks.

Kust maalt hakkab alkohol ajurakke "sööma"?

jep see on ka väga tähtis, kuid see rohkem noortle, täiskasvanud inimene on ligi 3-4x resistlikum,aju on rohkem välja arenenud, ajurakud hävinevad siis kui sul on "mäluauk" ja pohmakas on lihtsalt mürgitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jep see on ka väga tähtis, kuid see rohkem noortle, täiskasvanud inimene on ligi 3-4x resistlikum,aju on rohkem välja arenenud, ajurakud hävinevad siis kui sul on "mäluauk" ja pohmakas on lihtsalt mürgitus.

Kunagi vaatasin ühte väga asjalikku loengut, mida luges maailmakuulus AKADEEMIK Ždanov, kes tegi selgeks, et isegi 1 g alkoholi tapab ajurakke. See tähendab, et iga gramm alkoholi juba on mingil määral kahjulik. Loomulikult, mida rohkem alkoholi sa ära jood, seda rohkem ajurakke hävib. Samuti kahjustab ta sugurakke, mille tõttu on naistele alkohol palju ohtlikum kui meestele. Nimelt on asi selles, et naiste munarakud ei uuene. Iga gramm alkoholi võib mingi tõenäosusega kahjustada munarakku, millest mingi tõenäosusega võib hiljem välja areneda laps. Kui munarakk oli akoholiga kahjustatud, siis on selge, et laps kas sünnib puudega või sureb. Meestel on lihtsam - sugurakud uuenevad. Kui mõned saavad kahjustada, siis väga suurt probleemi sellest tekkida ei pruugi.

Peavalu hommikul pärast joomist on tingitud sellest, et surnud ajurakud kogunevad ajukoorele ja lagunevad. Veega viiakse surnud rakud organismist välja, mis seletab tekivat janu. Ka joobesseisund (tasakaaluhäired, ebatavaline käitumine jne) on tingitud ajurakkude hävimisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi vaatasin ühte väga asjalikku loengut, mida luges maailmakuulus AKADEEMIK Ždanov, kes tegi selgeks, et isegi 1 g alkoholi tapab ajurakke. See tähendab, et iga gramm alkoholi juba on mingil määral kahjulik. Loomulikult, mida rohkem alkoholi sa ära jood, seda rohkem ajurakke hävib. Samuti kahjustab ta sugurakke, mille tõttu on naistele alkohol palju ohtlikum kui meestele. Nimelt on asi selles, et naiste munarakud ei uuene. Iga gramm alkoholi võib mingi tõenäosusega kahjustada munarakku, millest mingi tõenäosusega võib hiljem välja areneda laps. Kui munarakk oli akoholiga kahjustatud, siis on selge, et laps kas sünnib puudega või sureb. Meestel on lihtsam - sugurakud uuenevad. Kui mõned saavad kahjustada, siis väga suurt probleemi sellest tekkida ei pruugi.

Peavalu hommikul pärast joomist on tingitud sellest, et surnud ajurakud kogunevad ajukoorele ja lagunevad. Veega viiakse surnud rakud organismist välja, mis seletab tekivat janu. Ka joobesseisund (tasakaaluhäired, ebatavaline käitumine jne) on tingitud ajurakkude hävimisest.

ok väga asjalik postitus`(y) aga kas tead ka ropsimise teaduslikke põhjuseid ja tagajärgi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi vaatasin ühte väga asjalikku loengut, mida luges maailmakuulus AKADEEMIK Ždanov, kes tegi selgeks, et isegi 1 g alkoholi tapab ajurakke. See tähendab, et iga gramm alkoholi juba on mingil määral kahjulik. Loomulikult, mida rohkem alkoholi sa ära jood, seda rohkem ajurakke hävib. Samuti kahjustab ta sugurakke, mille tõttu on naistele alkohol palju ohtlikum kui meestele. Nimelt on asi selles, et naiste munarakud ei uuene. Iga gramm alkoholi võib mingi tõenäosusega kahjustada munarakku, millest mingi tõenäosusega võib hiljem välja areneda laps. Kui munarakk oli akoholiga kahjustatud, siis on selge, et laps kas sünnib puudega või sureb. Meestel on lihtsam - sugurakud uuenevad. Kui mõned saavad kahjustada, siis väga suurt probleemi sellest tekkida ei pruugi.

Peavalu hommikul pärast joomist on tingitud sellest, et surnud ajurakud kogunevad ajukoorele ja lagunevad. Veega viiakse surnud rakud organismist välja, mis seletab tekivat janu. Ka joobesseisund (tasakaaluhäired, ebatavaline käitumine jne) on tingitud ajurakkude hävimisest.

Kahtlaselt absurdne jutt tundub. Ainult siis ajukoore rakud lagunevad? Või sisemised surnud rakud puurivad ennast läbi aju selle pinnale? Kui järgmine päev pärast rämedat joomaorgiat pea ei valuta, siis järelikult ei surnud ajurakke? Selle loogika järgi peaks iganädalase joomisega inimene hiljemalt paari kuu pärast ainult vegeteerima, sest aju oleks juba nii suurel määral hävinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×