Jump to content
ristokru

Uni kadunud:(

Recommended Posts

trenni (jõusaali ja aeroobset) teen 4-5x nädalas 1-2h korraga. muscle+ kasutan vaid taastuseks. minu puhul töötab väga hästi. laseb igapäevaselt trennis käia ilma et kuskilt miski lihas kõvasti valutaks. tunda annavad ikka küll. võibolla on higistamise põhjuseks stress, võibolla õhtune söömine. õnneks viimasel ajal on söögiisu kahanenud tunduvalt. 3-4h tagant väike eine aitab.

enne magamaminekut lasen ühe paki kohupiima rosinatega, hullult maitseb. seda ma ei saaks kõrvale jätta. olen õhtuse söömisega olnud alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kuidas. palun anna mõningaid uuringute linke oma väite tõestuseks.

Uuringute linke otsi ise netist, aga võin öelda, et mõningad tugevamad toidulisandid põhjustavad teatud inimestel (ma ei väida, et tegemist on reegliga) tugevaid unehäireid... ja ka öiseid higistamisi.

Enda kogemusest võin näiteks tuua sellise mudiu väga hea toote, nagu Hemodraulix (Made in USA).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uuringute linke otsi ise netist, aga võin öelda, et mõningad tugevamad toidulisandid põhjustavad teatud inimestel (ma ei väida, et tegemist on reegliga) tugevaid unehäireid... ja ka öiseid higistamisi.

kui ma õigesti ülikooliajast mäletan, siis iga enda väite juurde tuli lisada tõestus väite kohta ja viide allikale. otsingut suudan ise teha, aga väite kohta võiks ju viisakusest panna väite tõestuse.

jah, netis on mitnmeid viiteid, et arginiin võib tekitada unetust. samas väita seda kõikide toidulisandite kohta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unetuse võibki põhjustada see Muscle+ või muu taoline möga mida tarbid. Arginiin põhjustab väga hulle unehäireid ntx. Kindlasti ka muu keemia, mida ka siinsamast saidil pakutakse. Ei tasu igast solki omale suus sisse ajada!

Sa ajad ju täielikku jama. Mis sellel muscle+ või teistel asjadel viga on mida siin pakutakse? :D Ära kujuta ette endale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
menopaus - hea nali aga puht füüsiliselt võimatu

xanax - on pakutud kuid viimased 27 aastat puhas olnud

see öö siis ei olnud seda kesköist higisena ärkamist. tarbisin siin Muscle+ -i aga sai otsa. Proovin tänasest uuesti siis. Et ehk on just see selle põhjustajaks.

uni on lühike. magama sain kell 2 ja äratus juba 7.30. väsimus hakkab koitma peale lõunat. uni uneks, puhkan välja kuid just see öösel higisena ärkamine.

justkui oleks teinud 2 Fervexit enne magamaminekut tõbisena:s

Mandlid on korras ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Xanax aitab tõepoolest, ma võtsin üks õhtu prooviks 1g vist ja magasin nagu kott järgmine päev 10ni, niiet see ei ole vist hea variant, kui 6.30 vaja üles tulla :D Mul endal selline probleem, et õhtupoole tuleb elu sisse ja uni läheb ära, mida rohkem kell saab. Pean üles tõusma 6.30, magama ei suuda kuidagi jääda enne 00-01, niiet väsimus kuhjub. Kui magaks peale tööd, siis ei saaks öösel üldse magada ja teeks sama välja. Olen proovinud kuuma piima meega ja igasuguseid muid trikke, mis siin soovitatud on juba, ei midagi. Olen siiski tähele pannud, et asi on vist seotud närvipingega. Kui probleeme on vähem,tuleb ka uni paremini ja varem. Ma ei pruugigi endale teadvustada närvitsemist mingi asja üle, piisab kui see alateadvuses närib ja kui ongi unehäired käes.

Gramm xanaxit? 100 korda väiksem kogus on üsna kindel surm juba.

Milligramm ikka. Ühest tuhandikust grammist juba piisab ravitoimeks. Üledoos võib viia kooma ja surmani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No võid proovida ka sellist varianti, et ütled naisele "kallis, räägi oma päevast". Garanteeritud uni peale 35 sekundit. Eelduseks on muidugi kooselu pikkus suurem kui 3 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mandlid on korras ?

pidin mandlite pärast teise ilma minema aasta tagasi. praegu ei saa kurta et midagi viga oleks aga jah, minevikust on halb näide tuua nende tervise seisukohapealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No võid proovida ka sellist varianti, et ütled naisele "kallis, räägi oma päevast". Garanteeritud uni peale 35 sekundit. Eelduseks on muidugi kooselu pikkus suurem kui 3 aastat.

kallis on praegu usas, veel 2 nädalat, ja kooselu pikkus on poole rohkem.. olen proovinud, see variant ei mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuum piim meega enne magamaminekut ja magad nagu väike laps :D

teen proovi, kuid mu mureks oli ikka see harva juhtuv aga ebanormaalne higistamine.. kaks päeva pole olnud õnneks

Muudetud kasutaja vman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Gramm xanaxit? 100 korda väiksem kogus on üsna kindel surm juba.

Milligramm ikka. Ühest tuhandikust grammist juba piisab ravitoimeks. Üledoos võib viia kooma ja surmani.

My bad, m jäi eest ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline probleem, et enamasti esmase uinumisega probleeme pole, kuid kahjuks pean pea iga öö korra wc-s käima, ja peale seda enam uinuda ei suuda.

Ja niimoodi mõni nädal 2-4 ööd jutti, ja väsims kuhjub ja kuhub, jube närvi ajab selline teema. Pöördusin ka perearsti poole ja nüüd lähen roloogi juurde, ehk saab sellest jamast lahti kunagi. Võib ju teha trenni ja süüa mis iganes imelisandeid, aga kui kõige elementaarsem asi - uni, pole paigas, siis ei aita ei ussi ega püssirohi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline probleem, et enamasti esmase uinumisega probleeme pole, kuid kahjuks pean pea iga öö korra wc-s käima, ja peale seda enam uinuda ei suuda.

Ja niimoodi mõni nädal 2-4 ööd jutti, ja väsims kuhjub ja kuhub, jube närvi ajab selline teema. Pöördusin ka perearsti poole ja nüüd lähen uroloogi juurde, ehk saab sellest jamast lahti kunagi. Võib ju teha trenni ja süüa mis iganes imelisandeid, aga kui kõige elementaarsem asi - uni, pole paigas, siis ei aita ussi ega püssirohi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen proovinud zma-d. Ei täheldanud erilist unekvaliteedi paranemist.

Proovi vees lahustuvaid magneesiumi tablette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×