Jump to content
hehee

Hapukurgi vedeliku joomine

Recommended Posts

Hirmus hea rüübe minu meelest ja sellepärast küsingi, et kas selle pidev joomine võib mingisuguseid negatiivseid tagajärgi tuua?

Ajab pohmaka ära, aga see kuulub vist positiivse tagajärje hulka. Negatiivse kohta ei oska midagi välja tuua. Ehk liiga palju soola?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas me räägime hapukurgist (ei kasutata äädikat) või marineeritud kurgist (konserveeritakse äädikaga)? :huh: Need on erinevad asjad.

Ühest saad äädikavett, teisest soolvett, ega need kumbki vist suuremates kogustes kasulikud ei ole. äädikas pidi verd nö. kuivatama ja liigne sool vist mõjus vererõhule kehvasti (tõstab)?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean et USAs olevat sellest isegi spordijook tehtud.

Aga jah, pakun et just liigne sool on probleem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka uut teemat tegema, küsin selle teema alt: Kas marineeritud tooted, nagu näiteks seesamune kurk või näiteks küüslauk on täisväärtuslik või on marineerimisprotsessil kasulikke aineid kaotsi läinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hirmus hea rüübe minu meelest ja sellepärast küsingi, et kas selle pidev joomine võib mingisuguseid negatiivseid tagajärgi tuua?

Joon ainult siis, kui ise olen teinud. Meresool, kyyslauk, mustas6stra lehed, till. :huh: + fermenteerumisprotsess. Igati kasulik.

Ise pead tundma, kui palju on hea. Pool klaasi v6i klaas :huh: Oleneb ka sinu ylej22nud toidust.

Sa v6id ju seda ka lahjendada...

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joon ainult siis, kui ise olen teinud. Meresool, kyyslauk, mustas6stra lehed, till. :huh: + fermenteerumisprotsess. Igati kasulik.

Ise pead tundma, kui palju on hea. Pool klaasi v6i klaas ;) Oleneb ka sinu ylej22nud toidust.

Sa v6id ju seda ka lahjendada...

Joongi ainult siis, kui kurgid on enda, ema või mamma hapendatud :huh:

Peakski ilmselt lahjendamise teed minema, sest liiter või paar pole minu jaoks miski probleem seda vedelikku ära juua. Puhas nauding hoopis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×