Jump to content
allavõtja

palun Teie nõu/arvamust!!!

Recommended Posts

Olen 160 cm pikk ja kaalun 54 kg, aga soovin kaalu langetada 49-50 kg-ni.

Käin kolm (3) korda nädalas aeroobikas ja üks kord nädalas ujumas.

Ka toitumine on igati tervislik ja tasakaalukas.

Olen regulaarselt treeninud 4 kuud ja kaal ei ole langenud.

Ma tean, et kaal ei pruugigi langeda, kuna lihas tuleb rasva asemele ja see kaalub rohkem kui rasv.

Siiski peaks ju ümbermõõt vähenema, aga ka seda pole juhtunud.

Ostsin fitnessi poest ultimate lean gain formula, mida müüja soovitas peale igat treeningut manustada.

See pidavat pikemas perspektiivis kaalu langetama.

Ex ma usaldan teenindajat. Siiski tahaksin rohkem erinevaid arvamusi, kas see ikka toimib?

Tegelikult on see ju massilisaja nime all, aga MASSI MA JUURDE MITTEMINGIL JUHUL EI SOOVI SAADA!

Ostsin lisaks ka L-Carnitin rasvapõletavaid kapsleid.

MA ei tahaks, et keegi ütleks, et mul pole vaja kaalu langetada. Olen küll normaalkaalus, aga tähtis on ikkagi enda enesetunne ja ma ei kirjutaks siia ju niisama. Tahksin tõesti tõsiseid nõuandeid ja arvamusi..............................................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks mainin veel et olen tütarlaps ja 23 aastane.

Olen 160 cm pikk ja kaalun 54 kg, aga soovin kaalu langetada 49-50 kg-ni.

Käin kolm (3) korda nädalas aeroobikas ja üks kord nädalas ujumas.

Ka toitumine on igati tervislik ja tasakaalukas.

Olen regulaarselt treeninud 4 kuud ja kaal ei ole langenud.

Ma tean, et kaal ei pruugigi langeda, kuna lihas tuleb rasva asemele ja see kaalub rohkem kui rasv.

Siiski peaks ju ümbermõõt vähenema, aga ka seda pole juhtunud.

Ostsin fitnessi poest ultimate lean gain formula, mida müüja soovitas peale igat treeningut manustada.

See pidavat pikemas perspektiivis kaalu langetama.

Ex ma usaldan teenindajat. Siiski tahaksin rohkem erinevaid arvamusi, kas see ikka toimib?

Tegelikult on see ju massilisaja nime all, aga MASSI MA JUURDE MITTEMINGIL JUHUL EI SOOVI SAADA!

Ostsin lisaks ka L-Carnitin rasvapõletavaid kapsleid.

MA ei tahaks, et keegi ütleks, et mul pole vaja kaalu langetada. Olen küll normaalkaalus, aga tähtis on ikkagi enda enesetunne ja ma ei kirjutaks siia ju niisama. Tahksin tõesti tõsiseid nõuandeid ja arvamusi..............................................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Mul on sama mure..olen 23a. 158cm ja kaal kõigub 53-55 vahemikus, olenevalt kuu peorioodist...(enne päevi tõuseb:s)

Teen trenni 3-4 (vahest isegi 5 korda nädalas), toitun tervislikult, üritan süüa valgurikkast toitu ja vähendada süsikaid...komme-shokolaadi pole juba 3 kuud söönud...peale päevi kaal langeb kuni 53 ja siis seisab..ja siis jälle need päevad tulemas ja jälle tõuseb...tundub nagu oleks suletud ring..:) olen segaduses, mis värk on...tahaks samutu kaaluda 48-50kg...

Äkki üritame koos hakkama saada...Tahtsin veel küsida,mis hormonaalsed häired peale kilpnäärme alatalitsust veel mõjuvad halvasti kaalule???Samuti ootan ka Teie nõuandeid...

Igaks juhuks mainin veel et olen tütarlaps ja 23 aastane.

Olen 160 cm pikk ja kaalun 54 kg, aga soovin kaalu langetada 49-50 kg-ni.

Käin kolm (3) korda nädalas aeroobikas ja üks kord nädalas ujumas.

Ka toitumine on igati tervislik ja tasakaalukas.

Olen regulaarselt treeninud 4 kuud ja kaal ei ole langenud.

Ma tean, et kaal ei pruugigi langeda, kuna lihas tuleb rasva asemele ja see kaalub rohkem kui rasv.

