Jump to content
LaizeN

Toitumisest

Recommended Posts

väike näidiskava siis.

tass kohvi/teed meega ja piimaga

palun Amarillo kuula teisi kasutajaid ka. "Piima kaseiin seob tee rasva põletavad polüfenoolid, parem joo ilma piimata." See on fakt ja pole uskumisega mingit pistmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palun Amarillo kuula teisi kasutajaid ka. "Piima kaseiin seob tee rasva põletavad polüfenoolid, parem joo ilma piimata." See on fakt ja pole uskumisega mingit pistmist.

must kohvi viib kehast vitamiinid välja ja see piimaga või mitte ei mängi suurt rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
must kohvi viib kehast vitamiinid välja ja see piimaga või mitte ei mängi suurt rolli.

Kofeiin viib vett välja, vitamiinide väljaviimisest pole kuulnud ?

Tee puhul mängib piim kohe kindlasti rolli, ilma on parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun kritiseerige ka minu toitumist või õigemini andge nõu, kuidas parem oleks.

Hommikusöök kell 07.00

Kaerahelbepuder (natuke suhkrut, soola)

klaas jogurtit

mõnikord ka kohuke või võileib

must kohv (ilma suhkruta ja piimata)

kell 10.00 banaan

kell 12.30 Lõuna

kanafilee

riis

toorsalat

tomatimahl

kell 15.00

õun

kell 17.30-18.30 trenn (aeroobika)

peale trenni lean gain´i jook

kodus 21.00 tee suhkruta

iga päev joon 2 liitrit puhast (kvaliteetset ja ilma gaasita vett)

Trenn on kolm korda nädalas (erinevad aeroobika stiilid E, K, R ja siis Laup. ujumine)

Kui trennipäeva ei ole, siis õhtul söön kodus natuke jogurtit, kohupiima või kodujuustu u. kell seitse, magama lähen kell üksteist.

Nädalavahetusel on toitumine veits vabam, kuna igasugused üritused. Siiski ikka jälgin ja millegagi üle ei pinguta.

See päevemenüü on mul analoogne, aga muidugi kombineerin iga päev, et oleks vaheldust. Aga suhe on umbes selline.

Jään huviga kommentaare ootama..................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskõik mis muud moodi toitumiskava oleks parem :)

See Amarillo oma ei tundunud esmapilgul paha, võimalik et see on tellitud toitumiskavast. Proovi kasvõi seda.

Ja Oldman / ROtter pakub mitmes teemas menüüd, see on päris hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun kritiseerige ka minu toitumist või õigemini andge nõu, kuidas parem oleks.

Hommikusöök kell 07.00

Kaerahelbepuder (natuke suhkrut, soola)

klaas jogurtit

mõnikord ka kohuke või võileib

must kohv (ilma suhkruta ja piimata)

kell 10.00 banaan

kell 12.30 Lõuna

kanafilee

riis

toorsalat

tomatimahl

kell 15.00

õun

kell 17.30-18.30 trenn (aeroobika)

peale trenni lean gain´i jook

kodus 21.00 tee suhkruta

iga päev joon 2 liitrit puhast (kvaliteetset ja ilma gaasita vett)

Trenn on kolm korda nädalas (erinevad aeroobika stiilid E, K, R ja siis Laup. ujumine)

Kui trennipäeva ei ole, siis õhtul söön kodus natuke jogurtit, kohupiima või kodujuustu u. kell seitse, magama lähen kell üksteist.

Nädalavahetusel on toitumine veits vabam, kuna igasugused üritused. Siiski ikka jälgin ja millegagi üle ei pinguta.

See päevemenüü on mul analoogne, aga muidugi kombineerin iga päev, et oleks vaheldust. Aga suhe on umbes selline.

Jään huviga kommentaare ootama..................

Natuke lugemist http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105 ja siis Dr. Rotter i :) esmased soovitused Alusta toitumist niimoodi:

Hommikusöök: omlett singi, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta

Lõuna: grillkana rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe röstitud spargliga või brokkoliga.

Joo päeva jooksul 1,5-2 liitrit vedelikku.

See su oma menüü on jah suht porr nagu üleval juba mainiti

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükskõik mis muud moodi toitumiskava oleks parem :)

See Amarillo oma ei tundunud esmapilgul paha, võimalik et see on tellitud toitumiskavast. Proovi kasvõi seda.

Ja Oldman / ROtter pakub mitmes teemas menüüd, see on päris hea.

Toitumiskava on endal olemas, toitumiskava oli jah abiks aga kindlasti mitte see mida kirjutasin, valku on vähem ja kaloraaz peaks sinna 2600-2800 kanti olema, vitamiinid peaksid ka vähemalt 100% täidetud olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumiskava on endal olemas, toitumiskava oli jah abiks aga kindlasti mitte see mida kirjutasin, valku on vähem ja kaloraaz peaks sinna 2600-2800 kanti olema, vitamiinid peaksid ka vähemalt 100% täidetud olema.

Mul on peamine eesmärk on kaalu alandamine, seal on tõsiselt palju süüa, proovin jälgida, aga seda on minu arust palju kaalu langetamise kava jaoks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on peamine eesmärk on kaalu alandamine, seal on tõsiselt palju süüa, proovin jälgida, aga seda on minu arust palju kaalu langetamise kava jaoks..

ega sa tüdruk pole, siis küll vist palju:D aga noormehe jaoks pole 2700kcal palju kindlasti.No kui tõesti palju siis annab teatud asju kärpida ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palun kritiseerige ka minu toitumist või õigemini andge nõu, kuidas parem oleks.

