Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

Ma kipun arvama, et seltsimehed, kes sulle kambaga kallale tulevad ei lähe politseisse kurtma, et nad peksa said....

...aga mine tea...

on ka sellist asja kuuldud:)

politseis on muidugi jutt teine.. "seisime sõpradega rahulikult nugadega koridoris ja rääkisime filosoofiast, kui see kutt järsku meile kõigile kallale tungis ja luud murdis"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaklemisest rääkides tuli üks naljakas asi meelde. Natuke offtopic, aga noh: tegin eelmisel suvel mõningad tööotsad ühes turvafirmas - mitte patrullis, aga mõned üritused. Ja nagu ikka - turvad on igasugu purjus kaakide jaoks üsna atraktiivsed nokkimisobjektid. Eks rüselusi tuli ikka ette... jama on ainult see, et turval on üsna piiratud õigused ja mingi kehavigastuse tekitamine kipub endale menetlust kraesse tooma - aga no, meil n-ö oma poliitika selle jaoks: "purjus inimene ju ikka komistab ja kukub..." :) Üks agressiivne rekkajuht jooksis vägisi 3 korda peaga vastu hotellitoa ust. Paarimehele komistas teine näoga jala otsa. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

qmaster: Mitte sinna ma ei sihtinud. Probleem on see, et igasugu kaagid arvavad endast jube hästi, turvatöötajate kallal kiputakse nii keelt kui rusikaid proovima... samas on turvade õigused üsna piiratud. Kui õigust pole, tuleb see vahel lihtsalt tekitada. Ennast ajas firma "poliitika" muigama, mis olgem ausad, on tegelikult vahel üsna õigustatud. :huh:

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen küll igalpool ainult vastupidiseid olukordi näinud, et turvad arvavad endast jõle hästi ja norivad ise ja ülbavad igal vabal võimalusel, sest neil just see õigus on vms aga noh see on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen küll igalpool ainult vastupidiseid olukordi näinud, et turvad arvavad endast jõle hästi ja norivad ise ja ülbavad igal vabal võimalusel, sest neil just see õigus on vms aga noh see on ainult minu arvamus.

Eks oleneb turvadest. Turvasid, nagu üldse inimesi, on ju samuti kõrgema ja madalama laubaga. Üldiselt on turvatöötaja õigused reglementeeritud ja peale mõningaid juhtumeid klubides ( mida ka innukalt meedias kajastati) pööratakse sellele üsna palju tähelepanu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks oleneb turvadest. Turvasid, nagu üldse inimesi, on ju samuti kõrgema ja madalama laubaga. Üldiselt on turvatöötaja õigused reglementeeritud ja peale mõningaid juhtumeid klubides ( mida ka innukalt meedias kajastati) pööratakse sellele üsna palju tähelepanu.

Arvestades, mismoodi vähemalt üks nimekas filma neid tööle võtab (a ´la tänavalt inimene, piisavalt retsi ja suure välimusega, siis sobibki kohe), siis....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvestades, mismoodi vähemalt üks nimekas filma neid tööle võtab (a ´la tänavalt inimene, piisavalt retsi ja suure välimusega, siis sobibki kohe), siis....

Kurb aga tõsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on ka sellist asja kuuldud:)

politseis on muidugi jutt teine.. "seisime sõpradega rahulikult nugadega koridoris ja rääkisime filosoofiast, kui see kutt järsku meile kõigile kallale tungis ja luud murdis"

Nojah Vända Aveli lugu on hea näide... Hakkas purjus peaga räuskama, küünistama ja kohvi pritsima.

Noormees andis talle viisakalt jalaga näkku ja läks politseisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline kamm, et kui kakluseks läheb, mul lööb korra verest välja, sest ma hakkan mõtlema automaatselt tagajärgedele, et mis siis saab kui löön liiga kõvasti(ntks puruneb mingi luu näos) ja nii edasi ja edasi...selle jaoks kasutan ise rohkem keelepeksu :lol: siiski sõnadega saab ka asja lahendatud! :(

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline kamm, et kui kakluseks läheb, mul lööb korra verest välja, sest ma hakkan mõtlema automaatselt tagajärgedele, et mis siis saab kui löön liiga kõvasti(ntks puruneb mingi luu näos) ja nii edasi ja edasi...selle jaoks kasutan ise rohkem keelepeksu :lol: siiski sõnadega saab ka asja lahendatud! :o

Selle kohta kehtib ütlus, et kui oled otsustanud rünnata, siis ründa. Kui jääd kõhklema, siis tee juba parem sääred, muidu võid ise saada :(:o;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kohta kehtib ütlus, et kui oled otsustanud rünnata, siis ründa. Kui jääd kõhklema, siis tee juba parem sääred, muidu võid ise saada :lol::(:o

Jätan meelde ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide see üks asi, mida enne mainiti töötab küll, kui sulle kambaga kallale tullakse. Siis kui mingi 4-5 venda ülbama tulevad, tõmbad ühele JALAGA näkku ja kellelegi kohe rusikaga järgi. See ehmatab nad nii ära! Omast kogemusest räägin. Olin mingi 12 aastane tatt siis aga nh, ega olukord sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul tuli meelde, et kunagi näitas telekas mingeid tüüpe kes lasid ennast kulturistidel täiest jõust peksta (s.h. ka jalaga munadesse lüüa nii kõvasti et vend õhku lendas) ja väitsid et haiget ei saanud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuli meelde, et kunagi näitas telekas mingeid tüüpe kes lasid ennast kulturistidel täiest jõust peksta (s.h. ka jalaga munadesse lüüa nii kõvasti et vend õhku lendas) ja väitsid et haiget ei saanud....