Siiski peaks ju ümbermõõt vähenema, aga ka seda pole juhtunud.

Ostsin fitnessi poest ultimate lean gain formula, mida müüja soovitas peale igat treeningut manustada.

See pidavat pikemas perspektiivis kaalu langetama.

Ex ma usaldan teenindajat. Siiski tahaksin rohkem erinevaid arvamusi, kas see ikka toimib?

Tegelikult on see ju massilisaja nime all, aga MASSI MA JUURDE MITTEMINGIL JUHUL EI SOOVI SAADA!

Ostsin lisaks ka L-Carnitin rasvapõletavaid kapsleid.

MA ei tahaks, et keegi ütleks, et mul pole vaja kaalu langetada. Olen küll normaalkaalus, aga tähtis on ikkagi enda enesetunne ja ma ei kirjutaks siia ju niisama. Tahksin tõesti tõsiseid nõuandeid ja arvamusi..............................................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin veel küsida,mis hormonaalsed häired peale kilpnäärme alatalitsust veel mõjuvad halvasti kaalule???

Loomulikult mõjuvad, ka mitte-häired mõjuvad, hormoonide maailmas on tegemist sujuvate üleminekutega, mitte häirete-mittehäiretega (kui just kasvajaid või immuunreaktsioone pole).

Päevade kaalukõikumine on põhiliselt vesi.

Lean Gainis on minu teada head aeglased süsivesikud, sobib allavõtjale taastusjoogiks hästi. Vabal ajal võiks siis süsivesikuid vältida. Poliquin soovitab allavõtjal ka trenni järel süsivesikuid vältida, aga see võib raskeks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii segaduses olen, et juba mõtlen,et mis viga olla võib et kaal ei lange...kilpnäärmega peaks korras olema...kontrollisin...äkki veel mõni hormoonaalne värk võib mõjutada....peaks vist endokrinoloogi juurde minema...samas usun, et ta ütleb mulle et olen normaalses kaalus...

Loomulikult mõjuvad, ka mitte-häired mõjuvad, hormoonide maailmas on tegemist sujuvate üleminekutega, mitte häirete-mittehäiretega (kui just kasvajaid või immuunreaktsioone pole).

Päevade kaalukõikumine on põhiliselt vesi.

Lean Gainis on minu teada head aeglased süsivesikud, sobib allavõtjale taastusjoogiks hästi. Vabal ajal võiks siis süsivesikuid vältida. Poliquin soovitab allavõtjal ka trenni järel süsivesikuid vältida, aga see võib raskeks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nii segaduses olen, et juba mõtlen,et mis viga olla võib et kaal ei lange...kilpnäärmega peaks korras olema...kontrollisin...äkki veel mõni hormoonaalne värk võib mõjutada....peaks vist endokrinoloogi juurde minema...samas usun, et ta ütleb mulle et olen normaalses kaalus...

Kui lausa suremas ei ole, siis endokrinoloog vaevalt midagi ette võtab.

Ja "kilpnäärmega kõik korras" ei tähenda tegelikult ka midagi enamat kui just seda, et suremas ei ole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägi siis kuidas mu probleemi lahendada...olen juba lausa masenduses sellest..:)

Kui lausa suremas ei ole, siis endokrinoloog vaevalt midagi ette võtab.

Ja "kilpnäärmega kõik korras" ei tähenda tegelikult ka midagi enamat kui just seda, et suremas ei ole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägi siis kuidas mu probleemi lahendada...olen juba lausa masenduses sellest..:)

Kui palju su menüüs rasvu on?

Pakun, et nagunii on vähevõitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures sa eksid...rasvu ma täpselt välja ei arvuta, aga söön pähkleid ja võtan ka kalaõli....juuku juustus nt on ka 10% rasva...ja teistes piimatoodetes...

Kui palju su menüüs rasvu on?

Pakun, et nagunii on vähevõitu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures sa eksid...rasvu ma täpselt välja ei arvuta, aga söön pähkleid ja võtan ka kalaõli....juuku juustus nt on ka 10% rasva...ja teistes piimatoodetes...

Tee enda ja teiste elu lihtsamaks ja pane oma tavaline menüü siis kirja. Muidu võibki jääda siia oletama .........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures sa eksid...rasvu ma täpselt välja ei arvuta, aga söön pähkleid ja võtan ka kalaõli....juuku juustus nt on ka 10% rasva...ja teistes piimatoodetes...

