Jump to content
täpike

rasvapadjad põlvedel

Recommended Posts

Milliseid harjutusi teha, et saada lahti rasvapatjadest, mis asuvad põlvede kohal? Huvitaval kombel ladestub mul just sinna rasv. Paar nädalat käin regulaarselt ülepäeviti jooksmas, loodan, et sellest ka abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lokaalset rasvapõletust tänase seisuga Eesti spetsialistid ei tunnista. Seega kas kirurgiliselt või üleüldise keha rasva % langetamise näol peaks leidma probleem lahenduse.

MEE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lokaalset rasvapõletust tänase seisuga Eesti spetsialistid ei tunnista. Seega kas kirurgiliselt või üleüldise keha rasva % langetamise näol peaks leidma probleem lahenduse.

MEE

Vale jutt mees! Eestis aitab sind Fred Antson!

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vale jutt mees!

Vaidlen vastu.

Teemaalgatajale: Jooksmine, ujumine ja muud kauakestvad tegevused aitavad rasva põletada. Sa ei saa ainult ühest kohast rasva kaotada. See kaob kogu kehalt ühtlaselt.

Muudetud kasutaja oss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaidlen vastu.

Teemaalgatajale: Jooksmine, ujumine ja muud kauakestvad tegevused aitavad rasva põletada. Sa ei saa ainult ühest kohast rasva kaotada. See kaob kogu kehalt ühtlaselt.

mina sinuga vaidlema ei hakka, kuna tean midagi mida sa ei tea :D

Igal inimesel on biosignatur! Kui inimene on sale, aga teatud kohast rasv kuidagi kaduda ei taha, siis ei ole hormoonid tasakaalus!

Teemaalgatajalt sooviksin kysida, kaua magad ja kuidas une kvaliteet on(kas arkad vahepeal ja kui tihti)? See kysimus oli vaid yx mitmest, aga samas yx tahtsamaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina sinuga vaidlema ei hakka, kuna tean midagi mida sa ei tea :D

Igal inimesel on biosignatur! Kui inimene on sale, aga teatud kohast rasv kuidagi kaduda ei taha, siis ei ole hormoonid tasakaalus!

Teemaalgatajalt sooviksin kysida, kaua magad ja kuidas une kvaliteet on(kas arkad vahepeal ja kui tihti)? See kysimus oli vaid yx mitmest, aga samas yx tahtsamaid!

saaksid äkki linke anda, kust saaks ka teada asju, mida sa tead?

siin lehel/foorumis on biosignatuuri teemat üpris vähe käsitletud.

oleksin väga tänulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vale jutt mees! Eestis aitab sind Fred Antson!

Jah, olen Fredi arvamustega tutvunud. Kui Sul on midagi öelda peale selle, et midagi on vale siis ütle aga ole kena ja PÕHJENDA. Oma lolli iba pole mõtet tulla ajama foorumisse kus inimene otsib abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, olen Fredi arvamustega tutvunud. Kui Sul on midagi öelda peale selle, et midagi on vale siis ütle aga ole kena ja PÕHJENDA. Oma lolli iba pole mõtet tulla ajama foorumisse kus inimene otsib abi.

lugesid mu texti labi->arritusid->iq langes->ei saanud mu oeldust aru!

vale jutt mees!= eesti spetsialistid lokaalset rasvapoletust veel ei tunnista!

ytesin ju kes aitab, loe mee! teemaalgatajale esitasin juba kysimuse, daaa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugesid mu texti labi->arritusid->iq langes->ei saanud mu oeldust aru!

vale jutt mees!= eesti spetsialistid lokaalset rasvapoletust veel ei tunnista!

ytesin ju kes aitab, loe mee! teemaalgatajale esitasin juba kysimuse, daaa :D

ärritusin? Sinu peale? ära meelita end. Daa? einoh... pole sõnu. Et siis Fredi sõnutsi on lokaalne rasvapõletus põlvede pealt võimalik nagu Su jutust järeldada võib...

Ja ikkagi, juttu kui palju a kus on faktid. St viited sellele, et Fred nii öelnud on või siis viidet artiklike kus see "biosignatuur" võimaldab lokaalset rasvapõletust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ärritusin? Sinu peale? ära meelita end. Daa? einoh... pole sõnu. Et siis Fredi sõnutsi on lokaalne rasvapõletus põlvede pealt võimalik nagu Su jutust järeldada võib...

Ja ikkagi, juttu kui palju a kus on faktid. St viited sellele, et Fred nii öelnud on või siis viidet artiklike kus see "biosignatuur" võimaldab lokaalset rasvapõletust.

Kle, what the fudge!

Ei arritunud ,ok, aga mis sind siis sunnib teiste inimeste juttu lolliks ibaks nimetama?

Kust sa koguaeg valja loed, et ma vaidan et Fred seda ja teist on oelnud, loe tekst korralikult labi ja ehk saad 6igesti aru!(ei viitsi sinuga vaielda, see ju taiesti off!) Sinu n6udmine ei vii mitte kedagi mitte kuhugile, va sinna et teemaalgataja ei saa lihtsat lahendust ja peab sinu soovitusel kirurgi poole poorduma :D

Sellest et mainisin biosignatuuri, peaks huvilistele piisama, et googlist vastuseid leida!(ja selle kohta kusagilt lugeda, pole see mis ise kursust labida, et sellest pole erilist abi, kuid midagi v6ib selgemaks saada)

Las nyyd teemaalgataja vastab mu kysimusele ja saab hakata teda aitama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle, what the fudge!

