Jump to content
Kristjan-Johannes Konsap

Testosteroon hävitab ajurakke.

Recommended Posts

Et ma ühest mitte eriti kvaliteetsest ajakirjast lugesin sellist nupukest. See võib muidugi olla müüt, a la sportlased olid trennis kui Jumal tarkust jagas, aga no tõesti: kogemused on näidanud, et suure hormoonitoodanguga sportlsed pole kõige taibukamad. Et kas sellel võib olla mingi teaduslik põhjendus või on tegu sellega, et spordipoiss ei jõua spordi kõrvalt muud teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kogemused on näidanud, et suure hormoonitoodanguga sportlsed pole kõige taibukamad.

:) kusjuures olen ka trennis seda mõne tegija puhul täheldand. :D

iseenesest huvitav küsimus... tahaks ka teada :huh:

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võib-olla käib see müüt steroidiõgijate kohta? Või lihtsalt mõndasi on mõistuse asemel õnnistatud musklitega ja siis vaadatakse ,et höhhöö see musklis tüüp on idioot ju kõik ülejäänud hundid samasugused on. :huh:

Minu arust ükski Eesti tipptegija kulturismis ei tundu vähese mõistusega olevat. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud USA teadusajakirjast et vastupidi. Need kes teevad trenni ja õpivad on nutikamad kui need kes ainult õpivad aga ei tee trenni. See katse viidiläbi USA üliõpilaste seas ja artiklis oli väga põhjalikult ka tõestatud miks see nii on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See katse tehti vist gliiarakkudeta rakukultuuris, seal on asjad sageli elava organismiga võrreldes täpselt vastupidi.

Vähemalt vanas eas kaitseb testosteroon väga selgelt aju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See katse tehti vist gliiarakkudeta rakukultuuris, seal on asjad sageli elava organismiga võrreldes täpselt vastupidi.

Vähemalt vanas eas kaitseb testosteroon väga selgelt aju.

Selge. Et siis mingit teaduslikku põhjendust ikkagi pole ja sellel müüdil -erinevalt mõnedest teistest- ikkagi tõetera sees ei ole?

Kas tõesti on kõik üks suur kokkusattumus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×