Jump to content
ristokru

Uni kadunud:(

Recommended Posts

Nimelt, eile öösel oli kogemus kus jälle räme higistamine. Naine ehmatas ka ära et mis mul viga on.

Kas seda võib põhjustada kõrge vererõhk ka?

Olen siin mõõtnud aparaadiga igasugustel aegadel paari nädala jooksul ja õhtuti on ikka kõrge teine.

täna tegin füüsilist tööd väljas, sõitsin autoga koju 1h ja mõõtsin vererõhku täiesti rahulikus olekus.

aparaat näitas 158/88 ja pulss 82. Homme katsun kuulata mida mu "tark" perearst sellepeale kosta oskab.

igavene jama ühesõnaga, trenni teen nagu korrapäraselt nii füüsilist kui ka aeroobset. Kasutan Oti 5 päeva kava.

Paremas kõrvas on selline vastik südametukse läbi kosta. Käib närvidele juba.

Kreatiini sisaldav toidulisand on ka peale trenni menüüs. Eks siis loodan et jälle higiloigus ei ärka.

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nimelt, eile öösel oli kogemus kus jälle räme higistamine. Naine ehmatas ka ära et mis mul viga on.

Kas seda võib põhjustada kõrge vererõhk ka?

Olen siin mõõtnud aparaadiga igasugustel aegadel paari nädala jooksul ja õhtuti on ikka kõrge teine.

täna tegin füüsilist tööd väljas, sõitsin autoga koju 1h ja mõõtsin vererõhku täiesti rahulikus olekus.

aparaat näitas 158/88 ja pulss 82. Homme katsun kuulata mida mu "tark" perearst sellepeale kosta oskab.

igavene jama ühesõnaga, trenni teen nagu korrapäraselt nii füüsilist kui ka aeroobset. Kasutan Oti 5 päeva kava.

Paremas kõrvas on selline vastik südametukse läbi kosta. Käib närvidele juba.

Kreatiini sisaldav toidulisand on ka peale trenni menüüs. Eks siis loodan et jälle higiloigus ei ärka.

Võib-olla siis koormus liiga suur.Soovitatakse ju 3 ja äärmisel juhul 4 korda nädalas trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viie korraga taastun täielikult kui teen 15-25min aeroobset saalitrenni peale

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×