Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

kasteet on külmrelv Relvaseaduse mõttes.

Ja siin alafoorumis paluks jätta sellised teemad, kus propageeritakse selliste vahendite kasutamist või turustamisvõimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oskad lüüa, oskad ka kubemesse lüüa. Tuumoskused jäävad samaks, olukord ja taktika on muutuv.

Näide sellest on ilmselt see, et kui kujutad ette, et 2 tüüpi hoiavad sind kinni samas kui kolmas sinu 10-aastast tütart näpib, siis vist eriti kubemesse löömise eetilise poole peale ei mõtle, eh?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, teie juttude j2rgi saan aru et parem on olla karsklane ja v2ltida klubisid . ;)

Ise ma muidu samasugune, pole 6uetyypi jne.

Muide eile l2ksin r6dule vaatama v2lja ja n2en et seal istuvad mingi purjus taadid .

Millegi p2rast ytles intellekt et midagi l2heb nyyd valesti ja nii l2kski .

2 taati l2ksid omavahel kaklema, yks ei saanudki lyya, teine andis kolki nii et jagus, tyyp sihtis n2kku, sai paar pihta ja siis see teine taat kukkus ja tyyp andis talle veel 2 l88ki jalaga n2kku .

V6ttis hinge kinni, 6nneks k6ik elus ja midagi nagu hullu ei juhtunud .

Ma l2ksin millegi p2rast nii agressiivsust t2is selle intsidendi p2rast .

Mingi m88dak2ija veel tuli kysima et mida kuradit te siin peksate seda vaest meest .

M6tlesin et k6ik, nyyd saab temagi litti, 6nneks mitte .

Mind ajavad oksendama sellised kuked, teate mul tuli k6va tahtmine sellele mehele tappa anda, kes teise maha l6i .

Ma olen muidugi temast v2iksem ja olin r6du peal, julgust mul kah pole eriti . :D

M6tlesin et nyyd see mees saab kolki r6du pealt, v6tsin r6du pealt telliskivi, ja tahtsin nii k6vasti visata kui saan . :D

6nneks taipasin et see ei viiks mitte millegi hea juurde, ja l6petasin selle m6te, kuigi see m6te kummitas mind eile terve 6htu, et oleks v6ind ikkagi talle tappa anda .

Ise pole sellistesse situatsioonidesse sattunud 6nneks, koolis sai kyll kakeldud, aga see oli nii8elda s6bralik kaklus, ei midagi t6sist .

Ykskord oleks kyll kakluseks l2inud, aga taipasin et v6ibolla poleks ma jagu saanud, ja l2ksin oma teed edasi .

Koolis sai ykskord s6bralikus kakluses ka l6uga antud, tyyp hakkas nutma kah . :D

Ise oli mingi k6va poksimees .

Muidu koolis sihime ikkagi k6htu ja sellistesse kohtadesse .

Ma ei tea mis oleks siis kui keegi tuleks andma, mul puudub lihtsalt sellistes olukordades otsustamisv6ime .

V6imalik et annakski kolki, aga kes teab, ma siiski eelistan sellistest olukordadest k6rvale hoiduda, tavaliselt vastan oma ignorantsusega .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GJJ(jiu-jitsu) - ürita vastasele võimalikult lähedale jõuda, juhul kui tal pole mõnda relva, sel juhul on löögid nõrgemad ning võitlus kandub üle rüseluseks. See on pigem 1v1, aga kui vähegi teada, mida maas teha, siis on kahju sulle väiksem. (hammustamine(vastasel võib olla AIDS), pöidlaga silma või löök kubeme piirkonda muudab üsna kiiresti võitluse kulgu )

hea oleks kanda pipragaasi alati kaasas, sest kui vastaseid on rohkem, on üldiselt neil alati pipragaas ründerelvana olemas ja parem oleks kui sina jõuad seda varem kasutada.

Kaklusi pole võimalik vältida ja enamasti tulevad need ise sinu juurde, kui näitad välja hirmu. Aga seljatagant sucker punchi vastu pole midagi teha, aga kui tuleb mingi suvaline tont rääkima, võiks hoida mingit vahet temast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind ajavad oksendama sellised kuked, teate mul tuli k6va tahtmine sellele mehele tappa anda, kes teise maha l6i .

Ma olen muidugi temast v2iksem ja olin r6du peal, julgust mul kah pole eriti . :D

M6tlesin et nyyd see mees saab kolki r6du pealt, v6tsin r6du pealt telliskivi, ja tahtsin nii k6vasti visata kui saan . ;)

6nneks taipasin et see ei viiks mitte millegi hea juurde, ja l6petasin selle m6te, kuigi see m6te kummitas mind eile terve 6htu, et oleks v6ind ikkagi talle tappa anda .

:D hmm...kui vana sa oledki ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas "sucker punch" on päris ametlik termin muidu?

Pole võitlus-alade ülekandeid vaadates kõrvu jäänud see termin muidu.

Eesti keelde terminit mugavalt tõlkida vist ei saagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas "sucker punch" on päris ametlik termin muidu?

Pole võitlus-alade ülekandeid vaadates kõrvu jäänud see termin muidu.

Eesti keelde terminit mugavalt tõlkida vist ei saagi.

Suhteliselt levinud termin, mis tähendab kellegi löömist, siis kui see keegi selleks valmis ei ole ja kasutatakse ka võitlusspordis - poksis siis kui keegi peale kella või enne kella mitte võitlusvalmis vastast lööb.

