Jump to content
4Qlimax

Saalihuumor.

Recommended Posts

Saan aru, et iga üks ei treeni selleks, et Schwarzeneggeriks end muuta aga kusagilt tuleb ikka piir ette:

Mingi naine tegi 3 kilose hantliga mingit küki-jõutõmbe-õlatrenni kolmikhübriidi. Kui tehnika kõrvale jätta, jääb ikka küsimus mis mõtet on selliste olematute raskustega treenida. Sama hästi võiksid kodus niisama üles alla kükkida.

Funktsionaalne treening käibki kulturisti mõttes olematute raskustega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vennikesed, kes tulevad jõukasse niisama aega surnuks lööma. Sirutavad sääri, hoides hinge kinni ja niisama punnitades.

:D

Palju parem, kui ta l88b oma aega surnuks j6ukas... Lase olla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;)

Palju parem, kui ta l88b oma aega surnuks j6ukas... Lase olla!

Kellele parem? Kas ikka on parem, teiste treenijate suhtes, kui keegi käib trenažööride ja pinkide peal istumas ja niisama lobisemas vms? Eriti veel õhtusel ajal kus niigi liiga palju rahavst on. :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine:

Saan aru, et iga üks ei treeni selleks, et Schwarzeneggeriks end muuta aga kusagilt tuleb ikka piir ette:

Mingi naine tegi 3 kilose hantliga mingit küki-jõutõmbe-õlatrenni kolmikhübriidi. Kui tehnika kõrvale jätta, jääb ikka küsimus mis mõtet on selliste olematute raskustega treenida. Sama hästi võiksid kodus niisama üles alla kükkida.

Ja siukseid imetrikke ei tee ainult naised. Täna nägin ühte suhteliselt kõhnat meest, kes tegi selliseid kombinatsioone, kaks hantlit käes(~5-7kg): 1)üleshüpe,kükk,biitsepsi kõverdused

2)käärhüpped, käe sirutused üles

ja siis need nimodi vaheldusid seeriatena ja vahepeal lisandusid veel mõned naljakad (arvatavasti kohapeal pähekaranud) liigutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle teevad alati nalja need inimesed kes on tulnud saali mingit teatud raskust veidi liigutama, mitte end treenima. Neil on mingi ettekujutus et on vaja mingit teatud raskusega hantlit liigutada või masina peal mingit teatud kilode hulka tõsta ning siis nad teevad kõike selle nimel, et seda saavutada ehk et väga limiteeritud liikumine (raskus liigub paar sentimeetrit) ja kogu keha kasutamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tüüp tegi jõuõmmet . Kang polnud veel päris põlvedeni jõudnud , tuli väike toore häälega puuks ja nagu võluväel kadus kätest jõud ja kang kukkus maha :D

sellepärast soovitangi tõmbe ajal karjuda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühtegi humoorkiat nime nende jaoks hetkel pähe ei tule aga nende raskuste liigutamine koosneb raskuse üles lükkamisest misjärel nende käed või jalad nagu langevad alt ära oma madalaimasse positsiooni kus nad raskuse uuesti kinni püüavad, et seda uuesti üles lükata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minulgi saalis on üks äge vend. Ise on ta vana mees aga käib mingi imeliku tsaari aegse trikooga trennis mis on kulunud , haiseb ja mehel pole lihast peal+ on mehel väga stiilne pats ja nahktagi . Üks kord kui ma hantlitega kaldpingil surusin tegi tema minu kõrval oleval pingil kõhulihaseid ja pani sellise kärtsu maha ,et ma pidin kiiresti lõpetama ja akna juurde minema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minulgi saalis on üks äge vend. Ise on ta vana mees aga käib mingi imeliku tsaari aegse trikooga trennis mis on kulunud , haiseb ja mehel pole lihast peal+ on mehel väga stiilne pats ja nahktagi . Üks kord kui ma hantlitega kaldpingil surusin tegi tema minu kõrval oleval pingil kõhulihaseid ja pani sellise kärtsu maha ,et ma pidin kiiresti lõpetama ja akna juurde minema :P

