Jump to content
muumia

valgud..kätekõverdused

Recommended Posts

Tere!

Ma sooviksin teada, kas on mõtet hakata võtma valku sisse. Need valgu pulbrid mis viimasel ajal üsna populaarseks on saanud? Ma ise käin trennist u 2-3 korda nädalas jõusaalis(tegelen kergejõustikuga). Kohupiima olen vahel peale seda söönud, muud ei ole.

olen 18 a, 186cm ja 81kg. Kas oleks tark seda võtma hakata?

tänan vastuste eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Ma sooviksin teada, kas on mõtet hakata võtma valku sisse. Need valgu pulbrid mis viimasel ajal üsna populaarseks on saanud? Ma ise käin trennist u 2-3 korda nädalas jõusaalis(tegelen kergejõustikuga). Kohupiima olen vahel peale seda söönud, muud ei ole.

olen 18 a, 186cm ja 81kg. Kas oleks tark seda võtma hakata?

tänan vastuste eest!

Valk=proteiinid (liha, kala, muna, piimatooted) - seda sööb inimene iga päev, iseasi on, kui palju päevas.

Kergejõustik on nii jooksualad kui ka heited-tõuked. Valguvajadus erinevatel aladel on erinev, vastupidavusaladel 1,2 - 1,4g/kehakaalu kg kohta ja kiirus-jõualadel 1,5 - 2g/kg kohta.

Peale trenni võib kasutada taastusjookide koostises valgupulbreid:

http://fitness.ee/main.php?main=artikkel&a...mp;top=top.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal saab tuua jälle vist kõige levinuma piltliku näite, mis levinud:

Kui pead ehitama ühe telliskivi maja, aga sul pole ühtki telliskivi kuidas sa seda teeksid? Selles mõttes pole vahet oled sa BODY-builder või HOUSE-builder. See ei kehti ainult kulturistide kohta, mida ekslikult arvatakse - proteiini vajavad kõik sportlased, sest teatavasti on lihased kõigil inimestel.

"Liigsete lihaste" kasvamine sõltub treeningu ülesehitusest juba. Sest tihti arvatakse, et kui süüa proteiini, siis hakkavad lihased justkui iseenesest kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siis kui neid valke ei tarbi nii palju?

kui sa tarbid vähem kui su keha vajab, siis läheb taastumine pikemaks ja areng on aeglasem. Seda ütleb minu loogika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×