Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

Võin omast kogemustest rääkida,et kui mendis räägid enesekaitsest oled sa süüdi v süütu,enamasti jäävad ikka süüdistavad süüdi :o

Endal siis selline kogemus,et 3 x tõugati(algus seljatagant) ja siis 3nda korra peale lõin,tüüp sülitas 2 hammast ja kolmas ka eemaldus...Ise olin tol hetkel alaealine (17) ,too tüüp oli 27 vist (kinni istunud ja mitu x kriminaalselt karistatud ...)

Peale selle ka pressiti 32 tuhat nende 3 hamba eest ja lubati mul endal hiljem sahtel tühjaks peksta :P

Algus nädal otsa ähvardas igast asjadega ja siis suundus menti ...Lõpp kokkuvõteks pidin mina maksma 17 520 krooni,millest pea 16 000 hammaste ja poolteist kaitse eest-kellega ma suhtlesin max 5 min...Lisaks sain veel ühiskondliku tööd...Lõpuks tuli siis kiri,et kriminaal asja ei alustata ,saan ühiskondliku tööd ja maksan "materjaalsed kahjud kinni "Ning tema ja tema kamba raha väljapressimiste ja ähvarduste peale öeldi,et see oli pigem "hoiatamine" vms mitte ähvardamine Ning lool lõpp :P

Eesti seadused :lol: Üks isik jääb 4 x täispeaga sõites vahele saab 18 kuud reaalset vanglakaristust teine on varem mitu x seadust rikkunud ja sõidab 2-3 inimest surnuks ja saab tingimisi :huh::P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus on pigem seaduste tõlgendamises ja konkreetse olukorra tõlgendamises. Head kaitsjad suudavad nii mõndagi.

riigi kaitsjaid pole mõtet vastu võtta, ennegi näind kuidas nad kohtus ajalehte loevad. pigem maksta rohkem kaitsja eest. Korralik kaitsja aitab jälle rohkem teist pidi vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pipra gaas on julm asi, 30min midagi teha eriti ei saa ;)

ise olen näinud tööjuures, kuidas pärast politsei pipragaasi inimene 5min hiljem ikka samasugune nagu enne.... kunagi hiljem võin ka videot näidata laskmisest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see et iga lihamägi kulturist pole on ka vastupidi, et iga kulturist mingi eriline kakleja ka pole

üldjuhul sul lihtsalt pole aega, kuskil õppida mingit asjaliku poksi või taipoksi või mma-d

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see et iga lihamägi kulturist pole on ka vastupidi, et iga kulturist mingi eriline kakleja ka pole

üldjuhul sul lihtsalt pole aega, kuskil õppida mingit asjaliku poksi või taipoksi või mma-d

samas kui tegeleda poksi ja kulturismiga korraga siis mass ei arene nii kiiresti....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin omast kogemustest rääkida,et kui mendis räägid enesekaitsest oled sa süüdi v süütu,enamasti jäävad ikka süüdistavad süüdi :D

Endal siis selline kogemus,et 3 x tõugati(algus seljatagant) ja siis 3nda korra peale lõin,tüüp sülitas 2 hammast ja kolmas ka eemaldus...Ise olin tol hetkel alaealine (17) ,too tüüp oli 27 vist (kinni istunud ja mitu x kriminaalselt karistatud ...)

Peale selle ka pressiti 32 tuhat nende 3 hamba eest ja lubati mul endal hiljem sahtel tühjaks peksta :lol:

Algus nädal otsa ähvardas igast asjadega ja siis suundus menti ...Lõpp kokkuvõteks pidin mina maksma 17 520 krooni,millest pea 16 000 hammaste ja poolteist kaitse eest-kellega ma suhtlesin max 5 min...Lisaks sain veel ühiskondliku tööd...Lõpuks tuli siis kiri,et kriminaal asja ei alustata ,saan ühiskondliku tööd ja maksan "materjaalsed kahjud kinni "Ning tema ja tema kamba raha väljapressimiste ja ähvarduste peale öeldi,et see oli pigem "hoiatamine" vms mitte ähvardamine Ning lool lõpp :lol:

Eesti seadused :angry: Üks isik jääb 4 x täispeaga sõites vahele saab 18 kuud reaalset vanglakaristust teine on varem mitu x seadust rikkunud ja sõidab 2-3 inimest surnuks ja saab tingimisi :D:angry:

Njaa julm aga jah Eesti seadused ja need karistused on ikka alla igasugust arvestust. :angry:

Tapmise eest saavad mõned aastad, camoon. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldjuhul need kes tõmbavad noa välja ei julge seda kasutada. Kes seda kasutada tahab, teeb seda nii, et sa ei saa arugi, et tal nuga on.

Aga minu soovitused kaklejatele on see, et sihtige kõrva ja lõualuu juurde kukub jubekergelt ära:D ja tõmbab pikaksajaks kuulmise ära :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldjuhul need kes tõmbavad noa välja ei julge seda kasutada. Kes seda kasutada tahab, teeb seda nii, et sa ei saa arugi, et tal nuga on.

