Jump to content
artikkel

lümfisõlm?

Recommended Posts

Tere!

Vasakul pool seal kus jalg nö enamvähem hakkab on naha all selline pisike muna nagu, mida saab pisut liigutada ka, aga mitte oluliselt. Katsudes on valulik ning suurem kui teisel pool samas kohas. Selle ühe "muna" kõrval on teine sellest pisem, aga tundub ka valulik katsudes. Võib-olla see valu otseselt puudub ja lihtsalt see teine suurem annab tunda. Sealt tunneb suhteliselt hästi pulssi ka. Selle koha pealt kus see põhimõtteliselt asub. Ise 16-aastane mees.

Kas võib olla põhjustatud trennist? Eelmine neljap. tegin üle pika aja võrkpalli. Enne seda olid lihased valusad eelmisest trennist, mis oli eelneval päeval. Siis reede ja laup. mängisin veel korvpalli otsa. Kas on võimalik et põhjustatud trennist?

Millega võiks tegu olla ?

ette tänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui külma saad, siis lümfi sõlmed suurenevad, alati ei pea mõlemad koos, mine kindlasti arsti juurde kui ei taandu, lümfide suurenemine võib viidata tõsisele haigusele, mul endal ka lümf kaela peal üleval , arvatavasti kroonilise mandlipõletiku tagajärjel :D , ei usu et kubemesong , kui kottides veresooni pole siis ok :D , song tekib ikka tugeva punnimise peale tavaliselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Vasakul pool seal kus jalg nö enamvähem hakkab on naha all selline pisike muna nagu, mida saab pisut liigutada ka, aga mitte oluliselt. Katsudes on valulik ning suurem kui teisel pool samas kohas. Selle ühe "muna" kõrval on teine sellest pisem, aga tundub ka valulik katsudes. Võib-olla see valu otseselt puudub ja lihtsalt see teine suurem annab tunda. Sealt tunneb suhteliselt hästi pulssi ka. Selle koha pealt kus see põhimõtteliselt asub. Ise 16-aastane mees.

Kas võib olla põhjustatud trennist? Eelmine neljap. tegin üle pika aja võrkpalli. Enne seda olid lihased valusad eelmisest trennist, mis oli eelneval päeval. Siis reede ja laup. mängisin veel korvpalli otsa. Kas on võimalik et põhjustatud trennist?

Millega võiks tegu olla ?

ette tänades,

Suurenenud lümfisõlmed viitavad mingile põletikule. Mine kindlasti arsti juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul selline teema et, see juba mingi 4 päeva kuni nädal, hommiku ärgates/magades tekib kaenla lümfi piirkonda tugev muna, ärkvel olla püsti sistes kaob see lihtsalt ära ! päeval katsudes nagu polekski mitte midagi, aga kui olen natuke tukastanud on jälle suur muhk :lol: , mis see võiks olla??

see ei ole valulik

kõri piirkonnas samaaegselt oli lümf muutunud valulikuks ja suurenenud, see tekkid 8 kuud tagasi kroonilise mandlipõletikuga, nüüd alles on valilik kui katsuda?

see vist külmetusest?? või midagi tõsist? muid sümptomeid peale tohutu väsimuse ja kordinatsioonihäiretele pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oli sama probleem ,mine kindlasti nii kiirelt kui võmalik arstijuurde teevad vereproovid ja vaatavad milles porbleem.

Mina viivitasin ja läksin 39 palavikuga otse haiglasse :lol: Oli siis mingi viiruslik kurgu põletik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli teema algatajaga sama teema, päris ära ehmatas. konsulteerisin perearstikeskusega kes soovitas fastumit määrida. munade vahele eriti ei tahtnud seda määrida. tekkis peale kõvemat jalapressi treeningut (avastasin siis). läks nädal aega ja kadus ära. rohkem pole tekkinud õnneks. oli ka vist lümfi ebaärasus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igal juhul pöörduge igasuguste lümfihäiretega ja suurenemistega tuleb kindlasti pöörduda arsti poole. Enamasti on see hea märk, kui lümfisõlm on valulik, sest siis on väga suure tegemist õnneks põletikuga. Millega saab üsna kergelt hakkama. Halvimal juhul võib tegemist olla vähiga. Ma võib olla küll hirmutan teid sellega, aga lihtsalt võtke asja tõsiselt.

Minu elukaaslasel avastati näiteks vähk kaelal olevas paisunud lümfisõlmedes (3 lümfisõlme olid suurenenud, 2 vähesel määral ja üks oli u 5cm suurune). Tänu õige aegsele avastamisele on ta tänaseks terveks saanud.

Lümfisõlmed ei ole naljaasjad! Pöörduge arsti poole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×