Jump to content
Madz

treenimine

Recommended Posts

Selline küsimus on, et kas ilma nende lisaaineta oleks võimalik jõudu juurde saada sama kiiresti kui lisaaineid kasutades? Ise olen kondine 181 cm ja 59 kg, aga need proteiinid kasvatavad lihaseid, jõule ei peaks juurde aitama ja kui aitabki, siis kas keegi saab soovitada mulle midagi mis annab jõudu juurde, sest kõik tooted mida vaatasin on atleetidele jms sportlastele, mida mina ei ole ja kui keegi soovitab midagi siis võiks see jääda alla 400 EEK :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks,proteiinid isenesest ei kasvata sul ühtegi lihast,eksproovi siis järgi,a ikka on võimalik sama kiirelt saada,lihtne moodus enese sama kiireks arenemiseks:söö palju vähegi jaksad ja tee korralikult trenni,massi tuleb,jõudu tuleb kah,korras :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks,proteiinid isenesest ei kasvata sul ühtegi lihast,eksproovi siis järgi,a ikka on võimalik sama kiirelt saada,lihtne moodus enese sama kiireks arenemiseks:söö palju vähegi jaksad ja tee korralikult trenni,massi tuleb,jõudu tuleb kah,korras :D

Millest need lihased siis kasvavad, ikka proteiinist ju :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks,proteiinid isenesest ei kasvata sul ühtegi lihast,eksproovi siis järgi,a ikka on võimalik sama kiirelt saada,lihtne moodus enese sama kiireks arenemiseks:söö palju vähegi jaksad ja tee korralikult trenni,massi tuleb,jõudu tuleb kah,korras :D

ei ma söön korralikult ja teen iga päev praegu hantlitega trenni seni kuni lihased on väsinud ja seda kuni jõupingi saan.

muidu teen hantlitega trenni et algul panen 18 kg peale, tõstan mõlema käega nii et küünarnukk on kõver ja siis veel mõlema käega täiesti üles lae poole :D (ei tea nende harjutuste nimesid) siis peale seda mingi 25 kätekõverdust ja edasi hakkan väiksemaid raskuseid tõstma hantlitega igatpidi ringis nagu. Nii edasi 18,15,13,12,10 ja 8 kg. Peaks nagu lihasmassi ja jõudu juurde andma aga eriti pole midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks,proteiinid isenesest ei kasvata sul ühtegi lihast,eksproovi siis järgi,a ikka on võimalik sama kiirelt saada,lihtne moodus enese sama kiireks arenemiseks:söö palju vähegi jaksad ja tee korralikult trenni,massi tuleb,jõudu tuleb kah,korras :D

Ma neid paki sees pulbreid ei söö praegu aga toidust peaks kätte midagi ikka saama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma neid paki sees pulbreid ei söö praegu aga toidust peaks kätte midagi ikka saama

keskelt läbi 2g per sinu kg. Eks sa arvuta, palju sa vajaliku kätte saad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ma söön korralikult ja teen iga päev praegu hantlitega trenni seni kuni lihased on väsinud ja seda kuni jõupingi saan.

muidu teen hantlitega trenni et algul panen 18 kg peale, tõstan mõlema käega nii et küünarnukk on kõver ja siis veel mõlema käega täiesti üles lae poole :D (ei tea nende harjutuste nimesid) siis peale seda mingi 25 kätekõverdust ja edasi hakkan väiksemaid raskuseid tõstma hantlitega igatpidi ringis nagu. Nii edasi 18,15,13,12,10 ja 8 kg. Peaks nagu lihasmassi ja jõudu juurde andma aga eriti pole midagi.

Ega see nüüd nii lihtne ka pole, et sööd palju ja vehid hantlitega :D Siin on artikleid ja saad ka kasutada otsingut, toitumise ja treeningute kohta. Teatud nõuded tuleb ikka täita nii toitumise, kui ka treeningu poolelt, et lihas ja jõud kasvaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keskelt läbi 2g per sinu kg. Eks sa arvuta, palju sa vajaliku kätte saad :D

2 g minu kg kohta? proteiini saan kätte toidust selle abil kui arvutada? 2g 1 kg kohta või 2 g terve kehakaalu kohta? Ma kaalun 59 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka kehakaalu kohta 120 g ja taimsed valgud lähe arvesse :D

Ei saa eriti pihta mis on taimne valk ja üldse mingisugune valk :D tean ainult et on olemas piimavalk :D

ning kas see 120 g valku tuleb mulle peale söömist organismi või on mul see organismis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa eriti pihta mis on taimne valk ja üldse mingisugune valk :D tean ainult et on olemas piimavalk :D

ning kas see 120 g valku tuleb mulle peale söömist organismi või on mul see organismis?

Ai karamba :D Üldiselt siin lk palju infi, keegi viitsi sulle siin kõike seletama hakata. Aga vihjeks, e taimne valk siis nt. teraviljad, juurikad jne. Loomne valk nt. munad, liha ja piimatooted :P Jõudu otsimisel ja lugemisel :lol:

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://tai.econet.ee/10

hea lehekülg, sealt arvutad palju tuleb :D vaevalt sul 120 tuleb tavatoidust lihtsalt kätte. Aga no, vist kui ma ei eksi, 2.2g/kg on suht maksimum mis su keha suudab päevas ära töödelda, et rohkem pole mõtet. Ja see ka, et ma ei taha sind ära hrmutada, lihas kasvab siis ka kui sa ei saa 120g täis päevas, aga noh, lihtsalt selle võrra vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks on raske teha lihaseid suuremaks nii, et jõudu ei tule üldse mõtle ka nüüd natuke, ega see niisama vatt ei ole mis juurde tuleb. Kui sa selle valgukoguse endale ära arvutad siis jaga see ikka päeva peale ära, mitte et laksad selle korraga sisse vms. Selle trenni peale ei tea ainult kas on vaja toidulisandit tarvitada.

