Jump to content
Komodo

Yates ja müüt

Recommended Posts

Väidan, et Dorian Yates on müüt.. Murdke müüti ja tõestage, et mees tõesti on jagab no. asja. 6 Mr.O-d ja maailmakuulsust ärme arvesse võta. Siit küsimus inimestele, kes käisid seminaril, et kas te saite targemaks ka? Äkki keegi tooks mõne konkreetse näite mis küsimuses ta targemaks sai? Ja ärge olge nii tagasihoidlikud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ahhahahahahahahahahahaah mis küll mõne peas toimub. Sain küll targemaks. Eks tulnud siis ise kohale pessimist. Isegi Otil oli talle paras ports küsimusi ja oli seal nagu koolipoiss. Kui ei tea ise midagi, pole temaga kunagi rääkinud, miks teha selline hüpotees?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis pessimist? Palun lihtsalt tuua konkreetne näide, et näe Yates ütles et tee nii ja põhjendas seda naa ja ma seda ei teadnud ja sain targemaks. Ei ole ju midagi negatiivset siin. Ja teema on ju müüdimurdjate teema all @ tõunii.

Muudetud kasutaja Komodo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väidan, et Dorian Yates on müüt.. Murdke müüti ja tõestage, et mees tõesti on jagab no. asja. 6 Mr.O-d ja maailmakuulsust ärme arvesse võta. Siit küsimus inimestele, kes käisid seminaril, et kas te saite targemaks ka? Äkki keegi tooks mõne konkreetse näite mis küsimuses ta targemaks sai? Ja ärge olge nii tagasihoidlikud..

Põhimõtteliselt oled Sina ka müüt! Tõesta vastupidist. Ärme sünnitunnistust, isikukoodi, fotosid jms arvesse võta! Head tõestamist <_<

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub,et mõnel oleks vaja dr. Liivi vastuvõttul vajalik käia <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma leian, et küsimus on huvitav, lihtsalt küsija sõnastas selle halvasti. Ma arvan, et ta tahtis väita, et D.Y on ülehaibitud. Ja sellepärast on ta skeptiline ja palub argumenteerida D.Y teadmisi. Thats all.. pole mõtet räuskama kohe hakata... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veider, et mitte keegi ei suuda oma seisukohta põhjendada... viited on kohale minemiseks aga mingeid erilisi fakte ma küll lugeda ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leian ka, et ei ole mõtet materdada teemaalgatajat. Inimene tunneb huvi ja küsib, kas keegi õppis Yates seminarilt ka midagi uut. Midagi, millest tal enne aimugi ei olnud või oli üsna udune ettekujutus. Midagi, mis aitab teda tema edasisest treeningutes ... Kes käisid, need võiksid ju oma kogemusi jagada, mis? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütlen, et minu jaoks oli asi väga huvitav eks ka sellepärast, et kui alustasin oli Dorian maailma absoluutne tipp ja poleks kunagi lootnud unistada ka, et temalt õpetussõnu saan. Mida õppisin - sain kinnitust paljudele asjadele, mida ennem olin küll kuulnud, kuid selle mehe suust kinnitust kuulda, muutis need teatud asjad minujaoks kindlamaks. Eriti uurisin ja puurisin praktilises osas ja sain sealt palju sellist, harjutuste tehnilise sooritamise kohta, mida sain kohe ka oma trennides proovida - ja jutul näikse tõepõhi all olevat. Positiivne oli see, et mees oskas ka alati põjalikult põhjendada, miks ta nii teeb ja miks mitte teisiti.

Mul on kahju neist inimestest, kes on südamega asja kallal, kuid kes ei teadnud, ei tahtnud, või kellel ei olnud võimalust sellel seminaril viibida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ütlen, et minu jaoks oli asi väga huvitav eks ka sellepärast, et kui alustasin oli Dorian maailma absoluutne tipp ja poleks kunagi lootnud unistada ka, et temalt õpetussõnu saan. Mida õppisin - sain kinnitust paljudele asjadele, mida ennem olin küll kuulnud, kuid selle mehe suust kinnitust kuulda, muutis need teatud asjad minujaoks kindlamaks. Eriti uurisin ja puurisin praktilises osas ja sain sealt palju sellist, harjutuste tehnilise sooritamise kohta, mida sain kohe ka oma trennides proovida - ja jutul näikse tõepõhi all olevat. Positiivne oli see, et mees oskas ka alati põjalikult põhjendada, miks ta nii teeb ja miks mitte teisiti.