Aga minu soovitused kaklejatele on see, et sihtige kõrva ja lõualuu juurde kukub jubekergelt ära:D ja tõmbab pikaksajaks kuulmise ära :rolleyes:

jh ise näinud kuidas niimoodi lahtise käega üks suur tüüp auti löödi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulin eile õhtul trennist astusin bussi pealt maha, sõber läks bussiaegu vaatama. Hakkasin ise kodu poole kõmpima vaatasin, et mingid 2 tüüpi umb 20aastased lällavad seal, siis hakkasid karjuma kas ma olen venelane või eestlane, ütlesin eestlane. Igatahes kõndisin edasi tüübid jooksid järgi, siis kuulsin üks ütles telefonis "ooo paneme siin mingile tüübile jalaga näkku", siis sain litaka kuklasse sain jalaga kah ja paar korda kukla ja selja juurde siis tõmbasin litaka vastu, siis eemaldusid. Hämmastav oli see, et keegi ei tulnud abistama, peale sõbra kes jõudis siiski siis kui ründaja oli eemaldunud.Bussipeatuses oli rahvas ca 20 kõik niisama vahtisid mööda nagu midagi ei juhtuks.Tegelen poksiga sõber kah.(Sõber siit foorumist Poika)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulin eile õhtul trennist astusin bussi pealt maha, sõber läks bussiaegu vaatama. Hakkasin ise kodu poole kõmpima vaatasin, et mingid 2 tüüpi umb 20aastased lällavad seal, siis hakkasid karjuma kas ma olen venelane või eestlane, ütlesin eestlane. Igatahes kõndisin edasi tüübid jooksid järgi, siis kuulsin üks ütles telefonis "ooo paneme siin mingile tüübile jalaga näkku", siis sain litaka kuklasse sain jalaga kah ja paar korda kukla ja selja juurde siis tõmbasin litaka vastu, siis eemaldusid. Hämmastav oli see, et keegi ei tulnud abistama, peale sõbra kes jõudis siiski siis kui ründaja oli eemaldunud.Bussipeatuses oli rahvas ca 20 kõik niisama vahtisid mööda nagu midagi ei juhtuks.Tegelen poksiga sõber kah.(Sõber siit foorumist Poika)

Selliseid "eestlane või venelane" juhtumeid on liiga palju olnud. Ükskord tuldi ka minu juurde sama jutuga, õnneks veriseks ei läinud, sest lähedalt tuli 2m sõber välja. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hämmastav oli see, et keegi ei tulnud abistama

Ise kunagi ka natuke imestasin, et miks on nii, et keegi peale minu ei sekkunud juhtudel:

* inimene langeb ühistranspordis kokku ja hakkab vahutama, keegi ei tee midagi.

* inimene langeb värinatesse ühistranspordis, keegi ei tee midagi.

* noorukid loobivad eestimaa pinnale ühistranspordis sõites peatuskohtadel läbi ukse prügi, korduvalt ja rohkelt prügi, keegi ei tee midagi.

jne.

Et see ignorantsus on mitte füüsilise vägivalla suhtes, vaid ka toodud näidete juhtudel ja enamikel juhtudel vast nii, et enamik ongi nö ingorantsed.

Ise arvan nii, et see suhtumine muutub ca 10a pärast, praegu lihtsalt niinoor riik meil, inimesed on segaduses ja hirmus ja eitea ise ka mis on õige ja mis mitte.

Et soovitan pigem võtta reaalsusena seda nähtust, et ega appi keegi ei tulegi sulle, katsu ise hakkama saada, ja ise loodan ja ennsutan, et mõne aja pärast, 10+ aasta pärast, see asi on paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kunagi ka natuke imestasin, et miks on nii, et keegi peale minu ei sekkunud juhtudel:

* inimene langeb ühistranspordis kokku ja hakkab vahutama, keegi ei tee midagi.

* inimene langeb värinatesse ühistranspordis, keegi ei tee midagi.

* noorukid loobivad eestimaa pinnale ühistranspordis sõites peatuskohtadel läbi ukse prügi, korduvalt ja rohkelt prügi, keegi ei tee midagi.

jne.

Et see ignorantsus on mitte füüsilise vägivalla suhtes, vaid ka toodud näidete juhtudel ja enamikel juhtudel vast nii, et enamik ongi nö ingorantsed.

Ise arvan nii, et see suhtumine muutub ca 10a pärast, praegu lihtsalt niinoor riik meil, inimesed on segaduses ja hirmus ja eitea ise ka mis on õige ja mis mitte.

Et soovitan pigem võtta reaalsusena seda nähtust, et ega appi keegi ei tulegi sulle, katsu ise hakkama saada, ja ise loodan ja ennsutan, et mõne aja pärast, 10+ aasta pärast, see asi on paranenud.