Vaevalt, et sul tuleb päevas kokku 75g rasvu, mis oleks vajalik kaalu langetuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnneks või kahjuks ei ole ma ainuke, kellel selline mure.

Väga paljud naeravad pidevalt välja, et see pole ju mingi "mure".

Aga kui tõesti pingutad ja tulemusi ei ole näha, siis teeb ju nukraks.

Rõhutan veel, et kui teistele sale paistad, siis tähtis on ikkagi ENDA ENESETUNNE.

Mul tervisega on kõik väga ok.

Võtan küll beebibille, aga see kindlasti allavõtmisel takistuseks ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ...

austatud neiud,te olete fitnessi foorumis ja inimestel,kelle poole te pöördute,ei pruugi olla sensitiivi-selgeltnägija võimeid.

Nagu siin juba öeldi - menüü&treeningkava võiks siiski avalikustada.

Aga kuna mu elukaaslane on sama vana kui mõlemad küsijad ja arvestades,et paljudel tema sõbrannadel on analoogiline probleem paari lisakiloga,arvan ette kujutavat,milline näeb välja tervislik toitumine - juurikad+süsivesikud+minimaalselt valku(et tohutut lihast ei tekiks);rasvad praktiliselt puuduvad(et mitte rasva minna)

ja siis ei saada aru,et miks küll kaal ei lange ja paha on olla ja ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtan küll beebibille, aga see kindlasti allavõtmisel takistuseks ei ole.

Tõenäoliselt mingil määral on küll...

Intensiivse anaeroobse koormuse / intervalltreeninguga võiks sellegipoolest kuhugi jõuda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii siis, hommik: pakk tere maitsestamata kohupiima + paar lusikat maasikamoosi+ natuke pähkleid

lõuna: mingi liha (nt kana, kala või kalkun + köögiviljad või mingi salat) vahest paar muna salatiga, natuke juustu + kalaõli

õhtu: pakk kodujuustu

kui vahepeal kõht läheb tühjaks siis söön õuna või nats pähkleid...

Kui peale tööd lähen otse trenni, siis tihti viimane söök mul on kell 16.00

Peale trenni jõuan mingi 9 paiku koju ja siis kuidagi hilja juba süüa...

Umbes siis selline menüü mul...mida oskate öelda?

Tee enda ja teiste elu lihtsamaks ja pane oma tavaline menüü siis kirja. Muidu võibki jääda siia oletama .........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii siis, hommik: pakk tere maitsestamata kohupiima + paar lusikat maasikamoosi+ natuke pähkleid

lõuna: mingi liha (nt kana, kala või kalkun + köögiviljad või mingi salat) vahest paar muna salatiga, natuke juustu + kalaõli

õhtu: pakk kodujuustu

kui vahepeal kõht läheb tühjaks siis söön õuna või nats pähkleid...

Kui peale tööd lähen otse trenni, siis tihti viimane söök mul on kell 16.00

Peale trenni jõuan mingi 9 paiku koju ja siis kuidagi hilja juba süüa...

Umbes siis selline menüü mul...mida oskate öelda?

Näe natuke vaeva ja arvuta päevased kogused ka. Abiks:

http://tai.econet.ee/7

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui peale tööd lähen otse trenni, siis tihti viimane söök mul on kell 16.00

Parem hilja kui üldse mitte. Viimane söögiaeg kell 16 ei ole just väga kehasõbralik ega aita Sul ka alla võtta. Joo kasvõi keefirigi veel pärast trenni, kui muud ei raatsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii siis, hommik: pakk tere maitsestamata kohupiima + paar lusikat maasikamoosi+ natuke pähkleid

lõuna: mingi liha (nt kana, kala või kalkun + köögiviljad või mingi salat) vahest paar muna salatiga, natuke juustu + kalaõli

õhtu: pakk kodujuustu

kui vahepeal kõht läheb tühjaks siis söön õuna või nats pähkleid...

Kui peale tööd lähen otse trenni, siis tihti viimane söök mul on kell 16.00

Peale trenni jõuan mingi 9 paiku koju ja siis kuidagi hilja juba süüa...

Umbes siis selline menüü mul...mida oskate öelda?

sa ju sööd nii vähe ja kell 16.00 on viimane toidukord :) , võibolla su keha on läinud näljareziimile, mis tähendab seda et kaalu langetamise asemel kaal tõuseb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vähe...mulle vahest tundub, et see on palju...

