Jump to content
Merkz

Kaalust alla ja kenasti trimmi

Recommended Posts

Tere!

Küsiks siis teadjate ja tarkade käest, et kas bodybumpiga on võimalik vähendada jalgade, puusade ümbermõõtu vähendades rasvaprotsenti ja suurendades lihasmassi, nii et keha oleks kenasti trimmis mitte massiivselt lihastes? Ja kui käia trennis umbes 2-3 korda nädalas pluss ujumine ja korrastatud toitumine, kas siis tulemused oleks juab suve alguseks näha? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka on võimalik

Kui tõesti toitumine korras, siis jõuab suveks väga palju ära teha:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Küsiks siis teadjate ja tarkade käest, et kas bodybumpiga on võimalik vähendada jalgade, puusade ümbermõõtu vähendades rasvaprotsenti ja suurendades lihasmassi, nii et keha oleks kenasti trimmis mitte massiivselt lihastes? Ja kui käia trennis umbes 2-3 korda nädalas pluss ujumine ja korrastatud toitumine, kas siis tulemused oleks juab suve alguseks näha? :D

Bodypumpiga nüüd küll naised endale suuri lihaseid ei kasvata ja seda veel nii lühikese ajaga, aga 2 kuuga on võimalik tõesti korraliku trenni ja paika pandud toitumisega kaotada paar kilo rasva, kuid lihaseid selle ajaga küll ei kasvata. Aga igaljuhul arvan, et oled valinud head spordi alad millega ennast vormi saada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bodypumpiga nüüd küll naised endale suuri lihaseid ei kasvata ja seda veel nii lühikese ajaga, aga 2 kuuga on võimalik tõesti korraliku trenni ja paika pandud toitumisega kaotada paar kilo rasva, kuid lihaseid selle ajaga küll ei kasvata. Aga igaljuhul arvan, et oled valinud head spordi alad millega ennast vormi saada. :D

Minule BP kahjuks ei sobinud. Tegin kaua aega, aga minu puhul ümbermõõdud ainult suurenesid. Seal oli ka naisi, kes käisidki selle eesmärgiga, et ''raskemaks'' muutuda. Ka rinnale tuli mul suht kiiresti 3cm juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule BP kahjuks ei sobinud. Tegin kaua aega, aga minu puhul ümbermõõdud ainult suurenesid. Seal oli ka naisi, kes käisidki selle eesmärgiga, et ''raskemaks'' muutuda. Ka rinnale tuli mul suht kiiresti 3cm juurde.

Mis sulle siis paremini sobis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sulle siis paremini sobis ?

Tegelen nendega, millega ennegi- nendeks on shaping, spinning, vesispinning, BodyBalance ( seda rahuliku muusika ja tasakaalu pärast), Nike Workout House, RevalJump.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle kyll BP istub väga hästi. Olen peaaegu kolm aastat j6saalis käinud, aasta Combatis, aga pole soovitud tulemust saanud. Paar kuud tagasi panin juurde ka BP trennid ja tulemused on juba näha ja tunda- kehahoiak parem, lihased palju rohkem trimmis, tuhar, millega hullult hädas olen olnud, hakkab ka juba vähehaaval kuju v6tma, kolm kilo ka maha läinud(see muidugi 6ïgest toitumisest ka:D ). Minu BP treener ytles, et naistel pole eriti vïmalik ennast BP-s kapiks treenida, niiet soovitan k6ïkidele:D Aga arvan, et need, kes on pumpiga suuremaks läinud, peaks äkki väiksemaid raskusi kasutama...

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BP-ga nüüd küll kapiks ei saa! :D pigem vb on neil naistel rasvakiht õhemaks kulunud ja lihastoonus tõusnud ja seetõttu tundub nüüd keha rohkem "kapp" (minu meelest on see just ilus ja pigem olla 3kg raskem ja toonuses kehaga kui et 3kg kergem ja lehviva triitsepsi kohal asetseva rasvapolstriga:)).

Väga levinud on ekslik arusaam, et jube kerge on lihasmassi juurde võtta, ainult kang kätte ja juba ta tuleb! :angry: Oleks see nii siis! Kahjuks tuleb 3kg lihasmassi juurdekasvu nimel ca aasta otsa korralikku dieeti ja jõutrenni teha :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle kyll BP istub väga hästi. Olen peaaegu kolm aastat j6saalis käinud, aasta Combatis, aga pole soovitud tulemust saanud. Paar kuud tagasi panin juurde ka BP trennid ja tulemused on juba näha ja tunda- kehahoiak parem, lihased palju rohkem trimmis, tuhar, millega hullult hädas olen olnud, hakkab ka juba vähehaaval kuju v6tma, kolm kilo ka maha läinud(see muidugi 6ïgest toitumisest ka:D ). Minu BP treener ytles, et naistel pole eriti vïmalik ennast BP-s kapiks treenida, niiet soovitan k6ïkidele:D Aga arvan, et need, kes on pumpiga suuremaks läinud, peaks äkki väiksemaid raskusi kasutama...

Järelikult käisid need kolm aastat jõusaalis magamas. Miks bodypump tulemuse on andnud, seal pole sul võimalik tukkuda lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Küsiks siis teadjate ja tarkade käest, et kas bodybumpiga on võimalik vähendada jalgade, puusade ümbermõõtu vähendades rasvaprotsenti ja suurendades lihasmassi, nii et keha oleks kenasti trimmis mitte massiivselt lihastes? Ja kui käia trennis umbes 2-3 korda nädalas pluss ujumine ja korrastatud toitumine, kas siis tulemused oleks juab suve alguseks näha? :)

Teadjaks ja targaks ennast ei pea :rolleyes: , aga minu oma kogemus ütleb, et BPga on võimalik vägagi edukalt ja päris kiiresti väga häid tulemusi saavutada. Arvan, et just BPga sain mina oma puusa-tagumiku-jala enamvähem korda. Käed-õlad niikuinii. Õige toitumine muidugi on kõige alus ;) .

Niiet kui BPga jätkad, vahele veitsa aeroobset ja sööd ka õieti, siis oled suveks superlux :) .

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järelikult käisid need kolm aastat jõusaalis magamas. Miks bodypump tulemuse on andnud, seal pole sul võimalik tukkuda lihtsalt.

Magan ma ikka ainult öösel oma voodis :rolleyes: . Arvan, et asi võis lihtsalt selles olla, et tegin väga pikalt ainult ühe kava järgi, personaaltreening ainult alguses paar korda, kaks esimest aastat sai kindlasti palju asju valesti tehtud tänu sellele, et liiga palju oma peaga üritasin mõelda :) . Viimasel ajal olen palju teadlikumaks saanud selles suhtes, loen artikleid ja foorumeid, pööran toitumisele suuremat tähelepanu ja trennikavas samuti palju muudatusi olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nt valku ei lisa menüüsse ja süsivesik on ka väga minimaalsel tasemel, siis kas on võimalik, et lihas läheb vormi. Eriti huvitab mind triitseps, biitseps ja õlg.

Valk on ikkagi vajalik, ei tohiks ära jätta seda <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valk vajalik, aga kui nt hoidun süsivesikutest ja söön ainult valku, mis siis tulemuseks võib olla? Või nt kodujuust tomatiga?

Kust sa siis oma trenni jaoks energiat saad?. Süsivesikuid pead sööma, keha kaustab neid energiaallikatena.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×