Hommikusöök kell 07.00

Kaerahelbepuder (natuke suhkrut, soola)

klaas jogurtit

mõnikord ka kohuke või võileib

must kohv (ilma suhkruta ja piimata)

kell 10.00 banaan

Jäta ära suhkur, jogurt, kohuke, banaan. Asenda need 40% hapukoore, muna ja kookosehelvestega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väike näidiskava siis.

7.00

50g putru,2 kanamuna kollasega, lonks oliiviõli, tass kohvi/teed meega ja piimaga

11.00

50g riisi, 200g tailiha/kanafileed/kalafileed või 250g rosinatega kohupiima, 1 tass keefir/piim, 100g aedvilju

Enne trenni

1/2 pärmi, tass kohvi/teed 5spl meega, 200g 4% kodujuustu või 2 muna koos 50g singiga, 1 küüslauguküün kui kannatad , kuivatatud leivad 100g

Peale trenni (proteiinisheik süsivesikutega 1:2) - kohe

200g liha/kana/kala , 50g tatart/riisi , porgandid+juurviljad (150g), lonks kalaõli, 50g pähkleid,

1-2h enne magamaminekut 200g maitsestamata kohupiima (pole vaja, kui tunned ei mahu või ei taha)

ise vaata mida usud jne.Söögikordade vahe 4h umbes.

Liha ja piima koos ju ei ole soovitav tarbida!?

Aga miks ikkagi pärm enne trenni? Pole siiani aru saanud selle vajadusest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liha ja piima koos ju ei ole soovitav tarbida!?

See on juba peenem esoteerika millesse ma pole viitsinud süveneda.

Aga miks ikkagi pärm enne trenni? Pole siiani aru saanud selle vajadusest :)

Gaasid annavad hoogu ja see masin mida sa kasutada tahad püsib alati vaba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega sa tüdruk pole, siis küll vist palju:D aga noormehe jaoks pole 2700kcal palju kindlasti.No kui tõesti palju siis annab teatud asju kärpida ka.

ffs. hakkan kasutama selle kava põhimõtteid ja püüan jälga, kolmapäeviti on jõusaalipäevad, siis toitun vähe tugevamalt...

esmaspäevast võtan end tõsiselt käsile, arvestades seda toitumiskava, kui vaid saaks teada, millega asendada proteiinisheik..Joogijugurtiga ehk=?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ffs. hakkan kasutama selle kava põhimõtteid ja püüan jälga, kolmapäeviti on jõusaalipäevad, siis toitun vähe tugevamalt...

esmaspäevast võtan end tõsiselt käsile, arvestades seda toitumiskava, kui vaid saaks teada, millega asendada proteiinisheik..Joogijugurtiga ehk=?

kaua trenni oled teinud? peale 6-12 kuud võiksid hakata proteiinisheike peale trenni paugutama.Asendamaks sobib kohupiim rosinatega, banaan + kodujuust jne aga jah pole nii hea kui vadak aga ajab asja ilusti ära.

Rusikareegel - Treening viiakse läbi eelmise päeva saadud toitainetest.Nii et igapäev tuleb süüa seda mida keha vajab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaua trenni oled teinud? peale 6-12 kuud võiksid hakata proteiinisheike peale trenni paugutama.Asendamaks sobib kohupiim rosinatega, banaan + kodujuust jne aga jah pole nii hea kui vadak aga ajab asja ilusti ära.

Rusikareegel - Treening viiakse läbi eelmise päeva saadud toitainetest.Nii et igapäev tuleb süüa seda mida keha vajab!

Nii, jõusaaliga tegelen/olen tegelenud suhteliselt vähe !

Põhieesmärk on saada kuskil 3kg rasva kõhupealt maha, võtan arvesse, et peale trenni bannan, kohupiim vmt..Enne kojusõitu(0.7h) bussiga..Nüüdsest hakkan kaasa võtma midagi nende taolist..

Amarillo kui msn on siis jaak_5@hotmail.com lisa, kui midagi küsida on, siis hea, kui keegi tark ligidal, siia ei hakka alati teemat tegema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju siis sellest toitumiskavast..

Tunnen end paremini juba peale 1. päeva, söön palju rohkem tundmata, et kohekohe tuleb jälle lisakilo(tavaliselt oli, kui lubasin omale tegelikult normaalse toidukorra)

Koolis on õppimine aina paremuse poole, juba peale esimest päeva.Kõik liigub paremuse poole:D

Täna lasin üle klassi koos õpetajaga matemaatika tarkusi + eile trennis oli energiat naq ratsahobusel seda samust.. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ffs. hakkan kasutama selle kava põhimõtteid ja püüan jälga, kolmapäeviti on jõusaalipäevad, siis toitun vähe tugevamalt...

esmaspäevast võtan end tõsiselt käsile, arvestades seda toitumiskava, kui vaid saaks teada, millega asendada proteiinisheik..Joogijugurtiga ehk=?

veits kalliks võib minna a kui mul valk otsa sai siis paar päeva ajasin rasvavaba kohupiima ja piima kokteiliga läbi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma kohe lähen vaatan. 1,4grasva oli B)

Mis ma nüüd teen??

nüüd sured ära:D , see 1.4% nii vähe et ei juhtu midagi

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×