Pähklid on ju väga kaloririkkad nt...

ma usun, et päevas mul tuleb 1000 -1400 kkal kokku...arvestades mu istuvat tööd ja lühikest kasvu...äkki peaks piisav olema... :)

Selline küsimus, et mulle väga maitsevad piimatooted, nt kohupiim ja kodujuust ( kokku nt 600-700 gr päevas) kui ma söön neid nt mitu pakki päevas kas on see kahjulik? Kas saan siis liiga palju valku? ja kas üldse peab seda valku kartma, räägitakse et neerudele pidi halvasti mõjuma, kui on liiga palju....

sa ju sööd nii vähe ja kell 16.00 on viimane toidukord :D , võibolla su keha on läinud näljareziimile, mis tähendab seda et kaalu langetamise asemel kaal tõuseb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vähe...mulle vahest tundub, et see on palju...

Pähklid on ju väga kaloririkkad nt...

ma usun, et päevas mul tuleb 1000 -1400 kkal kokku...arvestades mu istuvat tööd ja lühikest kasvu...äkki peaks piisav olema... :)

Selline küsimus, et mulle väga maitsevad piimatooted, nt kohupiim ja kodujuust ( kokku nt 600-700 gr päevas) kui ma söön neid nt mitu pakki päevas kas on see kahjulik? Kas saan siis liiga palju valku? ja kas üldse peab seda valku kartma, räägitakse et neerudele pidi halvasti mõjuma, kui on liiga palju....

Ilma täpseid koguseid teadmata on väga raske midagi kommenteerida.

Valku kasutab organism nii lihaste ehituseks, energeetikaks kui ka rasvade moodustamiseks. Liigne valk toidus põhjustab neerude ja maksa hüpertroofiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokku pead oma päeva kaloraazi arvestama kindlasti muidu ei saagi sa asjaga järjele. Kui kaal ikka üldse selle aja jooksul langenud ei ole tähendab see seda, et saad söögiga liialt energiat, või siis just niipalju, et piisab kaalu säilitamiseks. Kui tahta kaalu rasvade arvelt langetada, peab hetke kaloraazi arvestades tekitama umbes 300 kalorises defitsiidi. Loomulikult peavad olema samas valgud rasvad ja süsivesikud õiges vahekorras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult mõjuvad, ka mitte-häired mõjuvad, hormoonide maailmas on tegemist sujuvate üleminekutega, mitte häirete-mittehäiretega (kui just kasvajaid või immuunreaktsioone pole).

Päevade kaalukõikumine on põhiliselt vesi.

Lean Gainis on minu teada head aeglased süsivesikud, sobib allavõtjale taastusjoogiks hästi. Vabal ajal võiks siis süsivesikuid vältida. Poliquin soovitab allavõtjal ka trenni järel süsivesikuid vältida, aga see võib raskeks minna.

Jh peale trenni oleks vaja süsivesikud kätte saada, ka aminohaped (valk), et oleks taastumine kiire..... kaalu langetad siis kui ajad ennast higile pika tööga B):unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka sama mure, kui teil siin. Et söön tublisti valku ja rasvadega ei koonerda, aga kaal jäi 3 kg enne soovkaalu lihtsalt seisma. Nagu peaga vastu seina oleks jooksunud. 164-53 on praegu.

Kui mul koolis kiiremad ajad veidi möödas on, siis võtan ette 3-nädalase karmi kaalulangetusprogrammi (st kõik panen kirja ja kõrvale ei kaldu). Põhimõtteks võtan, et 1300-1400 kalorit päevas, süsikaid veel vähem kui praegu (üks suur õun päevas umbes) ja rohkem aeroobset trenni. Et 3 korda nädalas ringtreening saalis (alustan intervalliga 60/60 sek 12 min ja igas ringis on ka 10-15 min aeroobset, katsun teha 3 ringi vähemalt) ja 2 korda (vahepealsetel päevadel) 1h aeroobset. Kui see ka ei mõju, siis ma olen loodusõnnetus või on süüdi beebipillid.

P.s. lisaksin, et see 3 nädalat on kontrollaeg, mitte et 3 nädalaga 3 kilo. Lihtsalt, et kui olen võimeline üldse alla võtma, siis 3 nädalaga peaks m i d a g i g i vähemalt juhtuma juba..

Muudetud kasutaja punu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×