Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

mehed, mis linnades te elate, et elu jooksul mitmetesse sellistesse (ohtlikesse) olukordadesse sattunud olete :o

mingid depressiivsed eesti väikelinnad või hoopistükkis Tallinn :o

Imelik, ise pole kunagi tänaval kakelnud (ühes hoovis sai veidi maadeldud 10 aastaselt :D ), veidi tülitamist on ikka olnud, aga pole isegi tõuklemiseks läinud. Ja ma käin linnas (Tartus) õhtuti/öösiti väga palju ringi.

Või on see mingi kõvem eneseuhkus või adrenaliinilaks, miks ei lase olukorda võimalikult "igavalt" lahendada ;) ?

(kusjuures, ma olen ka uhke ja pähe endale kindlasti ei laseks astuda)

Loodan, et iroonia ei külasta mind lähinädalatel nüüd :D

pärnus :D ei tea mina pole veel peksa saanud -.- kuna liiga palju tuttavaid ja suht palju teatakse mind ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõle hea on jälgida neid ''suuri ja võimsaid mehi'' kes spordihallide nurgas koti taovad ning siis peale kahte lööki jalutavad saalis ringi oks laiali.

vähe on tõesti neid kes tõelistelt võitluskunstidest huvitatud on ning hingega asja juures.

mulle tundub ,et sellistest nurkadest tulevadki just need jõmmid kes endast jube heal arvamusel on ning tänaval probleeme tekitavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pipragaas ei ole alati lahendus. Omast kogemustes-olime sõpradega nagu alati suvel väljas ja tulid venelased, ilmselgelt narkojoobes. Sõber lasi ühele gaasi näkku ja ei miskit ikka surus täiega peale. Pipragaas ei pidavat narkaritele mõjuma ja näe ei mõjunudki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natsa lugesin seda algatatud teemat, ei viitsinudki kohe algusest peale hakata, aga suur küsimärk on küll õhus! kuda kurat inimesed niipalju peksa saavad? milles häda on? kas ei ole jõudu vastu hakata, või siis iseloomust jääb vajaka? krt ma olen ka kakelnud, kui veel disco-pepu olin, aga no nii haledalt ei ole ma veel saanud, et ninaluud ja sarnaluud ja vaagnaluud lähevad:) pigem on ikka lõppenud see sellega, et kui on algataja vastaspool olnud, siis on punkti olen mina pannud(kasvõi moraalselt)!

mul oli üks kentsakas sheik kunagi: käisin mingisuguses trennis tartus ja peale seda läksime tuttavatega ,,Illegaardi,,. Üks suur suur saarlane oli uksepeal ees ja ütles, et keegi siit ennem sisse ei lähe, kui mina maas olen! meid oli 4. Jalutasime siis minema, sest ta oli tõesti kange olemisega. Aga ta järgnes ja pani mulle seljatagant jalaga ######. Panin koti maha ja jagelesin(füüsiliselt) temaga sinnani, kuni tuli politsei ja lasi meile mõlemale gaasi näkku. Meid lahutati ära ja saadeti eri nurkadesse laiali. Nüüd kui politsei oli lahkunud, pööras see debiilik otsa ringi ja asus uuesti selle objekti kallale mis tal pooleli jäi:) Ühesõnaga sain ma tast lõpus jagu, aga politsei tuli uuesti tagasi ja viis meid mõlemaid pokkrisse. Sõidsime ühes kongis:) Seal sain talle veel korra jalaga anda. Lõpuks sain ma 650.- veel trahvi ka veel selle eest. Niiet hoidke käed taskus:)