Muudetud kasutaja [m]iQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline küsimus on, et kas ilma nende lisaaineta oleks võimalik jõudu juurde saada sama kiiresti kui lisaaineid kasutades? Ise olen kondine 181 cm ja 59 kg, aga need proteiinid kasvatavad lihaseid, jõule ei peaks juurde aitama ja kui aitabki, siis kas keegi saab soovitada mulle midagi mis annab jõudu juurde, sest kõik tooted mida vaatasin on atleetidele jms sportlastele, mida mina ei ole ja kui keegi soovitab midagi siis võiks see jääda alla 400 EEK :P

Aga proteiin on ikka,see mis kasvatab meie lihast :D

Räägitakse,et see proteiin on hea http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=310

Ise küll proteiini ei kasuta vaid saan oma 187,5g proteiini ikka toidust kätte.

Aga selle eest söön ikka päevajooksul 6 muna + 3pakki kohupiima ja muid kohupiima tooteid+veel sooja toitu ka.

Aga jah tee kõvasti trenni söö palju kohupiima tooteid ja kui tahad,siis osta endale see valk ka mida võta peale trenni :D

Muide kui kaalud 59kg siis peaksid päevajooksul saama söögist kätte 147,5g proteiini.

EDU :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis valemi järgi?

Otseses mõttes, kehakaalu kohta. N: Dieedi välisel ajal võtad 2g valku ühe kg keha kaalu kohta, siis dieedi ajal tõstad valgu kogust näiteks 2,5g peale ühe kg kohta, kui kaalud 70kg siis 70x2.5=175g valku päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga proteiin on ikka,see mis kasvatab meie lihast :D

Räägitakse,et see proteiin on hea http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=310

Ise küll proteiini ei kasuta vaid saan oma 187,5g proteiini ikka toidust kätte.

Aga selle eest söön ikka päevajooksul 6 muna + 3pakki kohupiima ja muid kohupiima tooteid+veel sooja toitu ka.

Aga jah tee kõvasti trenni söö palju kohupiima tooteid ja kui tahad,siis osta endale see valk ka mida võta peale trenni :D

Muide kui kaalud 59kg siis peaksid päevajooksul saama söögist kätte 147,5g proteiini.

EDU :D

Ega mul kodus eriti kiitaväärt seis küll selle toiduga pole... Koolitoiduga saan kõhu kõige rohkem täis, kodus saan 1 või 2 korda nädalas kõhu korralikult täis, muidu õgin võileibu ja vahel harva putru kui moosi alles on :P Vanemad on hullud koonrid ka motoga: hoolitse enda eest ise.

Millega ma hoolitseda saan kui ma ei saa vanematelt sentigi raha söögi peale:D Hea kui 50 nädalas söögi peale saan:D ega jahh mul vanematel raha on, aga neil jah hea söövad kõhu kuskil söögikohas täis ja siis tulevad koju kamandama, et mis sa vingud, tee võileibu. Kopp ees juba võileibadest. Tööl ei saa käia, sest kool niigi kurnav, 8-15.30

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega mul kodus eriti kiitaväärt seis küll selle toiduga pole... Koolitoiduga saan kõhu kõige rohkem täis, kodus saan 1 või 2 korda nädalas kõhu korralikult täis, muidu õgin võileibu ja vahel harva putru kui moosi alles on :D Vanemad on hullud koonrid ka motoga: hoolitse enda eest ise.

Millega ma hoolitseda saan kui ma ei saa vanematelt sentigi raha söögi peale:D Hea kui 50 nädalas söögi peale saan:D ega jahh mul vanematel raha on, aga neil jah hea söövad kõhu kuskil söögikohas täis ja siis tulevad koju kamandama, et mis sa vingud, tee võileibu. Kopp ees juba võileibadest. Tööl ei saa käia, sest kool niigi kurnav, 8-15.30

Võileivad need sulle mingilmoel valku küll ei anna.

Aga sa räägi vanematega miks ja mille sul midagi vaja on

ütle,et tahad saada ka sellised nagu Ott Kiivikas,et tegeled jõusaaliga ja tahad ka saavutada elus midagi.

Küll nad sind mõistavad.

Mul endal läks ka vanematele selgeks tegemisega aega,mis asi on valgupulber et mix ma seda võtan jne jne

Lõpus said aru ja hakkasidki mulle ise ostma kohupiima tooteid jne jne ei pea mainimagi külmkapis alati on kohupiima värke :D

Loodan et vanemad mõistavad sind

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust üks ütlemata hea valgu allikas on lihakonserv.

Kõige paremad siis kalkuni- või kanaliha oma, need läti omad ei maksa kah eriti midagi.

Nendes ca. 20g valku per 100g

Üks konserv tavaliselt 250g = 50g valku umbes

Prae koos kartulitega, saad valgule lisaks veel süsivesikuid. Lööd veel 2 muna ka peale (+12g valku) saadki ühe toitainerikka eine. Ma ühikas päris tihti armastan niimoodi teha, sest pole viitsimist ega aega midagi väga erilist teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2 g minu kg kohta? proteiini saan kätte toidust selle abil kui arvutada? 2g 1 kg kohta või 2 g terve kehakaalu kohta? Ma kaalun 59 kg

Sinu puhul piisab 1,5-1,8g/ kehakaalu kg kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×