Need ei olnud mingid suvalised tüübid, vaid Shaolini mungad. Need on eluaeg harjutanud kung-fu d ja tõesti võivad kasvõi niimoodi munadesse saada, et valus ei ole. Ja miks arvad, et need kulturistid olid, kes lõid? Need olid lihtsalt parajad lihamäed, ega iga jurakas tüüp ei pruugi kohe kulturist olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuradi loll teema minuarust. palun seletagu mulle keegi ära, et miks minnakse üldse tüli norima ja kust selline mõte tuleb et tänaval kellegi suvalise juurde minna ja talle kambakas vms teha. minuarust on tegu alaarenenud inimestega. mul ei tekiks elusees sellist mõtet. neverever. isegi kui ma olen mingi nii lakku täis et ei mäleta ema sünnipäeva ka. ja fakt on see, et need kes oskavad, need mitte kunagi ei lähe ise tüli norima. tegu on vist lihtsalt liiga hästi enesest arvavate emodega, keda isa väiksena peksis kodus või keda ei võetud jalgpallitiimi. need inimesed kes ise tüli norivad, palun valgustage mind.

Muudetud kasutaja x2t123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide see üks asi, mida enne mainiti töötab küll, kui sulle kambaga kallale tullakse. Siis kui mingi 4-5 venda ülbama tulevad, tõmbad ühele JALAGA näkku ja kellelegi kohe rusikaga järgi. See ehmatab nad nii ära! Omast kogemusest räägin. Olin mingi 12 aastane tatt siis aga nh, ega olukord sama.

Kui vana sa oled? Kolm?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need on ikka erilised uroodid,kes lähevad välja plaaniga keegi siruli lüüa ja sellest naudingut saada.Karma,bitches-ühelhetkel tuleb nii või naa tagasi,loodan vähemalt.Endal üle poole aasta juba gaasiballoon taskus,teine juba kui täpne olla ning kõige suurem seekord,mis poes oli.Ostetud sai peale seda kui bussipeatuses purjus sõpra kantseldasin ja kaks purjus,tõenäoliselt ka pilves venelast huijama tulid.Küsisid suitsu ja siis panid oma pakki ning irvitasid näkku,mõneaja pärast näitasid oma ballooniga õhupüstolit ja üritasid niisama kõvad mehed olla.Siiani on gaas iga jumala kord töödanud ja ptui ptui ptui et ta ka edaspidi töötaks.Ise pigem hoian kaklustest eemale,lasen gaasi ja jooksen ära.Pole just kõige machom aga noh mis teha.Lapsi ei peksa,siiani on alati vastaseid rohkem olnud ja vähemalt samasuured või suuremad.Ideaalne oleks et se gaasiballoon säilib mul elulõpuni nii et ma seda kasutama ei pea aga tõenäoliselt kuskil mõni kukk saab ikka mekkida,kui ma just koduaresti ennast ei pane.Tegelikult nõme teema,ainuüksi nende sündmuste meelde tuletamine viib mul tuju kehvaks ja ma lähen parem teen midagi süüa :( Ei mõttetule vägivallale! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need ei olnud mingid suvalised tüübid, vaid Shaolini mungad. Need on eluaeg harjutanud kung-fu d ja tõesti võivad kasvõi niimoodi munadesse saada, et valus ei ole. Ja miks arvad, et need kulturistid olid, kes lõid? Need olid lihtsalt parajad lihamäed, ega iga jurakas tüüp ei pruugi kohe kulturist olla.

minu mäletamistmööda oli see midagi muud kui kung-fu ja need polnud mungad...

