Jump to content
martti19857

kaalu alla võtmine ruttu

Recommended Posts

selle teema võiks lukku panna vms ... sellest viiest päevast on juba paar nädalat möödas juba ju, aga soovitusi ikka tuleb :unsure:

Njaa..

aga tahaks oma so-called probleemile lahenduse leida vms.. B):ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nooh lühidalt öeldes ei saa 2 kuuga 15 kilo rasva kaotada sest selle käigus läheks ka lihas . Söö valgurikkaid toite kui tahad lihast kasvatada,need oleks siis muna kodujuust kohupiim kala kana jne.Need toidud on tavaliselt üsna head ka selles suhtes et ei aja väga rasva . Loomulikult ainult neid ei pea sööma koguaeg vaid peab ka muid asju nagu riis kartul jne aga neid mõõdukalt siis salatit peaksid sööma ja köögivilju v.a. mais sest seal palju süsiveiskuid ja aitaks ka see kui näiteks kalaõli sööksid päevas ja veel ntx lusikatäis külmüressitud oliiviõli... mingi kerge kokkuvõte pmst aga otsinguga leiad paremaid tulemusi.

Muidu tahaks isegi teada kas see tüüp sai kaalu alla ja mis tulemused olid võistlusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattaga sõitmine kulutab meeletult kaloreid ja hävitab rasva. Minu jalgratas vist põhimõtteliselt ainult rasva kütusega töötabki. Ühe pika maanteesõiduga võib korraga mitu kilo kaotada (kui samal ajal mitte salaja banaani ja marsi shokolaadi mitte näksida). Samas läheb ka kõht hirmus tühjaks, kuidas selle vastu pärast võidelda, ma ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rattaga sõitmine kulutab meeletult kaloreid ja hävitab rasva. Minu jalgratas vist põhimõtteliselt ainult rasva kütusega töötabki. Ühe pika maanteesõiduga võib korraga mitu kilo kaotada (kui samal ajal mitte salaja banaani ja marsi shokolaadi mitte näksida). Samas läheb ka kõht hirmus tühjaks, kuidas selle vastu pärast võidelda, ma ei tea.

Väga imelik("lamp") jutt, aga need mitu kilo ei ole kahjuks mitte rasv vaid kaotatud(higistamine) vesi, mille sa hiljem tagasi jood, rasva kulub ainult mõni, mõni kümmend(vb isegi sada grammi, see oleneb juba distantsi pikkusest jne.) grammi. Aga jah lühiajaliselt kehakaalu alandamiseks toimib, kuid on ka lihtsamaid viise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rattaga sõitmine kulutab meeletult kaloreid ja hävitab rasva. Minu jalgratas vist põhimõtteliselt ainult rasva kütusega töötabki. Ühe pika maanteesõiduga võib korraga mitu kilo kaotada (kui samal ajal mitte salaja banaani ja marsi shokolaadi mitte näksida). Samas läheb ka kõht hirmus tühjaks, kuidas selle vastu pärast võidelda, ma ei tea.

Et siis teoorias 10 päevaga 20 kg we. Siis peaks küll juba läbipaistev olema :D . See puhas vesi mis sul kaalu nii hirmsast alandab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tahaks võtta 4 kg 5 päevaga alla ma teeksin kõik et saada ma ei annaks alla,palun antke nõud kuidas võtta alla väga ruttu? :rolleyes:

See teema oli juba ammu, aga mul on sama mure :ph34r: Ma tean, et Kalmus oskab seda, kuidas nii palju nii ruttu alla saada (kui tema trenn välja arvata, mida ta allpool mainib: 2h väntamist) ja Argo Ader mainis ajakirjas, et põhimõtteliselt ta teab, kuidas palju kg kaotada lühikese ajaga, aga ta ei soovita seda, kui väga vaja pole. Mul on vaja!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rasvaimu:D

Ei plaaninud küll seda asja teha. Keegi kuskil kirjutas veel, et sõi 1 tomati pöevas ja kaal kukkus. Ok, see oli ekstreemne. Tean, et Kalmus teeb kavasid, mis annab häid tulemusi. Mu õe tuttav tellis Kalmuse käest kava ja 1 nädalaga läks 4kg. Hommikuks oli kodujuust ja edasi ma ei mäleta, tal kava kadunud ja ise ka ei leia seda. No seda pole ka mõtet loota, et Kalmus mingi näidiskava siia paneks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema oli juba ammu, aga mul on sama mure :rolleyes: Ma tean, et Kalmus oskab seda, kuidas nii palju nii ruttu alla saada (kui tema trenn välja arvata, mida ta allpool mainib: 2h väntamist) ja Argo Ader mainis ajakirjas, et põhimõtteliselt ta teab, kuidas palju kg kaotada lühikese ajaga, aga ta ei soovita seda, kui väga vaja pole. Mul on vaja!

Saun

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema oli juba ammu, aga mul on sama mure :rolleyes: Ma tean, et Kalmus oskab seda, kuidas nii palju nii ruttu alla saada (kui tema trenn välja arvata, mida ta allpool mainib: 2h väntamist) ja Argo Ader mainis ajakirjas, et põhimõtteliselt ta teab, kuidas palju kg kaotada lühikese ajaga, aga ta ei soovita seda, kui väga vaja pole. Mul on vaja!

Amputeerimine on neist kõige valutum.

Proovid ära?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mõista, miks kõik arvavad, et saunaga saab kiiresti alla võtta :/

Aga saabki ju. Saun tekitab korraliku dehüdratsiooni, kuid see eeldab loomulikult seda, et sa samal ajal endale vedelikku uuesti sisse ei kaani.

Kiire kaalukadu toimubki vedeliku arvelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Higistades kaotad sa vett mitte rasva! Kui sa oled paks siis sa pead aeroobset tegema ja pole mingeid saladusi kuidas 4-5kg päevas, ainult rasvaimu või siis noh jah amputeerimine :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tahaks võtta 4 kg 5 päevaga alla ma teeksin kõik et saada ma ei annaks alla,palun antke nõud kuidas võtta alla väga ruttu? :rolleyes:

neid kaalu teemasid siin foorumis sadu otsi ja loe tegele veits ja saad ma arvan et tunni ajaga koik ilusti selgeks ja paljugi muud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×