Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

Nukid sind ei kaitse. Ise pead mees olema ja nagu keegi siin juba relvaseadusele viitas, on need tsiviilk2ibes keelatud!

NB! Tahan siinkohal kysida, kas Krav Maga trenne ka Eestis tehakse kuskil???

Need peaks olema ikkagi ainult ühendriikides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu üldisest tekstist jääb mulje, et saad koslepi hommikul ja õhtul enne ja pärast sööki. Kui on selline huvi, et kuda maas olles ennast paigutada, et võimalikult vähe haiget saada. Kerra võid ennast tõmmata küll, kuid siiski soovitaksin seda teha selili olles. Olles külili keras, jääb selg vabaks, mis ka suht nõrk koht. Ja mis sa nende nukkidega teed, kui sul vastas on 2-3 vastast ja sa lüüa ega kaitsta oska, siis pole nendest mingit kasu. Saad sihvrisse ja võetakse sult nukid ja saad pärast oma enda nukkidega niiet koliseb :D Ja oma suu hoia ka kinni, muidu tuleb neid pärast traatidega kokku uuesti lappida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hehe hea teema seda ala ma juba natue tunnen... ma soovitaks käsi kuidagi nii hoida et vastu nina kindlalt ei saaks sest siis võib verd hakata jooksma ja ei saa eriti hingata või pead tagapool hoidma...kõige parem oleks et kui suur oled siis lihtsalt otsa hypata vms aga noh eks kõik jälle olene olukorrast.kui ikka on vaja vastu anda siis ninna yks kõva laks ja vastu lõuga siis peaks vastasel pea ysna kumisema juba.

ohjah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust on võimalik eestist nukke saada?

[/quote

Sõber tööjuures tegi kunagi endale "nukid"

No ma ei tea,mul oli küll selline tunne,et kui täie jõuga sellise asjaga kellelegi vastu pead annax, siis olex surma pauk ka vist.

Aga,kui veel teha mingid ogadega vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pipragaas on jh väga tõhus asi, aga peab olema väga ettevaatlik, et sellega ise pihta ei saa. Võtab vastasel pildi kinni kui täpselt paned. Aga ise kakleks ikka viimase verepiisani.

Pipra gaasi vastu tekib immuunsus... üks proovis järgi... enda peal....

esimene kord mõjus 15-20 min... ja u. 5. korral erilist tolku sellest enam polnud...

ta ei teinud seda sama päev vaid u. päev oli vahet igal korral.

nii et heal juhul u. nädalaga võib treenida endale immuunsuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna kaklustes palju osalenud siis võin õelda hea nõ kakluse sõbra poolt. Läks siis Pärnusse sõbraga ja jõid seal, siis läksid oma vahel tülli ja sõber läks üksi linna peale. Tuli mingi venelane ja kukkus tüütama,sõber mõtles et ahh ###### ,ei viitsi jamada ja kõndis edasi närv must, siis natukese aja pärast tuli jälle see venelane 2 sõbraga ja hakkasid norima. Sõbral oli närv must kuna need jamasid ja sõbraga tüli siis andis kamba peale sellise littaka ,et peamees kukkus ja ei tõusnud, see järel teised vaatasid ja õtlesid miks sa nii tegid ja läksid minema :D Sõbral pandi järgmine päev käsi kipsi kuna lõõk oli nii tugev ja ütles et käsi jäi ka valesti.

Ja nukke ,relvi ,pesapalli kurikaid,mutrivõtmeid kasutavad ainult debiilikud ja alajaaliste mõtlemisega inimesed!!!

Isa mul taksojuht ja küsisin et miks sul pole kurikat või nukke siis ta ütles seda sama mida mina just. Arvestada tuleb sellega et sinu kulm relv võib sattuda hoopis vaenlase kätte ja siis kõik!! Seega tahan õelda et pole kunagi mõttet kasutada mingeid külm relvi!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pipragaasiag on jah nii et sellega harjub ära aga kui ikka korralik kraam on siis võtab maha ikka või vähemalt ehmatab. Ise soovitan just seda kõrisõlme pauku. Sest teada on see et löö üks surnuks ja teised jooksevad ise laiali. kuid selle teemaga meenus mul üks naljakas lugu. Tuttav saatis öösel oma tüdruksõpra koju ja kui trepikojast välja tuli küsisid kaks vene noormeest midagi. talle tundusid need tegelased kahtlased ja lõi ühele jalaga munadesse ja teisele täispaugu vastu lõuga. Seejärel lasi kiirelt jalga. pärast oli endal kämbla luud katki ja ei saanud kuidagi paika. siit ka soovitus mõtle enne kui lööd.

