Jump to content
muumia

valgupulber

Recommended Posts

Tere!

mul oleks selline küsimus, et kas oleks mõtekas hakata võtma valgupulbrit..või süüa kohupiima?? kumb oleks nagu kasulikum. ise tegelen kergejõustikuga(sprint, kuul, ketas).

olen 186cm pikk..kaalun 82kg ja olen 18 aastane.

tänud vastamast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll M.M. ega suur spordiisa, kuid ise vaataksin ilmselt hoopis mõne taastusjoogi poole(tai kane DR-7; evolution phase 3; fast reco 2; fast HT-R).

Peale trenni oleks hea kulistada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

mul oleks selline küsimus, et kas oleks mõtekas hakata võtma valgupulbrit..või süüa kohupiima?? kumb oleks nagu kasulikum. ise tegelen kergejõustikuga(sprint, kuul, ketas).

olen 186cm pikk..kaalun 82kg ja olen 18 aastane.

tänud vastamast!

pärast rasket trenni aitab kindlasti taastada. Proovi ära ega see tükki küljest võta :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

mul oleks selline küsimus, et kas oleks mõtekas hakata võtma valgupulbrit..või süüa kohupiima?? kumb oleks nagu kasulikum. ise tegelen kergejõustikuga(sprint, kuul, ketas).

olen 186cm pikk..kaalun 82kg ja olen 18 aastane.

tänud vastamast!

kui tahad kohe peale trenni midagi sisse juua/süüa siis pulber oleks parem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minul on Hera 80 tarbides tabanud uus mure-kõht on hirmsalt tyhi kohuaeg.ennem nagu seda asja ei olnud.

Igasuguste valgu-, massi- ja taastuspulbrite kasutamise tulemusena toimub insuliinieritus (see ongi nende toime aluseks), mida sinu organism eritab aga liialt, mille tulemusena langeb ruttu veresuhkur, mida tajudki tühja kõhuna. See ei ole soovitatav (diabeedioht), peale treeningut pead valgupulbri asemel sööma hoopis kergesti seeditavat toitu, näiteks kohupiima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänan vastuste eest!

Nüüd olen kindel et pulbrit enam ei ole mõtet võtta, võtsin seda u 2 kuud...nüüd hakkan rohkem kohupiima ja lihatooteid selle asemel sööma ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

mul oleks selline küsimus, et kas oleks mõtekas hakata võtma valgupulbrit..või süüa kohupiima?? kumb oleks nagu kasulikum. ise tegelen kergejõustikuga(sprint, kuul, ketas).

olen 186cm pikk..kaalun 82kg ja olen 18 aastane.

tänud vastamast!

Jõusaali on 0, siis eriti ei soovita jah, pigem mingeid mahlu ja taastusjooke tarbida. Küsimus selline, et kas oled Sprinter ja Ketta heitja ? Ühes on vaja rasket kaalu, teises kerget kaalu. ;) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali on 0, siis eriti ei soovita jah, pigem mingeid mahlu ja taastusjooke tarbida. Küsimus selline, et kas oled Sprinter ja Ketta heitja ? Ühes on vaja rasket kaalu, teises kerget kaalu. ;):D

aa, et kui saali ei tee siis polegi valku vaja :D

panen kõrva taha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali on 0, siis eriti ei soovita jah, pigem mingeid mahlu ja taastusjooke tarbida. Küsimus selline, et kas oled Sprinter ja Ketta heitja ? Ühes on vaja rasket kaalu, teises kerget kaalu. ;) ;)

Nojah, mul on ka selles suhtes s*tt, sest ma olen mingi raskekaalu sprinter :D Kettas on küll kaalu vaja, kuulis saavad kilud ka hästi hakkama, on vaja head tehnikat ja plahvatuslikku jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda küll et kettas kaalu vaja ja sprindis nii hullu ei ole..aga see nüüd nii hull ka ei ole..ega sprinterid ei ole ka just piitspeenikesed..lihased on lihtsalt vähem rasvavabad..jõudu on ju mõlemal alal vaja..või mis..

ma saan aru ka mis ajad..aga sellist kaaluvahet on ju alles tippudel vaja..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minul on Hera 80 tarbides tabanud uus mure-kõht on hirmsalt tyhi kohuaeg.ennem nagu seda asja ei olnud.

Kui peale trenni tarbid HERA 80-t, siis lisa ka süsiveskuid vastavalt oma treeningkoormusele 40-60g ja saadki teise tulemuse. MIks? Et taastada lihaste glükogeeni varud, mida oled raske treeningu vältel kulutanud ning kindlasti süsivesikud aitavad ka valgupulbril paremini imenduda.

Muudetud kasutaja JACKO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui peale trenni tarbid HERA 80-t, siis lisa ka süsiveskuid vastavalt oma treeningkoormusele 40-60g ja saadki teise tulemuse. MIks? Et taastada lihaste glükogeeni varud, mida oled raske treeningu vältel kulutanud ning kindlasti süsivesikud aitavad ka valgupulbril paremini imenduda.

Aga hera80-s on ju 100g kohta ainult 5g süsivesikuid. Mida sinna siis lisada veel, ega eraldi süsivesiku pulbrit ei pea ostma ? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka eraldi jah.

Oh , siis läheb kahjuks liiga kalliks vist :D:rolleyes:

Vaatasin uuesti, kas siit samast poest, süsivesikute alt ? näiteks Dextro , 1kg ainult 70 eeki. Hera ja Dextro koos shakerisse panna, ja siis vett ? Kui nii, siis polegi nii hull.

Või osta hoopis mingi taastaja, ntx Muscle+? Mul oleks vaja 400-500 eek-iga mingi 6-7 nädalat vastu pidada.

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh , siis läheb kahjuks liiga kalliks vist :P:rolleyes:

Vaatasin uuesti, kas siit samast poest, süsivesikute alt ? näiteks Dextro , 1kg ainult 70 eeki. Hera ja Dextro koos shakerisse panna, ja siis vett ? Kui nii, siis polegi nii hull.

Või osta hoopis mingi taastaja, ntx Muscle+? Mul oleks vaja 400-500 eek-iga mingi 6-7 nädalat vastu pidada.

Tead, osta parem Rimist või mõnest muust suuremast toidupoest "Trauben Zucker". Need on samuti kiired süsivesikud ning 500grammi maksab ~19.00 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga hera80-s on ju 100g kohta ainult 5g süsivesikuid. Mida sinna siis lisada veel, ega eraldi süsivesiku pulbrit ei pea ostma ? :rolleyes:

Jah, poes müüakse viinamarjasuhkur ehk fruktoos, jooksev mehike on peal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×