Siit moraal: Saarlane on visa kui kurat!:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pole kordagi kaklusesse sattunud. Üldiselt niisama ikka on raske tappa saada. Mitmel korral on küll sõnavahetuseks läinud kuid alati on sõnadega asi korda aetud. Inimesed võiksid ka paljudest asjadest mööda vaadata, kui mingi purjus tüüp ütleb sulle tänaval midagi, kas siis selle eest peaks kohe molli andma ? Trenni selle mõttega, et tänaval kõvem mees olla, pole kindlasti mõtet minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni ei ole tõesti mõtet selle nimel teha, et seda rakendada kellegi isiksuse peal tänaval. AGA.... , kui sa ikkagi oled selline ,,tossike,, , siis pead ju endaga midagi ette võtma, et ennast turvalisemalt tunda. sellest ma saan aru, et kui langed mingil põhjusel kamba ohvriks, siis ei ole tõesti suurt midagi teha, kui ainult kiired jalad. aga nö. 1 vs 1 võiks ju vastu kuidagi saada?

räägin jälle ühe loo: Tartlased tevad kindlalt kohta ,,Savood,,(võibolla kirjutasin valesti). Seal käisime (kui kõik 18 olime) nö. oma debiilse kambaga ,,karvalisi,, mõnitamas. (NB: Ma väga vabandan, et räägin otsekeelsete sõnadega:) tekkis situatsioon, mida keegi ei osanud arvata. Mu üks tuttav hakkas tüli norima ühe kleenukesega. Finaal oli see, et see nö kleenuke tagus ta nii ära, et mu tuttav ei mäletanud enam ülehomset ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise kakelnud ka päris mitu korda , pole küll mingi tänavapeal seda juhtunud aga on nn pinnal xD keegi joob end täis ja läheb siis härga täis ja hakkab teisi tülitama . Ise sattusin ka sp konflikti ,et mingi tüüp hakkas täispeaga kargama . Enda kogemustest ütlen ,et suurus ei loe oleneb see kui ükskõik sul ümbritsevast sel hetkel on kui andmiseks läheb , kas annad talle täie rauaga ja ei mõtle äkki tüübil mingi haigus või põrutus varem olnud ja nüüd võid ta invaliidiks vigastada või isegi maha lüüa ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ma kakelnud nii vähe kui võimalik. Poksitrennis ringis oldud muidu küll ja see annab küll hea adrenaliinilaksu.Kui vaja siis ikka olen kakelnud, aga ise pole kunagi alustanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei ole aru saanud nendest tüüpidest, kes tõesti on selle peal väljas, et kellelegi nokki anda. krt sa ju tekitad tulevikus jubeda vaenulikuse ringi endale seljataha. sa annad korra sellele nö tossikesele pliks plaks, aga tulevikus võid sa ainuüksi temale jalgu jääda ja mis siis saab! ja veel kehtib minuarust moraalne või siis psüholoogiline paika panemine, mis on kordi valusam ja haavam. mul on olnud olukord, kui mu üks tuttav pani ühe tysoni nii paika, et tal oleks olnud maailma kõige suurem kass, kui ta oleks mu sõpra löönud. see peab paikka, aga tuleb osata seda rakendada ja peab olema suur suur julgus, sest 90 protsenti sellisel situatsioonil on sul võimalik ,,kümpsi,, saada. muide see tuttav on muusik, niiet kaklejat temast ei olnud, ega pole täninigi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnnestus hiljuti sattuda ühes väikelinna klubis kaklusesse. Olukord muutus kiiresti väga ebavõrdseks.

Kuna olime võõrad kutid, jäime arvuliselt päris kõvasti alla, meid oli 5 ja vastas ligi 20 pidulist.

Eks sai parajalt purjus oldud ja pole just kindad käes sündinud, et sain paar päris head pauku, lõpuks päästis

mind 9 aastat kinni istunud, 58 aastane endine poksija, kellega olime mõnekümned minutid tagasi baaris

kohtunud ja juttu rääkinud. Tüüp ajas noaga minu ümbert inimesi minema, kuni kohale jõudis politsei. (niipalju siis et too tüüp viidi paraku politei poolt minema, kuigi ta polnud ise süüdi)

Tänan jumalat et tüüp meie poolt oli aga samas olen kordades targem ja enam selisesse olukorda sattuda ei taha,

sest kunagi ei tea, millal noad sinu vastu pööratakse.