mulle meeldivad Versacepoisid oma geeliste peadega:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parimad koomuski vennad on mu meelest need "vanad", kes aasta alguses/sept. tulevad. Üldjuhul on nad aastavahetusel/augusti viimasel päeval lubaduse andnud, et sellel uuel aastal/sügisel "võtavad end käsile". Vanus tavaliselt 16-25. "Käsile võtmine" koosneb üldjuhul 2st-3st trennist. Üldjuhul puudub neil igasugune kava ja vahest tundub, et ka mõistus. Esimene trennipäev, lahmitakse suured raskused peale ja absoluutselt ilma igasuguse tehnikata hakatakse lahmima suvalisi harjutusi. Peale igat seeriat silmitsevad raskust küsimärk silmis, et miks nüüd selline "väike raskus" mulle küll nii raske tundub. Teine trennipäev näha on, et inimene on suurtes valudes, kuna raskused on kahanenud 2-3x ja grimassid on kerged tulema, liigub hädiselt, kangelt ja valulikult mööda saali ringi. Tavaliselt lõppeb lubadus siin. Vahest suudavad nad ka natuke hiljem korra tulla aga kuna avastavad, et see saaliteema ei ole teps mitte nii lihtne ja lihas ei kasva paari korraga 2-3x suuremaks, siis see jääb ka viimaseks korraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parimad koomuski vennad on mu meelest need "vanad", kes aasta alguses/sept. tulevad. Üldjuhul on nad aastavahetusel/augusti viimasel päeval lubaduse andnud, et sellel uuel aastal/sügisel "võtavad end käsile". Vanus tavaliselt 16-25. "Käsile võtmine" koosneb üldjuhul 2st-3st trennist. Üldjuhul puudub neil igasugune kava ja vahest tundub, et ka mõistus. Esimene trennipäev, lahmitakse suured raskused peale ja absoluutselt ilma igasuguse tehnikata hakatakse lahmima suvalisi harjutusi. Peale igat seeriat silmitsevad raskust küsimärk silmis, et miks nüüd selline "väike raskus" mulle küll nii raske tundub. Teine trennipäev näha on, et inimene on suurtes valudes, kuna raskused on kahanenud 2-3x ja grimassid on kerged tulema, liigub hädiselt, kangelt ja valulikult mööda saali ringi. Tavaliselt lõppeb lubadus siin. Vahest suudavad nad ka natuke hiljem korra tulla aga kuna avastavad, et see saaliteema ei ole teps mitte nii lihtne ja lihas ei kasva paari korraga 2-3x suuremaks, siis see jääb ka viimaseks korraks.

Nii ta on, esmasp. 5. jaanuar oli saalis nii palju uusi nägusid, endal jäigi trenn poolikuks kuna ei viitsinud oodata järjekordades...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõber rääkis, et jooksis lindipeal, oli esimest korda, siis kui oli juba kõvasti jookstud ja jalad olid pehmed,mõtles et paeb masina seisma ja jääb kohe seisma, aga masin käib tegelt edasi ja jaärjest aeglasemaks jääb, ta jäi ise kohe seisma ja lendas ka pealt minema, kõik olid naernud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kord õnnestus mul ühte dressis ja kuldsetes kontsakingades neidu saalis näha, õpetas teine sõbrannale liblika kasutamist B) Pagan teab, kust nad välja kargasid, aga paistab, et kontsamood kandub ka spordisaalidesse. Nii et ettevaatust! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niimoodi võib ka plokkseadme ära rikkuda (tross, rullikud...), sest seade on ikkagi konstrueeritud vastu pidama nende raskustega, mis tal kaasas on. Loomulikult on igal seadmel mingi tugevuse varu, aga kunagi ei tea täpselt kus see piir on. :)

Täpselt nii ongi. Kunagi aastaid tagasi käisin ühes "keldri saalis", kus oli suhteliselt vähe seadmeid ja nii pidigi improviseerima. Sai siis ka plokile lisa kettad peale riputatud ja istudes eest taha tõmbeid tehtud kui tross katkes .. veeresin ilge kolina saatel saali teise seina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×