Mul on kahju neist inimestest, kes on südamega asja kallal, kuid kes ei teadnud, ei tahtnud, või kellel ei olnud võimalust sellel seminaril viibida.

aitäh, mina sain peaaegu ammendava vastuse. Kuigi tahaks ikka üle küsida, et mõni eredem näide ehk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandan siiralt nende ees kes kuidagi nüüd puudutatuna tundsid. Esitasin küsimuse lihtsalt kerge irooniaga ja veidi teistsuguses võtmes (nagu see müüdimurdjate teema siin ongi). MEE sai ilusti aru ja tänud talle ning ausalt - küsimus säilib. Siiamaani pole mitte keegi midagi konkreetsemat kirjutanud, mida ta õppis. Tahaks kasvõi ühe hea näite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vabandan siiralt nende ees kes kuidagi nüüd puudutatuna tundsid. Esitasin küsimuse lihtsalt kerge irooniaga ja veidi teistsuguses võtmes (nagu see müüdimurdjate teema siin ongi). MEE sai ilusti aru ja tänud talle ning ausalt - küsimus säilib. Siiamaani pole mitte keegi midagi konkreetsemat kirjutanud, mida ta õppis. Tahaks kasvõi ühe hea näite.

Leian, et keegi ei peagi mingit näidet tooma. Sest keda kohal polnud, selle oma viga. <_<

Ei ole palju võimalusi kuulata ja näha isiklikult sellist tippu meie väikesel kodumaal.

Seminar oli igati huvitav ja kaante vahele kokku pandud tõlgitud materjal asjalik.

Loomulikult on paljud teemad kajastamist leidnud ja internetist info lihtsasti kätte saadav, kuid nagu Ott ütles, saada kinnitust sellise mehe suust on ikka hoopis midagi muud.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mult väike OT küss: kas on minu eluajal lootust Ronnie Colemani Eestis näha? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leian, et keegi ei peagi mingit näidet tooma. Sest keda kohal polnud, selle oma viga. <_<

Ei ole palju võimalusi kuulata ja näha isiklikult sellist tippu meie väikesel kodumaal.

Seminar oli igati huvitav ja kaante vahele kokku pandud tõlgitud materjal asjalik.

Loomulikult on paljud teemad kajastamist leidnud ja internetist info lihtsasti kätte saadav, kuid nagu Ott ütles, saada kinnitust sellise mehe suust on ikka hoopis midagi muud.

Jõudu!

Loodan, et teised kohal olnud inimesed leiavad teisiti, et ikka võiks näite tuua.. vastasel juhul kinnistub arusaam, et tegu võibki olla haibiga. Inimesed on janused, andkem neile siis juua :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks ise ei saanud seminaril osaleda kuid tahaks öelda seda, et õpetaja võib olla tippude tipp, kuid inimene kes temalt õppida loodab, ei pruugi ka põhjaliku seletamise puhul kõigest aru saada kuna endal on treeningkogemusi vähe. Hea kui talle need õpetussõnad meelde jäävad, sest edaspidi proovides ja kogedes erinevaid treeningmeetodeid ja harjutuse sooritamise viise jõuab algaja äratundmiseni, et vaat, seda siis tookord Dorian öelda tahtiski. Olen ise alustades lugenud palju erinevate tippude soovitusi ja õpetusi, tol korral paljustki aru saamata. Hiljem aga olen nii mõnigi kord kogenud oma treeningus äratundmist.

Üks mis kindel, lugeda võib ja peabki erinevate meeste soovitusi, kuid reaalis on see ikka midagi muud. Juba ainuüksi vaadates on võimalik palju õppida.

