Jump to content
lauri199

Mass FX

Recommended Posts

Kui sa ostsid selle,siis võiksid ju nüüd ise kommenteerida seda toodet...

Heh, täna alles proovin :lol::lol: Soovitati... :D Lihtsalt tunnen huvi, kas keegi on veel seda kasutanud ja kuidas toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

**Tarbi toodet 1-3 korda päevas, toidukordade vahel/asemel, vastavalt lisavalgu vajadusele. Üks portsjon tuleks tarbida koheselt peale treeningut**

Kas seda võiks ainult treeningpäevadel kasutada,u 3 korda nädalas,peale trenni? või jääb väheks?

hea hinnaga muidu 189.- ,proovimiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
**Tarbi toodet 1-3 korda päevas, toidukordade vahel/asemel, vastavalt lisavalgu vajadusele. Üks portsjon tuleks tarbida koheselt peale treeningut**

Kas seda võiks ainult treeningpäevadel kasutada,u 3 korda nädalas,peale trenni? või jääb väheks?

hea hinnaga muidu 189.- ,proovimiseks

Jah võid küll. Kui sul muu toitumine korras on. mina näiteks tarbin Mass2- te ainult trenni järkse sheigina. Mis sest, et öeldakse 3 x päevas. Ja julgen väita, et toode toimib minupeal niimodi küll. Tulemused ja kaal on suurenenud päris palju võrreldes selle ajaga kui ma üldse toidulisandiedi ei tarbinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katsetab ära sel juhul .Toitumisharjumusi olen parandanud,kuid palju on veel teha :P

Minu toitumine on selline, et ma ikka vaatan, mida ma suhu pistan. Üritan oma valgu ja süsika kogused kätte saada. Aga sellist plaani mul ei ole toitumise kohta. Rahalistel ja muudel põhjustle ei ole võimalik veel päris täpset toitumist teha B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaksin omaltpoolt, et lahustub kehvalt. Soovitaksin pigem Mass2 'te. Hind küll pisut kallim.

*Ei ole tegu makstud reklaamiga. :D

Mul lahustus hästi, pole nagu midagi halba öelda lahustumise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mass2 on jah kallim,alustuseks proovin fx-i ära.

Mina soovitaksin Mass2- te. Ta on küll nati kallim aga seal on natuke rohkem valku kah. Mulle meeldib ikka 30g valku peale trenni kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×