Jump to content
Aile

Eestlased on joodikrahvas.

Recommended Posts

artikkel

Mida noored ise arvavad?

Kuidas on v6imalik katki lõigata inimeste meeltes tekkinud sidet narkootikumide pruukimise ja lõbutsemise vahel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enesetundeküsimus. Üks mees kunagi ütles, et rahva nimel rääkigu president või see, kellel on ussid. Ma ei tea, et autor oleks president... :rolleyes:

Rahvale ma ühtset hinnagut ei anna, kuna inimesi on seinast seina, küll aga hindaks, et igasugused mõttetud halajad saavad liiga palju tähelepanu. Vingugu vähem, siis ehk mõni ei kuku jooma, kes selle vingumise kõrval elama peab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
artikkel

Mida noored ise arvavad?

Kuidas on v6imalik katki lõigata inimeste meeltes tekkinud sidet narkootikumide pruukimise ja lõbutsemise vahel?

Ma kahtlen selles,et seda sidet üldse on võimalik katki lõigata,kuna narkootikumid,olgugi et väheseks ajaks, teevad enesetunde märksa huvitavamaks ja lõbusamaks :rolleyes: . Tagajärgedel noor inemine tavaliselt aga ei mõtle.

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enesetundeküsimus. Üks mees kunagi ütles, et rahva nimel rääkigu president või see, kellel on ussid. Ma ei tea, et autor oleks president... :rolleyes:

Rahvale ma ühtset hinnagut ei anna, kuna inimesi on seinast seina, küll aga hindaks, et igasugused mõttetud halajad saavad liiga palju tähelepanu. Vingugu vähem, siis ehk mõni ei kuku jooma, kes selle vingumise kõrval elama peab.

Sinu tekst on ka ju mõttetu halamine

a näe said tähelepanu ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui autor arvab,et ta on joodikrahva esindajana joodik,siis on see tema probleem.

Siga leiab ikka pori ja joodik teise joodiku.Imelik on oma tutvusringkonna põhjal hakata tegema üldistusi kogu rahva kohta ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu tekst on ka ju mõttetu halamine

a näe said tähelepanu ka

Minu mõte täpselt!

Aga teemasse: Minu arvates, tuleks selle probleemi(/dega) ennetamisega alustada kodust ja juba nooreseas selgitama asja ja muidugi peavad vanemad näitama head eeskuju(minu arvamus põhineb oma kogemustest). Öelge mida tahate, aga nii see on, et kõik saab alguse kodusest kasvatusest(on erandeid, aga enamasti on ikka nii).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eestlane ongi vaene,kurb,orjarahvas, kes nagu siga paneb pidu, pole imet et peale sajandeid orjust hakatakse jooma

Et siis venelased ja sakslased on süüdi... :D Njah alati on mugavam kivi visata kellegi teise kapsaaeda.... :rolleyes: See oli enne, nüüd süüdista ainult ennast.

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noored ei oska lõõgastust ja rahulolu mujalt leida kui alkoholist. Nad ei oska noorust muud moodi nautida kui läbi alkoholi. Alkoholis nähakse võimalusi-võtta vabalt ja tunda end hästi (vähemalt kuni järgmise päeva hommikuni).

Ja millised olekski üldse need teised variandid kuidas seda nautida, ütelge?

Kodune kasvatus on mul hea, olen kasvanud inimlikus ja heasüdamlikus peres. Ja vastavalt sellele ka minu kasvatus-vägivalda ei salli, tegelen spordiga, kaldun alati headusele ja viisakusele, probleeme lahendan primaalselt sõnade, mitte jäsemetega. Paraku, häbi küll tunnistada, isegi ei oska ma oma aegu muud moodi nautida kui läbi alkoholi. Ise tarbin küll kord või kaks kuus. Sesmõttes pole ma nii probleemne, kui mõned noored, kes iga jumala võimalus alkoholi kuritarvitavad. Sellegipoolest, kuulun nende alaealiste alla, kes alkoholi näpivad. Näppude pihta mulle!

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen isiklikult aru saanud,et kui teha intensiivselt trenni,siis on vaat et kohustuslik paar pitsi võtta, lõdvestab keha täielikult jaa järgmine päev on palju puhanum tunne. Lõdvestuda saab küll ka ilma alkota,kuid mitte sellisel määral, alko lõdvestab täielikult. :rolleyes: Ma ei tea kuidas teil on,aga mul on küll vahest peale 2-3 nädalat intensiivset jõutrenni kehas selline tunne,et mitte kuidagi ei saa lõdvestuda,lihased ja meeled on liiga tugevas toonuses. Siis aitab paar pitsi viina suurepäraselt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eestlane ongi vaene,kurb,orjarahvas, kes nagu siga paneb pidu, pole imet et peale sajandeid orjust hakatakse jooma

Sinu enesekriitika on vapustav.