Muudetud kasutaja skiev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin kunagi neljandas klassis isaga koos puust nukid endale. Mul oli oma äri ka. Müüsin nukke jne.

Muudetud kasutaja oss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna kaklustes palju osalenud siis võin õelda hea nõ kakluse sõbra poolt. Läks siis Pärnusse sõbraga ja jõid seal, siis läksid oma vahel tülli ja sõber läks üksi linna peale. Tuli mingi venelane ja kukkus tüütama,sõber mõtles et ahh ###### ,ei viitsi jamada ja kõndis edasi närv must, siis natukese aja pärast tuli jälle see venelane 2 sõbraga ja hakkasid norima. Sõbral oli närv must kuna need jamasid ja sõbraga tüli siis andis kamba peale sellise littaka ,et peamees kukkus ja ei tõusnud, see järel teised vaatasid ja õtlesid miks sa nii tegid ja läksid minema :D Sõbral pandi järgmine päev käsi kipsi kuna lõõk oli nii tugev ja ütles et käsi jäi ka valesti.

Ja nukke ,relvi ,pesapalli kurikaid,mutrivõtmeid kasutavad ainult debiilikud ja alajaaliste mõtlemisega inimesed!!!

Isa mul taksojuht ja küsisin et miks sul pole kurikat või nukke siis ta ütles seda sama mida mina just. Arvestada tuleb sellega et sinu kulm relv võib sattuda hoopis vaenlase kätte ja siis kõik!! Seega tahan õelda et pole kunagi mõttet kasutada mingeid külm relvi!!!!!

alajaalised?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina annaks räigelt munadesse.tegelt ka.jääb kauaks meelde ja on võid kindel olla,et täna ta sulle enam järgi ei jookse.kui juba hirmus madin käib on arvatavasti kama kaks kuhu või mida lööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loll küsimus, aga kuidas on kõige parem peksa saada? et kui on juba andmiseks läinud, kas siis ennast kerra tõmmata ja maha jääda või proovida anda niipalju, kui veel jaksu on ja teistele maksimaalselt kahju teha? kas vastu lõugu on parem saada suu lahti või suu kinni (hammaste lõualuude jm pärast)

Kui ma ise olin 14 aastane,siis ründasid mind mingid 5 tüüpi kes olid 18+ üritasid mulle jalaga näkku virutada

aga mind aitas tõest, siis loodusepoolt antud kiired jalad;)

Kambale niikergelt vastu ei saa elu ikka ei ole nagu filmis,kus üks vend peksab oma 8 tüüpi ära :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma ise olin 14 aastane,siis ründasid mind mingid 5 tüüpi kes olid 18+ üritasid mulle jalaga näkku virutada

aga mind aitas tõest, siis loodusepoolt antud kiired jalad;)

Kambale niikergelt vastu ei saa elu ikka ei ole nagu filmis,kus üks vend peksab oma 8 tüüpi ära :D

Chuck Norris peksab :D teeb oma hiina jalaga keerdlööke jms sitta:D ega jahh üksi ei saagi rohkem kui 2 mehe vastu, juhul kui oled mingi kõva kapp ja oskad poksida päris hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Chuck Norris peksab :D teeb oma hiina jalaga keerdlööke jms sitta:D ega jahh üksi ei saagi rohkem kui 2 mehe vastu, juhul kui oled mingi kõva kapp ja oskad poksida päris hästi.

Kui Chuck Norrisel on viis krooni ja sinul on viis krooni,siis Chuck Norrisel on ikka rohkem :D

Aga jah ikka mitme mehe vastu nii.. kergelt ikka ei saa.

Kuid samas kui saad kambakäest peksa,siis võtad lõpus tüübid 1 haaval ette;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×