Jump to content
Amarillo

Kurgumandlid

Recommended Posts

Nii hilja? :D

igapäev ma kül siin ei tahaks pea pool l verd välja ilastada <_<

Kattu on õnneks poole vähem,kui alguses,kuna mitu verejooksu juba olnud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtus siis väike õnnetus...

8nda päeva varahommikul ,öösel ennem 2te hakkas verejooks kuni pea 4ni,selle aja jooksul oli 3 suurt verejooksu väikeste vahedega ,mille suudsin suu jääd täis ja jalad külmas veekausis ja märg rätik ümber kaela peatada...Peale teist suurt verejooksu helistasin kiirabisse,kiirabi tuli 45 minutiga umb,selle aja jooksul oli 3as verejooks ka,kiirabiga haiglasse jõudsin 5eks,5:04 registreeriti ära,see aeg oli käepaela peal ....Nimelt katu eemaldumisega tuli ka tromb vms suurte veresoonte eest ära ja tekkis lakkamatu verejooks...2 h jooksul jooksis kindlasti üle liiter verd ära...haiglas sain igast verdhüübivaid süste ja imeti mingi toruga verd ka kurgust :D siis sain rohte,süste ja hoiti 8as päev seal sees ,ning täna 9as päev lasti välja ...Sain valuvaigistitele lisaks verd hüübivad rohud ...

Aga õnneks neelamisega enam erilist valu ei ole ja nüüd olen juba pudru,jogurti jne asjade peal...

<_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juhtus siis väike õnnetus...

8nda päeva varahommikul ,öösel ennem 2te hakkas verejooks kuni pea 4ni,selle aja jooksul oli 3 suurt verejooksu väikeste vahedega ,mille suudsin suu jääd täis ja jalad külmas veekausis ja märg rätik ümber kaela peatada...Peale teist suurt verejooksu helistasin kiirabisse,kiirabi tuli 45 minutiga umb,selle aja jooksul oli 3as verejooks ka,kiirabiga haiglasse jõudsin 5eks,5:04 registreeriti ära,see aeg oli käepaela peal ....Nimelt katu eemaldumisega tuli ka tromb vms suurte veresoonte eest ära ja tekkis lakkamatu verejooks...2 h jooksul jooksis kindlasti üle liiter verd ära...haiglas sain igast verdhüübivaid süste ja imeti mingi toruga verd ka kurgust :D siis sain rohte,süste ja hoiti 8as päev seal sees ,ning täna 9as päev lasti välja ...Sain valuvaigistitele lisaks verd hüübivad rohud ...

Aga õnneks neelamisega enam erilist valu ei ole ja nüüd olen juba pudru,jogurti jne asjade peal...

<_<

Nii hull verejooks ? Millest see verejooks üldse tekib , mul ei tulnud seda , sõbral aga jooksis ka selle eest üle päeva verd

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vere jooks tuleb haavakattude eemaldumisest...

Sealt kus lõigati,sinna tekib hall haavakatt...see hakkab vähe haaval kaduma nii 1-3 verejooksuga peaks ära minema vms

Endal kõik esimesed korrad tulid unepealt aga haavakatu eemaldumisga on ka seal kurgus vms üks suurem veresoon...sealt kus haavakatt tuleb seal all väiksed veresooned ,mis jooksevad natuke verd aga haavakatu eemaldamisega võib suuremalt veresoonelt nn tromb ka eest ära tulla ja suurem veresoon on jooksev,mida eriti pidama ei saa... :(

Aga eile 9as päev ,ei olnud eriti valus süüa,sõin 5-6 pudingit ja natuke kanaliha isegi :D

Täna 10es päev ja tunduvalt parem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa üldse aru, millest teil see verejooks tekib. teete midagi valesti?? mul oli verejooks ainult pärast opi ja kestis 6h. Hiljem ei tulnud tilkagi verd või midagi kahtlast sülje sees.

selle katuga on ikka asjad nii, et seda ise kiskuga ja vigastada pole mõtet( tahke toit, rögastamine, kuristamine jne). mõelge tavalise haava peale, kui te teda ei näpi, siis verd ei jookse. haava paranedes kukub fibriidkiht ise ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nädal aega jogurti ja jäätise peal olla, siis järgmine nädal on tunduvalt kergem.. kuid väga head on ka hästi vedel kartulipuder (kuhu palju piima sisse pandud) ja muud püreestatud asjad. Mul elukaaslane püreestas isegi vorsti meeleheites, ise sõin paljalt merevaiku (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No sain täna ka lõpuks lahti nendest mandlitest.Just haiglast tulin, valuvaigistav süst pandi ka veel enne teele minekut tagumikku.Verd pole veel näinud isegi süljeseest ei midagi, ainuke asi et kurk täiesti turses hea, et hingata veel saab, kas teistel ka nii on olnud. Arst ütles pärast, et väga mädased ja suured olid, mul hakkasid ka südamele, trennis koguaeg oli pulss kõrge ja süda peksles ning vahelöögid, loodan et nüüd ok, tahaks juba rauda rebida . :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te räägite sellest, kunas minna peale oppi trenni. Aga kunas saab tööle minna, kui töö on suht füüsiline - 8tundi jalgadel ja tõstmist? Olete treeningsaalist 3 nädalat eemal max. aga töölt nii kaua ei lasta vist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah. Aga kui see on ainus sümptom, siis esmalt tuleks kahtlustada pigem hamba- või seedeprobleeme.

ei ma tean, et mul on mandlid haiged, ma lihtsalt pole tahtnud neid kunagi ära lasta lõigata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ma tean, et mul on mandlid haiged, ma lihtsalt pole tahtnud neid kunagi ära lasta lõigata.

Miks mitte? Kui ikka krooniline jama, siis kindlasti lase maha võtta, liigeseid ja südant hijem terveks ei tee :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mitte? Kui ikka krooniline jama, siis kindlasti lase maha võtta, liigeseid ja südant hijem terveks ei tee :)

ma arvan et kui kurk enam ei valuta ja saad normaalselt süüa, siis võid hakata ka trennni tegema, suht loogiline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtsin küsida, et kas teil - kes te mandlid ära lõikasite oli kroonilisi haigusi ka? peale selle et trennis süda puperdas ja pulss kõrge ning väsimus. Mul endal trennis küll kõik ok, aga lihtsalt kui korra saan külma siis on kohe kurk haige ja mandlid paistes. Peaks vist ka ära lõikama sellisel juhul? Arst ütles et mandlid natuke mädase võitu jah, kuid haigustesaaga võib jätkuda :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×