Jump to content
ristokru

Uni kadunud:(

Recommended Posts

Proovi vees lahustuvaid magneesiumi tablette.

Räägi kuidas magneesium organismis käitub, et ta une esile kutsub või sellele kaasa aitab. Ise olen võtnud zma-d ja täheldasin seda kasutades paremat taastumist ja pärast pikemat kasutamist parandas ka une kvaliteeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi vees lahustuvaid magneesiumi tablette.

Magneesium ravib unetust

Seni ei ole veel täpselt teada, kas unehäired on mõne varjatud haiguse sümptom või hoopis haigestumist soodustav tegur, kuid iseenesest haigus ta ei ole. Perearstide hinnanguil on tavaliselt tegemist psüühikaprobleemiga, sagedamini hirmu või depressiooniga. Kui aga on tegemist depressiooniga, peab arvestama, et selle ravis on möödapääsmatu kvaliteetse REM-une saavutamine, milleni on raske jõuda täiendava magneesiumi manustamiseta. 400 mg magneesiumi manustamine enne magamaheitmist annab hea REM-une. Samas tuleb aga märkida, et unetus põhjustab kasvuhormooni eritumist ajuripatsist, mis arvatavasti soodustab magneesiumipuudulikkust. Kasvuhormooni sekretsiooni vähenemisel pidurdub ka hormoonisarnase aine insuliinitaolise kasvuteguri produktsioon, mis on takistuseks peamiselt magamise ajal toimuvas kudede taastamises.

Kõige halvemaks uudiseks on aga see, et USA teadlased eesotsas dr. Tanabe'ga on avastanud seose kroonilisest väsimusest (magamatusest) tingitud südamehaigusest tulenevate äkksurmade ja magneesiumipuudulikkuse vahel. Uurijate rühm püstitas hüpoteesi, et kroonilise väsimuse ajal tekivad südamelihase arterite kramplikud kokkutõmbed ja trombid, ning avastasid, et kroonilise magamatuse tagajärjel tekib rakkudes magneesiumipuudulikkus ja verehüübivust suurendava rasvhappe tromboksaani taseme tõus, mille tagajärjeks on südamelihase arterite kokkutõmbumine ja trombide moodustumine. Seega magneesiumit sisaldava toidulisandi manustamine uinuti asemel mitte ainult parandab und, vaid ennetab ka raskemaid tagajärgi.

URMAS REI,

Brenda O`Hanloni käsiraamatust "Sleep"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

homsest hakkan magneesiumiga katsetama siis. antud jutud loetud. kilpnäärme analüüsid tegin ära ja öeldi et üldiselt on korras kuid mingid näitajad olid paigast ära.

praegu on ka ilgelt palav, nagu saunas istuks. toas 20kraadi sooja ja särki seljas pole. närvi ajab..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihase kasvatamise seisukohast ei ole isu vähenemine mitte hea asi. Söögisiu vähenemine ja unepuudus tundub hetkel viitavat ületöötamisele, samuti stress. Arvan, et tee mõni aeg trenni nii, et ühtegi seeriat ära kurnatuseni tee. Kui paremaks ei lähe, siis võta üks mõnus puhkus ja usu mind, pärast parem olla, kui kunagi varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

praegu olen teinud 2 1 2 1 ehk 2 päeva trenni ja 1 vaba enamasti, kuid on juhtunud ka et lähen hommikul saali jooksma, rattaga sõitma või ergomeetrile tunnikeseks. kohe peale ärkamist. ja õhtul jõusaal.

külm dush peale trenni aitab mõneks ajaks aga mitte kauaks. võimalik et olen ka ületreeningus kuigi mujalt see ei avaldu. jõudu on teha piisavalt, söön enamvähem õigeid asju ja katsun üldse vabas õhus palju liikuda.

just väljast tuppa tulles talvel on hull piin. kohe peab kõik riided maha saama muidu näost tulipunane. õnneks juba aastaid ei pea enam trolliga sõitma. suveti kunagi käisin jala et mitte palavas trollis olla. ja kaubanduskeskused ei ole üldse mulle mõeldud. triiksärgiga kannatab veel mingi max tunnikese käia, siis ka kõik.

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi on uneraviks sexi proovind..ei usu,sest siis EI saa tulla unetust. :D

minu puhul ka see ei toimi. naise puhul aga küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et see higistamine on trenni ja võibolla ka toitmisega seotud, aga ma ei täpselt kuidas. Ma just 5 minutit tagasi panin akna kinni ning lihtsalt istun arvuti juures ilma särgita, aga olen kergelt higine. :D Tihti hommikul (või vahel keset ööd) ärgates on padi üsna märg. Minu arust siis kui trenni veel ei teinud, oli seda vähem.

Muide, kas norskad?

sageli võib öösese higistamise põhjuseks olla mingi krooniline infektsioon või ka lihtsalt uneapnoest ( mille väljenduseks on norskamine) tingitud hapniku puudus

Samas võib higistamine olla ka mõne tõsise haiguse (tuberkuloos, vähk...) tunnuseks. Kui aga oled eluaeg higistanud palju, siis ilmselt ei maksa erilist probleemi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi vees lahustuvaid magneesiumi tablette.

MAGNEX 300mg +B6

sellised vees lahustuvad sain apteegist. mis ajal neid võtta kui tahaks 11-12 juba und näha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka, esmase tarvitamise järel hakkad mõju tundma vast kahe päeva möödudes. Räägin kogemusest.

EDIT:

Teaduslikku juttu: "Suukaudselt, tühja maoga manustatud levotüroksiin imendub peamiselt peensoolest, maksimaalselt 80% ulatuses ning see näitaja sõltub suurel määral preparaadi galeenilisest vormist. Maksimaalne kontsentratsioon vereplasmas saabub ligikaudu 6 tundi pärast preparaadi manustamist. Ravitoime ilmneb 3...5 päeva pärast suukaudse ravi alustamist. Ravimi jaotusruumala on 0,5 l/kg. Levotüroksiin seondub enam kui 99% ulatuses vereplasma proteiinidega."

Allikas: https://www.arst.ee/et/Ravimid/view_drug/id=1352/l-thyroxin

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mg võtmisega mul nii et kell 1-2 öösel tuleb hea uni, siis saab magada 8-9-ni välja hommikul ilma äratuseta. Järgmine unekas on õhtul 6 ajal.

Iga päev olen võtnud Mg nii 20.00-21.00 vahel peale trenni ja õhtusööki. öösel mingit higistamist praegu pole enam olnud ja uni ka sügavam kuid tuleb teine ikka kuradima hilja.

kas peaks siis enne trenni võtma juba nii 17.00-18.00 ajal juba (kas sobib koos Muscle+´iga).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mg võtmisega mul nii et kell 1-2 öösel tuleb hea uni, siis saab magada 8-9-ni välja hommikul ilma äratuseta. Järgmine unekas on õhtul 6 ajal.

Iga päev olen võtnud Mg nii 20.00-21.00 vahel peale trenni ja õhtusööki. öösel mingit higistamist praegu pole enam olnud ja uni ka sügavam kuid tuleb teine ikka kuradima hilja.

kas peaks siis enne trenni võtma juba nii 17.00-18.00 ajal juba (kas sobib koos Muscle+´iga).

Hilise magamajäämise põhjuseid võib olla veel mitmeid - hiline treening, suur treeningkoormus, vähe süsivesikuid treeningjärgses toidukorras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×