btw,äkki su peremees on tubli,lubab oma orjal isegi arvutit kasutada ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See jutt, et autor on kogu rahvast hinnanud oma tutvusringkonna järgi, on sulaselge silmakirjatsemine või siis silma kinni pigistiamine. See on ju tegelikult kõigile teada, et eestlased teostavad rahvuslikku enesetappu liikluses, alkoholi ja tubakatoodetega ning narkootikumidega ! See mis toimub noorte hulgas on veel hullem, kui enamik täiskasvanuid seda ette oskab kujutada ! Praegune Eesti keskmine eluiga on lühike, aga lüheneb veel tugevalt ajal, mil praegune põlvkond pensioniikka jõuab ! Kui kõik samas tempos jätkub siis võime varsti hakata lasteaias õpetama inglise keelt, kauaks Eesti keele kõnelejaid enam ei ole !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jutt, et autor on kogu rahvast hinnanud oma tutvusringkonna järgi, on sulaselge silmakirjatsemine või siis silma kinni pigistiamine. See on ju tegelikult kõigile teada, et eestlased teostavad rahvuslikku enesetappu liikluses, alkoholi ja tubakatoodetega ning narkootikumidega ! See mis toimub noorte hulgas on veel hullem, kui enamik täiskasvanuid seda ette oskab kujutada ! Praegune Eesti keskmine eluiga on lühike, aga lüheneb veel tugevalt ajal, mil praegune põlvkond pensioniikka jõuab ! Kui kõik samas tempos jätkub siis võime varsti hakata lasteaias õpetama inglise keelt, kauaks Eesti keele kõnelejaid enam ei ole !

Kui sa ütled eestlased teostavad rahvuslikku enesetappu liikluses, alkoholi ja tubakatoodetega ning narkootikumidega,siis kellest sa räägid?Pead sa silmas ise-ennast?Või on su ema narkomaan,isa joodik-liilushuligaan?Või käib jutt kõigist ülejäänud eestlastest peale sinu(ja su lähedaste)?

Kellest sa ikkagi räägid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei kujutaks enda ja teiste alaealiste elu ettegi ilma narko ja alkota. Väga igav oleks.

Tõsiselt räägid v?

Eks see asi hakkab ikka kodust jah, mina arvan ka. Aga viimane "klõps" peab ikka peas ise endal käima. Kuskilt peab jõudma arusaamale, et joomine EI OLE tegelikult lahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõsiselt räägid v?

Eks see asi hakkab ikka kodust jah, mina arvan ka. Aga viimane "klõps" peab ikka peas ise endal käima. Kuskilt peab jõudma arusaamale, et joomine EI OLE tegelikult lahe.

Tee see minule ja mu sõpradele selgeks. Probleem ongi selles, et noorte arvates on joomine lahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noored ei oska lõõgastust ja rahulolu mujalt leida kui alkoholist. Nad ei oska noorust muud moodi nautida kui läbi alkoholi. Alkoholis nähakse võimalusi-võtta vabalt ja tunda end hästi (vähemalt kuni järgmise päeva hommikuni).

Ja millised olekski üldse need teised variandid kuidas seda nautida, ütelge?

Kodune kasvatus on mul hea, olen kasvanud inimlikus ja heasüdamlikus peres. Ja vastavalt sellele ka minu kasvatus-vägivalda ei salli, tegelen spordiga, kaldun alati headusele ja viisakusele, probleeme lahendan primaalselt sõnade, mitte jäsemetega. Paraku, häbi küll tunnistada, isegi ei oska ma oma aegu muud moodi nautida kui läbi alkoholi. Ise tarbin küll kord või kaks kuus. Sesmõttes pole ma nii probleemne, kui mõned noored, kes iga jumala võimalus alkoholi kuritarvitavad. Sellegipoolest, kuulun nende alaealiste alla, kes alkoholi näpivad. Näppude pihta mulle!

Mm, alati peab siis täis kaanima ennast? Kindlasti mitte..

Ise tarvitan ka alkoholi, aga ohooo! Mul on ajud olemas, et teada, kuna asjale piir panna.

Minu arust võid sa enda jutuga mingi mungaks kandideerida vms :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt on lugu suht jama, aga mida siis noored seltskondlikult peaks tegema kui mitte juua? Ma tean oma tutvusringkonnas 2 inimest kellega saaks ilma alkota lõbusalt aega veeta, aga see on ka kõik. Ülejäänud noortel on valida sotsiaalse elu puudumise ja joomise vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt on lugu suht jama, aga mida siis noored seltskondlikult peaks tegema kui mitte juua? Ma tean oma tutvusringkonnas 2 inimest kellega saaks ilma alkota lõbusalt aega veeta, aga see on ka kõik. Ülejäänud noortel on valida sotsiaalse elu puudumise ja joomise vahel.

Täpselt sama probleem siin. Aga mul on ainult üks sõber kellega ilma joomata suhelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õudsalt pinda käivad jah need joodikuid, palju palju on neid ümber ringi, isegi trennis arutatakse kuhu õhtul minna ja jooma... mõned isegi uhkustavad kuidas nad autoga täispeaga sõidavad, kangelased. ma ei saa aru kas nii suur stress või probleemid, et vaja juua nii massiliselt. mind see joomine üldse ei tõmba. ei saa aru miks seda nii palju tehakse ja miks nii popp.pfff

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×