ja miks ma arvan et need olid kulturistid... sest jäi meelde et üks neist oli mr. Ameerika ja teine oli "runner-up"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need on ikka erilised uroodid,kes lähevad välja plaaniga keegi siruli lüüa ja sellest naudingut saada.Karma,bitches-ühelhetkel tuleb nii või naa tagasi,loodan vähemalt.Endal üle poole aasta juba gaasiballoon taskus,teine juba kui täpne olla ning kõige suurem seekord,mis poes oli.Ostetud sai peale seda kui bussipeatuses purjus sõpra kantseldasin ja kaks purjus,tõenäoliselt ka pilves venelast huijama tulid.Küsisid suitsu ja siis panid oma pakki ning irvitasid näkku,mõneaja pärast näitasid oma ballooniga õhupüstolit ja üritasid niisama kõvad mehed olla.Siiani on gaas iga jumala kord töödanud ja ptui ptui ptui et ta ka edaspidi töötaks.Ise pigem hoian kaklustest eemale,lasen gaasi ja jooksen ära.Pole just kõige machom aga noh mis teha.Lapsi ei peksa,siiani on alati vastaseid rohkem olnud ja vähemalt samasuured või suuremad.Ideaalne oleks et se gaasiballoon säilib mul elulõpuni nii et ma seda kasutama ei pea aga tõenäoliselt kuskil mõni kukk saab ikka mekkida,kui ma just koduaresti ennast ei pane.Tegelikult nõme teema,ainuüksi nende sündmuste meelde tuletamine viib mul tuju kehvaks ja ma lähen parem teen midagi süüa ;) Ei mõttetule vägivallale! :(

aga mis siis kui hüppajaid kaks, ühele lased gaasi aga teise käest võid ise nuga selle peale saada :lol: igal teol ju omad tagajärjed ja kunagi ei või teada mis teistel kaasas on. Ise harjutan pidevalt sõbraga erinevaid olukordi ja kuna G4S is töötan, siis vahe peal kulub ikka ära. plus tänavatel ka ja enesekindlus kasvab :o

Muudetud kasutaja bumer325i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu mäletamistmööda oli see midagi muud kui kung-fu ja need polnud mungad...

ja miks ma arvan et need olid kulturistid... sest jäi meelde et üks neist oli mr. Ameerika ja teine oli "runner-up"

see oli vist chris crudelli saates see iron penis vms? youtubes peaks olema

Muudetud kasutaja x2t123 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need on ikka erilised uroodid,kes lähevad välja plaaniga keegi siruli lüüa ja sellest naudingut saada.Karma,bitches-ühelhetkel tuleb nii või naa tagasi,loodan vähemalt.Endal üle poole aasta juba gaasiballoon taskus,teine juba kui täpne olla ning kõige suurem seekord,mis poes oli.Ostetud sai peale seda kui bussipeatuses purjus sõpra kantseldasin ja kaks purjus,tõenäoliselt ka pilves venelast huijama tulid.Küsisid suitsu ja siis panid oma pakki ning irvitasid näkku,mõneaja pärast näitasid oma ballooniga õhupüstolit ja üritasid niisama kõvad mehed olla.Siiani on gaas iga jumala kord töödanud ja ptui ptui ptui et ta ka edaspidi töötaks.Ise pigem hoian kaklustest eemale,lasen gaasi ja jooksen ära.Pole just kõige machom aga noh mis teha.Lapsi ei peksa,siiani on alati vastaseid rohkem olnud ja vähemalt samasuured või suuremad.Ideaalne oleks et se gaasiballoon säilib mul elulõpuni nii et ma seda kasutama ei pea aga tõenäoliselt kuskil mõni kukk saab ikka mekkida,kui ma just koduaresti ennast ei pane.Tegelikult nõme teema,ainuüksi nende sündmuste meelde tuletamine viib mul tuju kehvaks ja ma lähen parem teen midagi süüa :o Ei mõttetule vägivallale! :P

mehed, mis linnades te elate, et elu jooksul mitmetesse sellistesse (ohtlikesse) olukordadesse sattunud olete :o

mingid depressiivsed eesti väikelinnad või hoopistükkis Tallinn :huh:

Imelik, ise pole kunagi tänaval kakelnud (ühes hoovis sai veidi maadeldud 10 aastaselt :lol: ), veidi tülitamist on ikka olnud, aga pole isegi tõuklemiseks läinud. Ja ma käin linnas (Tartus) õhtuti/öösiti väga palju ringi.

Või on see mingi kõvem eneseuhkus või adrenaliinilaks, miks ei lase olukorda võimalikult "igavalt" lahendada :P ?

(kusjuures, ma olen ka uhke ja pähe endale kindlasti ei laseks astuda)

Loodan, et iroonia ei külasta mind lähinädalatel nüüd :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mehed, mis linnades te elate, et elu jooksul mitmetesse sellistesse (ohtlikesse) olukordadesse sattunud olete :P

mingid depressiivsed eesti väikelinnad või hoopistükkis Tallinn :huh:

Imelik, ise pole kunagi tänaval kakelnud (ühes hoovis sai veidi maadeldud 10 aastaselt :lol: ), veidi tülitamist on ikka olnud, aga pole isegi tõuklemiseks läinud. Ja ma käin linnas (Tartus) õhtuti/öösiti väga palju ringi.

Või on see mingi kõvem eneseuhkus või adrenaliinilaks, miks ei lase olukorda võimalikult "igavalt" lahendada :P ?

(kusjuures, ma olen ka uhke ja pähe endale kindlasti ei laseks astuda)

Loodan, et iroonia ei külasta mind lähinädalatel nüüd :P

ma ka tartus, varem tlns ja võrus, aga siin ka neid tõmblemisi ikka väga palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×