PS. Muidu on teema endiselt ülihaige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaklusi pole võimalik vältida ja enamasti tulevad need ise sinu juurde, kui näitad välja hirmu. Aga seljatagant sucker punchi vastu pole midagi teha, aga kui tuleb mingi suvaline tont rääkima, võiks hoida mingit vahet temast.

Olen 23 vähem kui nädala pärast ja mingeid madinaid oma elust nagu ei mäleta, et väga olnud oleks. Väiksena vb pigem mingid rüselused.

Ühesõnaga ootan vist, et kõik tuleb kuhjaga mulle kaela ja näkku ja makku. Kuri värk.

Ja kaklusi on võimalik vältida küll, kas just kõiki, aga enamus peaks olema kindlasti välditavad. Kui vähe jamadesse satud on võimalik, et elus lõpetad 0-2 kakluse peal :P

Ja ma pole selline tüüp, kes näeb, et keegi saab kambakat vmt ja kõnnib minema, aga on joppand siis ?

Mul sõbrad/tuttavad muidugi kõik väga tugevad poisid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 23 vähem kui nädala pärast ja mingeid madinaid oma elust nagu ei mäleta, et väga olnud oleks. Väiksena vb pigem mingid rüselused.

Ühesõnaga ootan vist, et kõik tuleb kuhjaga mulle kaela ja näkku ja makku. Kuri värk.

Ja kaklusi on võimalik vältida küll, kas just kõiki, aga enamus peaks olema kindlasti välditavad. Kui vähe jamadesse satud on võimalik, et elus lõpetad 0-2 kakluse peal :P

Ja ma pole selline tüüp, kes näeb, et keegi saab kambakat vmt ja kõnnib minema, aga on joppand siis ?

Mul sõbrad/tuttavad muidugi kõik väga tugevad poisid :)

Vedanud muidugi, ei soovita sul siis reede-laupäev õhtupoolikutel kesklinna eriti minna. Minul on see kahjuks vältimatu nii et näen iga nädalavahetus paari peksmist kuskil tänavanurgal, ise neis eriti ei osale. ;)

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 23 vähem kui nädala pärast ja mingeid madinaid oma elust nagu ei mäleta, et väga olnud oleks. Väiksena vb pigem mingid rüselused.

Ühesõnaga ootan vist, et kõik tuleb kuhjaga mulle kaela ja näkku ja makku. Kuri värk.

Ja kaklusi on võimalik vältida küll, kas just kõiki, aga enamus peaks olema kindlasti välditavad. Kui vähe jamadesse satud on võimalik, et elus lõpetad 0-2 kakluse peal :P

Kui vähegi erineda hallist massist, siis on konfliktid kerged tekkima ja tihti ainult mitmekesi liikumine aitab vältida mõne tüli tekkimist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummaline küsimus!

Vastu lõugu suu lahti saades kõige hullem, mis juhtuda saab on, et saad endale lõualuu murru! Suu soovitav ikka kinni hoida! Et tuleb ikka anda nii palju kui jõuad või kui antud iskuid palju, kes sind klobivad, siis targem jalad selga võtta, kui elu armas!

Kui aga oled juba pikali maas, siis targem kaitsta käte ja jalgadega igal võimalikul moel oma siseorganeid tugevate hoopide eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vähegi erineda hallist massist, siis on konfliktid kerged tekkima ja tihti ainult mitmekesi liikumine aitab vältida mõne tüli tekkimist.

Hahahaa... ma arvan, et siiski mitte. Ertai nüüd kindlasti ei kuulu halli massi hulka. Ta oli pesuehtne karvane ju. Väidetavalt nood on tihti sihtmärgiks, aga näe - praktikas ei ole asi nii lihtne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järeldame seda , et koolitee on ohtlik ja tuleb kool pooleli jätta + kool segab veel ka treeninguid ja vahel korralikku toitumistki :P

Sama ka seda, et kui kool hakkab joomist segama, siis tuleb kool maha jätta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kambaga see lugu et see tulex saada enamv2hem yhe liini peale kui oled nii k6va kr6ll et kamba vastu minna...maha ka ei ole soovitav minna isegi kui yx yx on sest ahve sitax kes labist sulle jala p2he vajutavad...ja yldse tegelt kui sind rynnataxe t2naval siis tuleb sellele vastata kui on oskusi ja kogemusi aga suht tihti juhtub nii et oled l6pux uurimise alla et mix tal ikkagi l6ualuu katki on jne v6i siis maxad kellegi hambad kinni v8i lohistataxe sind mingi hetk autosse ja saad kuskil pexa :) yhes6naga turvalisem on saalis yritada k6va mees olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vähegi erineda hallist massist, siis on konfliktid kerged tekkima ja tihti ainult mitmekesi liikumine aitab vältida mõne tüli tekkimist.

oleneb kus oled alati ei saa vältida kaklusi.olen 40a.ja käinud kroonus.seal taheti sulle päheistuda kui oled noku siis võid selliseks jäädagi ja võimalus et see jääb sind elulõpuni saatma nn. kompleks. peksa saada pole häbi aga vastu andmata lahkuda on häbi??

enne kärva kohal aga tea et oled endast andnud parima

muidugi on parem sellistesse olukordadesse mitte sattuda aga kui siis juba

ja ära soovi et se olukord juhtuks sinuga ok kõike head

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×