Dr Balancer 0 Report post Posted March 31, 2008 Hakkasin siis ka AC-C-d manustama enne ja peale trenni. Võibolla kujutan ette midagi omale, aga igatahes peale selle toote kasutamist on tekkinud järgnevad mured: 1) Unehäired. Hommikul ärkan väga vara ja enam ei uinu 2) Aegajalt valud südame piirkonnas ja kerge südamepekslemine.On kellegil veel taolisi nähte esinenud selle tootega? Share this post Link to post Share on other sites
Bonsuna 3 Report post Posted March 31, 2008 Hakkasin siis ka AC-C-d manustama enne ja peale trenni. Võibolla kujutan ette midagi omale, aga igatahes peale selle toote kasutamist on tekkinud järgnevad mured: 1) Unehäired. Hommikul ärkan väga vara ja enam ei uinu 2) Aegajalt valud südame piirkonnas ja kerge südamepekslemine.On kellegil veel taolisi nähte esinenud selle tootega?Sa jätsid ju mainimata, et peale ärkamist jood sa alati kohvi konjakiga. See su nähtude peamini põhjus. Tavaliselt just nii juhtubki. Kui inimene kes ennast siiani on suht ebatervislikult kohelnud, hakkab kas siis tervislikult toituma või ükskõik mida kasulikku oma füüsise parandamiseks teeb, tundma ennast esmalt kehvalt. Vanad harjumused nõuavad oma ja teevad organismis mürglit.Tegelt muidugi nali, aga mingi tõetera selles on. Endal selliseid kõrvalmõjusid esinenud ei ole ja kommenteerida ei oska. Kui aga jah kellelgi veel midagi taolist on esinenud siis andke teada. Share this post Link to post Share on other sites
undisputed 0 Report post Posted March 31, 2008 Hakkasin siis ka AC-C-d manustama enne ja peale trenni. Võibolla kujutan ette midagi omale, aga igatahes peale selle toote kasutamist on tekkinud järgnevad mured: 1) Unehäired. Hommikul ärkan väga vara ja enam ei uinu 2) Aegajalt valud südame piirkonnas ja kerge südamepekslemine.On kellegil veel taolisi nähte esinenud selle tootega?Seoses sellega, et päike tõuseb järiest varem, siis ärkad ka varem Share this post Link to post Share on other sites
Dr Balancer 0 Report post Posted March 31, 2008 Sa jätsid ju mainimata, et peale ärkamist jood sa alati kohvi konjakiga. See su nähtude peamini põhjus. Tavaliselt just nii juhtubki. Kui inimene kes ennast siiani on suht ebatervislikult kohelnud, hakkab kas siis tervislikult toituma või ükskõik mida kasulikku oma füüsise parandamiseks teeb, tundma ennast esmalt kehvalt. Vanad harjumused nõuavad oma ja teevad organismis mürglit.Tegelt muidugi nali, aga mingi tõetera selles on. Endal selliseid kõrvalmõjusid esinenud ei ole ja kommenteerida ei oska. Kui aga jah kellelgi veel midagi taolist on esinenud siis andke teada.Jah Kohv+konjak on alati olnud mu hommikune ärataja. Nüüd aga tundub, et AC-C-on veel palju võimsam ärataja, sest olen juba kell 4 hommikul üleval nagu naksti. Ega ma polegi 100% kindel, et ACC-l neid muresid mul tekitab. ACC laksab tõesti, annab trenniks energiat (Y). Kiiduväärt toode kahtlemata. Kavatsen edasi panna ka, eks näis mis saab Share this post Link to post Share on other sites
ROtter 198 Report post Posted March 31, 2008 Hakkasin siis ka AC-C-d manustama enne ja peale trenni. Võibolla kujutan ette midagi omale, aga igatahes peale selle toote kasutamist on tekkinud järgnevad mured: 1) Unehäired. Hommikul ärkan väga vara ja enam ei uinu 2) Aegajalt valud südame piirkonnas ja kerge südamepekslemine.On kellegil veel taolisi nähte esinenud selle tootega?Seda nähtust nim. vananemiseks. Share this post Link to post Share on other sites
Gym 0 Report post Posted March 31, 2008 Hakkasin siis ka AC-C-d manustama enne ja peale trenni. Võibolla kujutan ette midagi omale, aga igatahes peale selle toote kasutamist on tekkinud järgnevad mured: 1) Unehäired. Hommikul ärkan väga vara ja enam ei uinu 2) Aegajalt valud südame piirkonnas ja kerge südamepekslemine.On kellegil veel taolisi nähte esinenud selle tootega?Mul sama lugu, et ärkan nüüd lambist varem üles ja olen ka tundnud südame piirkonnas kerget valu vahest. Share this post Link to post Share on other sites
Janar Rückenberg 172 Report post Posted March 31, 2008 Üldiselt ega see väga jama ei olegi, AC - C on küll supertoode, kuid päevadel, mil seda enne trenni tarbin on garanteeritud, et öö on rahutu. Täpselt sama teema on NOX - iga, NOX annab tunda veel eriti võimsalt. Valusid südames pole seoses nende kasutamisega tundnud!!! Share this post Link to post Share on other sites
AlanBStard 126 Report post Posted March 31, 2008 päevadel, mil seda enne trenni tarbin on garanteeritud, et öö on rahutu.Vanarahva tarkus teab rääkida, et siis pidi varsti neid va pisikesi oskareid tulema nagu kihulasi. Share this post Link to post Share on other sites
Kaspar90 0 Report post Posted March 31, 2008 Minul näiteks, kui MV Spordiklubis oli Mareki poolt toote presentatsioon, siis peale topsi võtmist hakkasid huuled kuidagi väga imelikult kihelema. Juu olen ma sealt teatud aine suhtes allergiline, suurim tõenäosus ehk ongi beeta-alaniin. Proteka ega kreatiini vastu kõrvalmõjusid olnud ei ole. Share this post Link to post Share on other sites
AlanBStard 126 Report post Posted April 3, 2008 Minul näiteks, kui MV Spordiklubis oli Mareki poolt toote presentatsioon, siis peale topsi võtmist hakkasid huuled kuidagi väga imelikult kihelema. Juu olen ma sealt teatud aine suhtes allergiline, suurim tõenäosus ehk ongi beeta-alaniin.Beeta-alaniin paneb närviimpulsid juhuslikult vallanduma. Väljendub kihelusena. Ei mingit allergiat. Share this post Link to post Share on other sites
Annika Pärtel 84 Report post Posted April 4, 2008 Tarbin ja magan nagu nott. Huuled kihelevadki natuke peale tarbimist, nii peabki olema. Share this post Link to post Share on other sites