Jump to content
matti

Kaitsevägi

Recommended Posts

Kallid fitness.ee kasutajad, mul oleks teile üks väga asjakohane küsimus. Nimelt ma sooviksin teada, milliste tervisehädade korral armeeteenistusse ei võeta? Endal on mul lampkalad,kas nendega võetakse?

Ette tänades :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid fitness.ee kasutajad, mul oleks teile üks väga asjakohane küsimus. Nimelt ma sooviksin teada, milliste tervisehädade korral armeeteenistusse ei võeta? Endal on mul lampkalad,kas nendega võetakse?

Ette tänades :)

Ma arvan, et need lampkalad võetakse sinult lihtsalt selleks ajaks ära ja hiljem saad tagasi. Nagu Tootsilgi koolis läks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid fitness.ee kasutajad, mul oleks teile üks väga asjakohane küsimus. Nimelt ma sooviksin teada, milliste tervisehädade korral armeeteenistusse ei võeta? Endal on mul lampkalad,kas nendega võetakse?

Ette tänades :D

isssand sa oled alles nii noor siis vä? et see asi veel ees? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid fitness.ee kasutajad, mul oleks teile üks väga asjakohane küsimus. Nimelt ma sooviksin teada, milliste tervisehädade korral armeeteenistusse ei võeta? Endal on mul lampkalad,kas nendega võetakse?

Ette tänades :)

Mitmes aste, tähendab räägitakse küll, et ei võeta, aga siiski võetakse enamus, need "väiksed hädad" ei loe midagi, vähemalt minu puhul ei lugenud ja see aasta minek sügisel Tallinna vahi pataljoni. :D Keegi veel sinna läheb või, oleks hea teada, et ka tõsisemad jõuka mehed sinna satuvad ja saaks koos korralikult trenni teha, kui seal muidugi lastakse(pole eriti asjaga kursis). :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitmes aste, tähendab räägitakse küll, et ei võeta, aga siiski võetakse enamus, need "väiksed hädad" ei loe midagi, vähemalt minu puhul ei lugenud ja see aasta minek sügisel Tallinna vahi pataljoni. :D Keegi veel sinna läheb või, oleks hea teada, et ka tõsisemad jõuka mehed sinna satuvad ja saaks koos korralikult trenni teha, kui seal muidugi lastakse(pole eriti asjaga kursis). :)

Pühapäevasportlastel väga ei lasta seal trenni teha (vähemalt 2 a. tagasi oli nii). Kui aga oled Eesti koondises nt või tõsisem tegija, siis on kõik võimalik peale väikest sebimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitmes aste, tähendab räägitakse küll, et ei võeta, aga siiski võetakse enamus, need "väiksed hädad" ei loe midagi, vähemalt minu puhul ei lugenud ja see aasta minek sügisel Tallinna vahi pataljoni. :D Keegi veel sinna läheb või, oleks hea teada, et ka tõsisemad jõuka mehed sinna satuvad ja saaks koos korralikult trenni teha, kui seal muidugi lastakse(pole eriti asjaga kursis). :)

Lastakse ikka üks asi see kas jõuad teha kui õppused ja värgid.. igatahes lampjalgadega teenistusse mitte võtmine kaalatakse ära et siis lampjalgadega inimesi hakkatakse võtma ::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba präegu võetaksegi, võetakse nii lampjalgagega, kui ka kõvera selja, kui ka haigete põlvedega. Kust ma tean? 3 nädalat tagasi käisin ise just sõjaväekomisariaadis ja selliste muredega seal keegi ära ei pääsenud, küll saadi aga allergiatega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juba präegu võetaksegi, võetakse nii lampjalgagega, kui ka kõvera selja, kui ka haigete põlvedega. Kust ma tean? 3 nädalat tagasi käisin ise just sõjaväekomisariaadis ja selliste muredega seal keegi ära ei pääsenud, küll saadi aga allergiatega :D

Kui on taimede vastu allergia siis oled pääsenud, või kui on kartsade vastu allergia siis pääsed kaa ära :):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennem oli, et kriminaal korras karistatud isikuid ei pidanud sõjavägi vastu võtma, nüüd vist võtab vms? :D Kaitseväega peaks olema sama vist? Eeldan "Head" vormi sinna minejalt, tervise seisund peab korras olema, vererõhk ei tohi olla kõrge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult riskitakse lampjalgse kutsealuse tervisega, kui lastakse tal pikki mitmekilomeetriseid radu läbida, lampjalgsel väsivad jalad siis väga ruttu ära ja võib mingi jala-trauma tekkida. Aga ju see risk siis pole siis tähtis.

