Jump to content
LaizeN

Toitumisest

Recommended Posts

ma kysiks siis väikse OT küssa ka et kui teha 5 korda nödalas trenni siis oleks vist ikka kasulik peale trenni valku süskareid ka sisse panna eks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin paar asja küsida..

Kas selline asi, et nädalavahetusel nö süsivesikutega täis laadimine on ka rasvapõletusele effektiivne?

Lugesin päris paarist kohast, et tuleb mängida nendega, et paar päeva hoian madalal ja siis jälle kõrgel..

Olen hakkanud tegema nii, et esmp.-reede hoian valgud ja süsivesikud 2:1 vb ise veel rohkem, ühesõnaga süsivesikuid minimaalselt.

Ja nv võtan veits rohkem vabamalt, et laen lihased täis vmt..

Tundub mõjuvat. Et ega seal midagi valet ei ole ? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahtsin paar asja küsida..

Kas selline asi, et nädalavahetusel nö süsivesikutega täis laadimine on ka rasvapõletusele effektiivne?

Lugesin päris paarist kohast, et tuleb mängida nendega, et paar päeva hoian madalal ja siis jälle kõrgel..

Olen hakkanud tegema nii, et esmp.-reede hoian valgud ja süsivesikud 2:1 vb ise veel rohkem, ühesõnaga süsivesikuid minimaalselt.

Ja nv võtan veits rohkem vabamalt, et laen lihased täis vmt..

Tundub mõjuvat. Et ega seal midagi valet ei ole ? :rolleyes:

Toiduainete vahekord ei ole siiski õige, ilmselt jääb puudu rasvast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma kysiks siis väikse OT küssa ka et kui teha 5 korda nödalas trenni siis oleks vist ikka kasulik peale trenni valku süskareid ka sisse panna eks :rolleyes:

Mida sa siis seni teinud oled? Kui sa just üli-mega-ülekaalus ei ole, siis peale trenni süsivesikute tarbimine on ju elementaarne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toiduainete vahekord ei ole siiski õige, ilmselt jääb puudu rasvast.

Ei mul sujub kõik hästi, ma mõtlen, et kui ma nii edasi talitlen ega see pole ajutine ''dieet'' vmt?

Rasvast kindlasti puudu ei jää, hommikul pudru eesti võiga + muna hapukuurega + lonks oliivõli lõunaks pähkleid jne :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×