Sellisid seminare peaks kindlasti võimalusel veel ja veel korraldatama. Ja miks mitte ei võiks sellist asja teha näiteks Ott ise või Vendv. Mehed on aastaid saalis oma treeningutele erinevate nurkade alt lähenenud ja oskavad samuti noortele väga kasulikku infot jagada. Ott on vist midagi sellist ka teinud. Igaljuhul kui sellised omamaa tippude seminarid peaksid teoks saama siis ei oleks vaja neid vähem väärtustada kui Doriani oma. Kindlasti on ka seminari maksumus mõnevõrra väiksem ja noortele seega taskukohasem.

Kõigile kes tegelevad selle alaga:(kehtib loomulikult igas eluvaldkonnas) "KEEGI MEIST EI OLE NII TARK, ET MEIL POLEKS TEISELT MIDAGI ÕPPIDA." Tundugu kasvõi, et see TEINE on meist arenguredelil allpool asuval astmel, ikkagi võib olla midagi mida meie ei tea, tema aga küll. (äärmus, tõsi aga ka nii võib olla.)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leian, et keegi ei peagi mingit näidet tooma. Sest keda kohal polnud, selle oma viga. <_<

Ei ole palju võimalusi kuulata ja näha isiklikult sellist tippu meie väikesel kodumaal.

Seminar oli igati huvitav ja kaante vahele kokku pandud tõlgitud materjal asjalik.

Loomulikult on paljud teemad kajastamist leidnud ja internetist info lihtsasti kätte saadav, kuid nagu Ott ütles, saada kinnitust sellise mehe suust on ikka hoopis midagi muud.

Jõudu!

Ei ole eriti nõus, et kõik, kes kohale ei tulnud, selles ise süüdi on, Samal ajal olid ka EMV jõutõstmises, kust paljud osa võtsid:-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundugu kasvõi, et see TEINE on meist arenguredelil allpool asuval astmel, ikkagi võib olla midagi mida meie ei tea, tema aga küll. (äärmus, tõsi aga ka nii võib olla.)

Mis alusel arenguredel? Kas see kellel on suuremad lihased ja rohkem saavutusi võistlustelt on kõrgemal redelipulgal kui inimese funktsionaalset anatoomiat tundev ja mitte niivõrd suurte võistlussaavutustega treener/sportlane?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praktilise poole pealt. Et teha harjutusi küll täis amplituudiga kui jätta lõpud ära, kus hakkab juba teine lihas tööle nt rinnalt hantlitega surumine, et ei pea küünarnukke sirgeks ajama, kuna siis kasutad juba triitsepsit. Seljatreeningul näis ka et ei pea laskma venitust kätesse vaid lased selja venima, muidu tõmbad jälle selle otsa kätega. Seletas õla ehitust, mis on loomulik liigutus ja mis ei ole loomulik ja kuidas ei tohiks treenida nagu nt surumine kukla tagant, kuna see on ebaloomulik liigutus õlale ja vigastused on kerged tulema. Ei viitsi tervet seminari ümber jutustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek, miks Sa ise ei võiks midagi korraldada ? Aga idee on küll väga hea. Tahaks ise ka targemate meeste juttu kuulata ja neilt nende jaoks lolle küsimusi esitada. Seda muidugi ka taskukohase hinnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek, miks Sa ise ei võiks midagi korraldada ? Aga idee on küll väga hea. Tahaks ise ka targemate meeste juttu kuulata ja neilt nende jaoks lolle küsimusi esitada. Seda muidugi ka taskukohase hinnaga.

Võiks ju küll aga olen kehva organiseerija. Laisk ka suhteliselt, et mulle jalgu alla saada peab olema hea stiimul. Mis see stiimul on sellest olen ka kunagi juttu teinud. <_< Selle kohta on isegi vanasõna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks ju küll aga olen kehva organiseerija. Laisk ka suhteliselt, et mulle jalgu alla saada peab olema hea stiimul. Mis see stiimul on sellest olen ka kunagi juttu teinud. :D Selle kohta on isegi vanasõna.

Raha paneb rattad käima!? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võiks ju küll aga olen kehva organiseerija. Laisk ka suhteliselt, et mulle jalgu alla saada peab olema hea stiimul. Mis see stiimul on sellest olen ka kunagi juttu teinud. :D Selle kohta on isegi vanasõna.

SAKU ORIGINAAL 6-PAKK JA KAST MUNE :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×