Kui vähegi võrdne seis, siis võib proovida vastu hakata, aga kui pisut napsune ja arvuliselt on teisi rohkem siis tuleks kindlasti joosta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loll küsimus, aga kuidas on kõige parem peksa saada? et kui on juba andmiseks läinud, kas siis ennast kerra tõmmata ja maha jääda või proovida anda niipalju, kui veel jaksu on ja teistele maksimaalselt kahju teha? kas vastu lõugu on parem saada suu lahti või suu kinni (hammaste lõualuude jm pärast)

Vahetult ennem esimest lööki tuleb nutma hakata ja kerra tõmbuda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlen tavaliselt juhul kui jõuan "Ära näkku löö!!!".

kui seda ütled ega siis keegi kohe kindlasti ei löö ju kah :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
räägin jälle ühe loo: Tartlased tevad kindlalt kohta ,,Savood,,(võibolla kirjutasin valesti). Seal käisime (kui kõik 18 olime) nö. oma debiilse kambaga ,,karvalisi,, mõnitamas. (NB: Ma väga vabandan, et räägin otsekeelsete sõnadega:) tekkis situatsioon, mida keegi ei osanud arvata. Mu üks tuttav hakkas tüli norima ühe kleenukesega. Finaal oli see, et see nö kleenuke tagus ta nii ära, et mu tuttav ei mäletanud enam ülehomset ka!
Kusjuures eelmine nädalavahetus oli minulgi intsident Savoodi juures. Laupäeval peale sünnipäeva lõppemist läksime seltskonnaga edasi Savoodi. Seal hakkas mul aga igav ning läksin ilma kellegagi konsulteerimata välja. Ei mäletagi kuidas ma välja sain, kuid järgmise pildina oli näha kahte minu vastu ilmselgelt väga agressiivselt meelestatud eesti noormeest. Mõeldud-tehtud, otsustasin ära joosta. Poleks ma aga reedest saati joonud ning samal õhtul veel sõpradega korralikult viina võtnud, oleks mul see ka kindlasti õnnestunud. Aga ei õnnestunud, sest peale umbes 5 meetrit koperdasin ise nätaki maha ning nägin, kuidas noormehed rahulikult minu poole sammuvad. Katsin vist kätega pea ning lasin obadusi lajatada. Järgmine pilt -- istusin kuskil trepil ning kuivatasin ninast voolavat verd. Mis annab veel märku minu alkoholijoobe astmest: olles mõni aeg oma haavu lakkunud märkasin paarkümmend meetrit eemal seisvat politseibussi. Jälle mõeldud-tehtud, seadsin sammud bussi poole ning kõnetasin härra politseinikut. Ja mis ma talle ütlesin?? "Palun viige mind kainerisse" :rolleyes: Ja mind tõepoolest viidi kainenema. Hommikul sain sotti, et kõik asjad on alles, ise ainult natuke katki. Päris asjalik nädalavahetus, eh? Esmaspäeva hommikul oli veel promill sees.

Päris lõbus jutt, eks? Aga siit paar moraali: kui on soov ennast katki juua, siis mitte mingil juhul võõras kohas. Ning veel vähem katkisena võõras kohas oma seltskonnast eemale jalutama minna. Kaks ainsamat korda kui ma kakluses olen osalenud (või täpsemalt -- üksi mitme inimese kolkida olen olnud), olid selle teise stsenaariumi järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust on võimalik eestist nukke saada?

Omavahel öeldes on need Eestis illegaalsed. Kuskilt kangi alt kindlasti saadaval. Ei soovita just väga kasutada, nendega pole väga keeruline isegi koljut puruks lüüa.

Muudetud kasutaja xzburnoutzx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×