Huvitavat statistikat:

http://www.maaleht.ee/?page=&grupp=art...p;artikkel=1977

"Pooled kutsealustest kõlbmatud

• 51% kutsealustest on ajateenistuseks kõlbmatud. Põhikaebused: psüühika- ja käitumishäired, luu- ja liigesehaigused, lampjalad.

• 7% katkestab teenistuse tervisepõhjustel.

• 50% ajateenijatest ei suuda teenistuse algul füüsilisi norme täita, teenistusaja lõpus tuleb normidega toime juba 90% kutsealustest.

• 90% noormeestest on probleeme hammastega.

• 10% on suurepärase tervisega."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitmes aste, tähendab räägitakse küll, et ei võeta, aga siiski võetakse enamus, need "väiksed hädad" ei loe midagi, vähemalt minu puhul ei lugenud ja see aasta minek sügisel Tallinna vahi pataljoni. :D Keegi veel sinna läheb või, oleks hea teada, et ka tõsisemad jõuka mehed sinna satuvad ja saaks koos korralikult trenni teha, kui seal muidugi lastakse(pole eriti asjaga kursis). :)

Kui ise sai veel seal jõlgutud, siis esimesed 1,5 kuud said vaid kaugelt nuusutada selle saali lõhna. Kuna pead iga sekund olema seerudele käeulatuses. S....d ja sööd, siis kui lubatakse :) Aga peale 1,5 kuud sai käia nii palju kui süda soovis ja aega ja viitsimist oli...........

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel 10. klass aga kunagi tahaks minna.

Samas ei tea, et kas epale keskkooli või peale ülikooli, juhul kui sisse saan.

Mine kindlasti peale keskkooli ja seda vist soovitaks kõik. Väga nõme on nüüd peale ülikooli hakata minema, nagu mina teen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mine kindlasti peale keskkooli ja seda vist soovitaks kõik. Väga nõme on nüüd peale ülikooli hakata minema, nagu mina teen.

Ja kindlasti hakka asja juba kooli viimase klassi(12) keskel ajama, sest võib muidu juhtud nii, et passid pool aastat või aasta tühja. Ise pidin teadmatuse pärast terve aasta niisama istuma(idioodi kari on seal komisjonis ja kaitseväes, vähemalt need kes värbamisega tegelevad). :D

www.sodur.com sealt saab igast asjalikku infot uurimiseks.

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teada, kuidas kaitseväes toitumisega on(mis kellaaegadel, mida ja kui palju?)Muidu olen harjunud 6-7 toidukorda

sööma, ja kas sinna võib toidulisandit kaasa võtta näiteks proteiini?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada, kuidas kaitseväes toitumisega on(mis kellaaegadel, mida ja kui palju?)Muidu olen harjunud 6-7 toidukorda

sööma, ja kas sinna võib toidulisandit kaasa võtta näiteks proteiini?

Usu mind,nälga sa seal ei jää :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid fitness.ee kasutajad, mul oleks teile üks väga asjakohane küsimus. Nimelt ma sooviksin teada, milliste tervisehädade korral armeeteenistusse ei võeta? Endal on mul lampkalad,kas nendega võetakse?

Ette tänades :D

Jah, paraku ta nii on, et algul võetakse, olenemata astest, lihtsalt osasid asju ei saa seal kaasa teha ning saabaste sisse tellitakse arstilt spets tallad, kuid kui oskad arstlikul ülevaatusel end osavalt ära rääkida, siis pääsed teenistusest. Antud hetkel ei propageeri siin kõrvale hiilimist, kuid nii see on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jääb jääb, et hommikuni kuidagi vastupidada, siis pidin igal õhtul enne magama minekut suure halvaa endale kinnitama kõhtu :D

Vot ei tea,mulle on küll vastupidist juttu räägitud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×