Jump to content
hunter

Lemmik kehaosa .

Recommended Posts

Jõulised mehed! :P

Loeb ikka üldpilt,just mingit teatud kehaosa ei oska päris nimetada-käed vb..Pikad ja peenikesed mehed ei meeldi.

Ideaalne oleks keskmiselt treenitud-liigne lihasmass on juba hirmutav:D Mitte otseselt hirmutav ka,lihased on ALATI kenad aga siiski jääme keskmise juurde :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõulised mehed! :D

Loeb ikka üldpilt,just mingit teatud kehaosa ei oska päris nimetada-käed vb..Pikad ja peenikesed mehed ei meeldi.

Ideaalne oleks keskmiselt treenitud-liigne lihasmass on juba hirmutav:D Mitte otseselt hirmutav ka,lihased on ALATI kenad aga siiski jääme keskmise juurde :D)

Mõistuse piires kõike jah :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan ikka, et kõik peab olema ühtlaselt treenitud. Erilised lemmikud on õlad ja ülaselg :o

Hea raam. Sinna saab k6ike ehitada... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule samas väga jõulised mehed ei sobi. Kuna aastaid on võtnud põlvist nõrgaks pikad mehed (185+ on gut, 190+ on elu lill) siis silm puhkab proportsioonis, mehelikel kehadel. Laiad õlad, kitsas puus, pikad jalad jne.

Erilised lemmikud on käsivarred ja randmed ning seljad. 6-packi ei fänna väga, piisab more or less lapikust kõhust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu ideaal siis selline- 184cm, tumedad juuksed, treenitud jõuline keha, väike pekk peab sixpäki küljes olema - kõhnad ja kõrendid üldse ei meeldi, ilus prink tagumik peab ka olema :D . Õnneks mul täpselt selline mees endal ;) - ilus vaadata kohe- võtab ikka silme eest mustaks ja põlvist nõrgaks, kuigi kaua koos oldud juba :o

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oma kogemuste baasil olen täheldanud sellist seaduspärasust, et enamasti nendele naistele, kes ise on suuremad (=paksemad) jäävad rohkem silma laiaõlgsed, laiakaelalised ja jõuliste kätega meesterahvad.Kõhnematele neiudele jällegi paistavad olevat meeste puhul atraktiivsed hästi defineeritud 6-pack, rinnalihased, tagumik ja säärelihased.Sellel reeglil on muidugi palju erandeid, sest naiste puhul kipub meesideaal muutuma sarnaseks nende enda hetkel olemasolevale partnerile, st. nad kipuvad idealiseerima seda meest, kes neil juba olemas on.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma oma kogemuste baasil olen täheldanud sellist seaduspärasust, et enamasti nendele naistele, kes ise on suuremad (=paksemad) jäävad rohkem silma laiaõlgsed, laiakaelalised ja jõuliste kätega meesterahvad.Kõhnematele neiudele jällegi paistavad olevat meeste puhul atraktiivsed hästi defineeritud 6-pack, rinnalihased, tagumik ja säärelihased.Sellel reeglil on muidugi palju erandeid, sest naiste puhul kipub meesideaal muutuma sarnaseks nende enda hetkel olemasolevale partnerile, st. nad kipuvad idealiseerima seda meest, kes neil juba olemas on.

Kui see "suure naise" seaduspärasus Sulle minu postituse põhjal meelde tuli, siis panid küll mööda. Eks on asi pigem ikka selles, mis tüüpi mehed kellelegi meele järgi on. Ja see, et naine just oma partnerit idealiseerib - sellega on pahatihti lugu hoopis vastupidi. Tean küll ja küll naisi, kes oma elukaaslase kehaga rahul pole- kas on mees liiga kondine ja nõrk, või siis ennast rasva söönud laiskvorst. Kui enda kõrval on kena ja sportlik mees, kes oma välimuse ja tervise eest hoolt kannab, siis on ju ainult positiivne, kui naine teda enda ideaalmeheks peab :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, palju on naisi, kellele meeldib hoopis teine kehatüüp, kui oma mehel on. Mulle isiklikult meeldivad meestel just need "jutid/vaod", mis jooksevad puusa juurest, kõhulihaste kõrvalt alla. Sorry, kuid ei oska neid kohti nimetada :D . Mida sügavamad on vaod, seda ilusam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle isiklikult meeldivad meestel just need "jutid/vaod", mis jooksevad puusa juurest, kõhulihaste kõrvalt alla. Sorry, kuid ei oska neid kohti nimetada :P . Mida sügavamad on vaod, seda ilusam.