Pakuks siiski, et asi on hirmus ise vastu klaviatuuri saada. Hirm ongi see pidur. Paljud inimesed on oma elus saanud korralikult vastu hambaid, mis on suhteliselt valus siiski. Hiljem võib jääda sellest tugev märk maha. Enda sõber sai kunagi paar sinikat ja lõhkise huule. Peale seda tunneb ta füüsilise vägivalla ees lausa kabuhirmu. Soovitasin sõbrale, et hakka mõne kontaktalaga tegelema, et saad hirmust üle .................

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vastu hambaid saadud küll ja küll...aga lüüa ei taha teisi sellepärast, et pärast löön midagi puru neil näos...enne mõtlen veitsa...

Et siis abivajaja las kannatab edasi ?????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kunagi ka natuke imestasin, et miks on nii, et keegi peale minu ei sekkunud juhtudel:

* inimene langeb ühistranspordis kokku ja hakkab vahutama, keegi ei tee midagi.

* inimene langeb värinatesse ühistranspordis, keegi ei tee midagi.

* noorukid loobivad eestimaa pinnale ühistranspordis sõites peatuskohtadel läbi ukse prügi, korduvalt ja rohkelt prügi, keegi ei tee midagi.

jne.

Et see ignorantsus on mitte füüsilise vägivalla suhtes, vaid ka toodud näidete juhtudel ja enamikel juhtudel vast nii, et enamik ongi nö ingorantsed.

Ise arvan nii, et see suhtumine muutub ca 10a pärast, praegu lihtsalt niinoor riik meil, inimesed on segaduses ja hirmus ja eitea ise ka mis on õige ja mis mitte.

Et soovitan pigem võtta reaalsusena seda nähtust, et ega appi keegi ei tulegi sulle, katsu ise hakkama saada, ja ise loodan ja ennsutan, et mõne aja pärast, 10+ aasta pärast, see asi on paranenud.

Pigem on asi jah selles, et inimesed kardavad ise peksa või nuga saada ja seepärast ei julgegi vahele astuda. Kui keegi kukub bussis kokku, siis vist arvatakse et mingi järjekordne parm on kooma joonud ennast ja ei juleta näppu külge panna, saab äkki mõne haiguse külge. Einäe põhjust miks inimeste suhtumine muutuma peaks, kui just kungfu kursusi kohustuslikuks ei muudeta kõigile kodanikele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Blja kus on mehel löök ;)

Ei mina ega sina pole õiged inimesed hindamaks tema löögi tugevust, kuna me seda lihtsalt kogenud pole. ;) Küll aga tasuks meeles pidada, et inimene on suhteliselt õrn... Ninaluud murda, hambaid välja lüüa või peapõrutust tekitada pole üldse mitte raske, selleks pole vaja teab mis suurt jõudu. Usu, küll mina, kel on ninaluu murtud olnud, 3 tõsist peapõrutust, hambad suus loksunud, küünarliiges murtud olnud, käeluu murtud olnud jne, tean... :D

Kõik on siin jube agarad õpetama, kuidas ja kuhu lüüa. Soovitaks neil "suurtel õpetajatel" ühineda mõne asjaliku võitlusspordi trenniga, kus reeglina selgitatakse ka ühe või teise võtte võimalikke tagajärgi ja nendega kaasnevaid ohte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei mina ega sina pole õiged inimesed hindamaks tema löögi tugevust, kuna me seda lihtsalt kogenud pole. ;) Küll aga tasuks meeles pidada, et inimene on suhteliselt õrn... Ninaluud murda, hambaid välja lüüa või peapõrutust tekitada pole üldse mitte raske, selleks pole vaja teab mis suurt jõudu. Usu, küll mina, kel on ninaluu murtud olnud, 3 tõsist peapõrutust, hambad suus loksunud, küünarliiges murtud olnud, käeluu murtud olnud jne, tean... ;)

Kõik on siin jube agarad õpetama, kuidas ja kuhu lüüa. Soovitaks neil "suurtel õpetajatel" ühineda mõne asjaliku võitlusspordi trenniga, kus reeglina selgitatakse ka ühe või teise võtte võimalikke tagajärgi ja nendega kaasnevaid ohte.

täpselt seda ma mõtlesingi...nina ja hammaste jaoks pole palju vaja...hamba võid juba natuke tugevama tõukega välja lükata omal suust...kuangi lolli peaga surusin naljapärast hamba peale :D ja ära ta murduski :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täpselt seda ma mõtlesingi...nina ja hammaste jaoks pole palju vaja...hamba võid juba natuke tugevama tõukega välja lükata omal suust...kuangi lolli peaga surusin naljapärast hamba peale ;) ja ära ta murduski ;)

Siis oli sul küll organismis millestki tõsiselt puudu. Või juhul, kui see polnud piimakas :D :D :D

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×