Ei arritunud ,ok, aga mis sind siis sunnib teiste inimeste juttu lolliks ibaks nimetama?

Kust sa koguaeg valja loed, et ma vaidan et Fred seda ja teist on oelnud, loe tekst korralikult labi ja ehk saad 6igesti aru!(ei viitsi sinuga vaielda, see ju taiesti off!) Sinu n6udmine ei vii mitte kedagi mitte kuhugile, va sinna et teemaalgataja ei saa lihtsat lahendust ja peab sinu soovitusel kirurgi poole poorduma :D

Sellest et mainisin biosignatuuri, peaks huvilistele piisama, et googlist vastuseid leida!(ja selle kohta kusagilt lugeda, pole see mis ise kursust labida, et sellest pole erilist abi, kuid midagi v6ib selgemaks saada)

Las nyyd teemaalgataja vastab mu kysimusele ja saab hakata teda aitama!

sõnu on küll palju a sisuliselt ma küll millelegi vastust ei saanud. I mean, kui Sa tead midagi mida teised ei tea siis jaga infot ja põhenda oma arvamus. Hariksid mind ka sellega.

Lihtsalt üldlevinud arusaam on, et lokaalne rasvapõletus ei toimi. Kui Sa arvad teisiti või Sa viitad kellelegi siis too ka välja millele viitad. Muidu võib mulje jääda küsijale, et peakski nüüd põlveringe tegema, et rasv sealt ära põleks.

Ja aru ma ei saa kuidas Su mõtted jõudsid kirurgini... öeldi, et põleta üleüldiselt rasva ja nad hakkavad vähenema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja aru ma ei saa kuidas Su mõtted jõudsid kirurgini... öeldi, et põleta üleüldiselt rasva ja nad hakkavad vähenema.

Seega kas kirurgiliselt või üleüldise keha rasva % langetamise näol peaks leidma probleem lahenduse.

MEE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lõppkokkuvõttes on asi ikkagi toitumises

Kui üldine rasvaprotsent on madal aga mingi piirkond tekitab probleeme, siis ei ole.

Ehkki tegelikult enne magamaminekut ja enne trenni süsivesikuid õgides jääb öine ja trennijärgne kasvuhormoonilaks enamuses tulemata, nii et võib ka toitumisega asja täitsa pekki keerata.

Selle öise kasvuhormoonisutsu poole PT London tüürib ka. Põlvede rasvapadjad on ju üks Poliquini biosignatuuriteooria puhtamaid näiteid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtsalt üldlevinud arusaam on, et lokaalne rasvapõletus ei toimi.

See on üsna ajalooline seisukoht. On teada et eri kohtadesse ladestub rasv eri hormoonide või nende puuduse mõjul, ja hormonaalset profiili saab ka füüsilise koormusega mõjutada. Peale selle on vabas maailmas olemas paiksed rasvapõletusgeelid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui üldine rasvaprotsent on madal aga mingi piirkond tekitab probleeme, siis ei ole.

Ehkki tegelikult enne magamaminekut ja enne trenni süsivesikuid õgides jääb öine ja trennijärgne kasvuhormoonilaks enamuses tulemata, nii et võib ka toitumisega asja täitsa pekki keerata.

Selle öise kasvuhormoonisutsu poole PT London tüürib ka. Põlvede rasvapadjad on ju üks Poliquini biosignatuuriteooria puhtamaid näiteid.

ooda ooda, seleta nüüd seda süsivesikute söömist enne trenni lähemalt, miks jääb kasvuhormoonilaks tulemata :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ooda ooda, seleta nüüd seda süsivesikute söömist enne trenni lähemalt, miks jääb kasvuhormoonilaks tulemata :rolleyes:

Kasvuhormoonitoodang sõltub veresuhkrust. Nt insuliinisüsti peale kukub veresuhkur järsult alla ja tuleb laks kasvuhormooni. See on kasvuhormoonitoodangu insuliinitest - kui 10 ng(?) sutsakat ei tule, on midagi viga.

Kui veresuhkur on kõrge, surub see igasuguste kasvuhormoonivallandajate mõju alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvuhormoonitoodang sõltub veresuhkrust. Nt insuliinisüsti peale kukub veresuhkur järsult alla ja tuleb laks kasvuhormooni. See on kasvuhormoonitoodangu insuliinitest - kui 10 ng(?) sutsakat ei tule, on midagi viga.

Kui veresuhkur on kõrge, surub see igasuguste kasvuhormoonivallandajate mõju alla.

No selge, jätame meelde :rolleyes:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasvuhormoonitoodang sõltub veresuhkrust. Nt insuliinisüsti peale kukub veresuhkur järsult alla ja tuleb laks kasvuhormooni. See on kasvuhormoonitoodangu insuliinitest - kui 10 ng(?) sutsakat ei tule, on midagi viga.

Kui veresuhkur on kõrge, surub see igasuguste kasvuhormoonivallandajate mõju alla.

Täpsustaks tiba küsimust, et kas see laks jääb tulemata ka siis, kui kasutada neid 1-2 h enne treeningut. Või anult vahetult enne trenni kasutades :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Põlvede rasvapadjad on ju üks Poliquini biosignatuuriteooria puhtamaid näiteid.

tänud, jälle targem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×