Jaa-jaaa!!! Ma saan täpselt aru, mida sa mõtled, ka mulle need vaod vägaväga meeldivad :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just, palju on naisi, kellele meeldib hoopis teine kehatüüp, kui oma mehel on. Mulle isiklikult meeldivad meestel just need "jutid/vaod", mis jooksevad puusa juurest, kõhulihaste kõrvalt alla. Sorry, kuid ei oska neid kohti nimetada :D . Mida sügavamad on vaod, seda ilusam.

Et siis kõhupõiklihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul siit kohe natuke offtopic küsimus, et kas nende vaagnajoonte või "kõhupõiklihase" väljatoomiseks on mingeid häid harjutusi kah või on see rohkem geneetikaga paika pandud. Sest tean inimesi, kellel need on väga nähtavad ja samas mul need väga hästi väljas ei ole. Kas asi sõltub üleüldisest kõhu treenistuses ja madalast rasvaprotsendist? Saab selle jaoks midagi ise ära teha, et endal kah neid natuke nähtavamaks muuta? See küsimus on varem kah mul peas olnud, aga nüüd tuletati siin meelde. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siit kohe natuke offtopic küsimus, et kas nende vaagnajoonte või "kõhupõiklihase" väljatoomiseks on mingeid häid harjutusi kah või on see rohkem geneetikaga paika pandud. Sest tean inimesi, kellel need on väga nähtavad ja samas mul need väga hästi väljas ei ole. Kas asi sõltub üleüldisest kõhu treenistuses ja madalast rasvaprotsendist? Saab selle jaoks midagi ise ära teha, et endal kah neid natuke nähtavamaks muuta? See küsimus on varem kah mul peas olnud, aga nüüd tuletati siin meelde. :D

Madal rasvaprotsent ja treenitud kõhupõikilihas peaksid asja ära ajama.Muidugi, ta tuleb rohkem välja ka vanusega, kui sa oled alles ütleme 15-aastane, siis ära looda, et sul vaagnajooned väga välja tuleksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun , et kui teha tänavaküsitlus vanuses 15-25 siis 60% ütleksid , et 6pack ..

Kui vaadata kasvõi Rate.ee-s siis on seal palju selliseid ülikõhni poisse kelle 6pack on nagu 6 doominokivi ja tüdrukutele läheb peale :D , aga sellised kes on pigem jõulised küll aga pole neil 6pack , küll eriti fännklubi pole .

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Madal rasvaprotsent ja treenitud kõhupõikilihas peaksid asja ära ajama.Muidugi, ta tuleb rohkem välja ka vanusega, kui sa oled alles ütleme 15-aastane, siis ära looda, et sul vaagnajooned väga välja tuleksid.

Ma olen 23 aga noh neid praktiliselt ikkagi näha ei ole. Olen 178 cm pikk ja kaalun 73-74 kg vahel, 7 kuud tagasi kaalusin 63 kg peale ajateenistusest tulekut, kus ma alla võtsin mingi 3 kg. Nüüd küll rasvaprotsent suurem aga olen regulaarselt ka jõusaali saanud teha ja korralikult toituda. Aga noh kuna praegu kasvatangi massi siis ma väga rasvaprotsendi pärast ei muretse Eks hiljem näha ole kevadepoole kui rasvaprotsenti alla hakkan viima kas sellised asjad tulevad välja või mitte, aga sellega vast geneetika kah natuke seotud, sest tean väga treenitud vendi kellel seda pole ja tean ka treenimata vendi kellel see vaagnajoon väga väljas on. Niiet, et ei tea, aga eks jah kõhulihaste trenn peaks siiski mingil määral abiks olema ma loodan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×