Jump to content
fitnez

3 küsimust proteiini kohta

Recommended Posts

Oleksin väga tänulik, kui keegi oskab vastata kolmele(arvatavasti lollile) küsimusele.

1.) Kui soovin rasvaprotsenti vähendada, joostes 5x nädalas ning tehes 3-4 korda nädalas ka jõudu, siis mida toob kaasa neil 3-4'l päeval 1x päevas proteiinisheigi võtmine. Kas on loogiline, et nii tehes saan rasvaprotsendi alla ning samal ajal ka võimsust juurde?

2.) Ostsin 1.5a tagasi proteiinipurgi. Kas seda võib ikka kasutada või mitte?(Lõhn on sama, mis enne. Ka maitse pole muutunud.)

3.) Kui olen õigesti aru saanud, siis proteiini tasub kasutada ainult peale jõutrenni, et lihased taastuksid kiiremini ja areneksid suuremaks.

Küsimus on selline, et kui näiteks teen kõva kätetreeningu ning peale seda võtan sheigi, siis kas see toob kaasa ainult käte või kogu keha massi suurenemise?

Vastust oleks vaja nii kiiresti kui võimalik.

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui muu toitumine paigast ära on, siis ei aita sind küll see väike vadak ja kaseiin

rasvaprotsenti vähendab korrektne toitumine ennekõike

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1)See oleneb su ülejäänud toitumisest, ma arvan. Rasva kaotad siis kui tarbid vähem kaloreid kui kulutad. Vb aitab sheik peale treeni paremini taastuda-"saad võimsust juurde", vb on sama mõju kui tavatoitu süües.

2)Vaata, kas parim enne on möödas või ei. Kui ise enam süüa ei julge, ANNA MULLE, ma söön kõike! <_<

3)Võid ju ka peale jooksutrenni võtta või üldse päeva jooksul valgu saamiseks, iseasi, kas on mõtet. See on jälle selline suhteline asi: valk aitab lihastel taastuda, selles mõttes, et kui sa tegid täna kätetrenni ja eile jalatrenni, siis ta suurendab nii käte kui ka jalgade massi kuna jalad ju ühe ööga ära ei taastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh kõigile vastuste eest.

kas olen õigesti aru saanud, et proteiin mu rasvapõletust segada ei tohiks?

Mu proteiini parim enne oli 3 kuud tagasi. Kas kõlbab veel võtta või mitte?

Ette tänades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proteiin ei sega su rasvade põletamist, kui sa just sinna kõrvale liiga palju süsikaid ei võta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh kõigile vastuste eest.

kas olen õigesti aru saanud, et proteiin mu rasvapõletust segada ei tohiks?

Mu proteiini parim enne oli 3 kuud tagasi. Kas kõlbab veel võtta või mitte?

Ette tänades

Üldiselt on ikka nii, et asjad, mis on vananenud ei tasu ikka tarbida. Ma üldiselt ei soovitaks <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuna jalad ju ühe ööga ära ei taastu.

Miks nad siis ei taastu? <_< Sest niiiii kõva trenni tehakse? Kirjutatud ju küll, et ülepäeviti pole probleem jõusaalis käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nad siis ei taastu? <_< Sest niiiii kõva trenni tehakse? Kirjutatud ju küll, et ülepäeviti pole probleem jõusaalis käia.

jalad pole nagu kellamehhanism, et 24h ja klõps, taastunud, mingid protsessid toimuvad ikka väga kaua peale koormust veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nad siis ei taastu? <_< Sest niiiii kõva trenni tehakse? Kirjutatud ju küll, et ülepäeviti pole probleem jõusaalis käia.

No ma ei tea, kui sa teed mingit algajate kava milles on 3 seeriat per lihasgrupp ja 100% intensiivsusega ei treeni, siis vb küll võid 3 korda nädalas sama lihast treenida. Kui ikka normaalsed 12... seeriat jalale teed, siis küll mitte. Väiksemate lihaste treenimise vahe peaks olema vähemalt 48 tundi ja suurtel 72 tundi ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×