Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

Ise elan Kohtla-Järvel ja olen varajaste hommikutundideni väljas,aga siin ei ole peksa saanud,kuna lihtsalt kõik teavad mind ja mul on palju erinevaid sõpru-tuttavaid(hea suhtlemisoskus tuleb inimestega kasuks selleks et peksasaamist vältida:D)

aga tegelikult sellest ballooni teemast,mul vanaisa leidis mingi aasta tagasi bussist närvigaasiballooni,mis on mõeldud ainult militaarseks kasutamiseks.See on julm asi ja ei ole pipragaasiga ikka võrreldav ning ma ei kujuta ette mida see teha võib vastasele.Tal peaks see isegi veel alles olema kuskil.

Närvigaas on üldjuhul surmav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pole selliste teele veel sattunud, aga kui peaks, siis ikka annaks vastu kuidas torust tuleb! Kuid taolisi olukordi, kus kamp agressiivseid jorsse hüppab peole sisse, lootuses kellegi hambad sisse lüüa, olen pealt ikka näinud. Tavaliselt jah, kiputakse ikka kambaga kõva mees olema, üksi ollakse madalam kui muru.

Muudetud kasutaja arrow poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui anda, siis anda kõvasti! Alguses rusikaga täiega litt näost sisse, siis jalaga kolmnurka ja siis jalaga veel kõhtu, siis peaks juba asi vask olema, soovitan mitte esimest lööki teha <_< Kui teeb vastane, siis lendad täiega sisse talle ;):lol: Muidugi peab ka hea löök olema, et mitte ise peksa saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui anda, siis anda kõvasti! Alguses rusikaga täiega litt näost sisse, siis jalaga kolmnurka ja siis jalaga veel kõhtu, siis peaks juba asi vask olema, soovitan mitte esimest lööki teha <_< Kui teeb vastane, siis lendad täiega sisse talle ;):lol: Muidugi peab ka hea löök olema, et mitte ise peksa saada :D

Ma soovitan just esimese löögi teha, kui sul on kamp vastas. Ja kui on võimalus näkku lüüa, siis ikka kohe vastu nina anda. Muidugi on hea veel vahelihasesse lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise soovitaks esimesena jalaga kolmnurka ja põlvega näkku, peaks selle venna eemaldama, kui ilusti pihta said talle. alati kui vastane astub lähemale astu samm kaugemale, et oleks ruumi jalaga lüüa. kui ruumi vähem käega kõrisõlme pihta. mitme vastase puhul ka hea natuke joosta, kuna tavaliselt pole kõik sama kiired ja saab 1:1 teha iga natukese maa tagant :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen saanud nuga ja peksa ja ise andnud....uhkust ei tunne, juhtub ikka....nii palju võin öelda et kui ikka kõva andmine on siis pole aega mõelda et kas suu kinni või suu lahti, annad või saad ise nii palju kui jaksad ja ega seda üks üks enam täna päeval ammu juba ei harrastata..... ühesõnaga tänava kakluses võidab see kes on jõhkram ja agresiivsem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see asi ka veel et tänaval võidab tavaliselt see kes esimesena lööb ja lüüa tuleb ootamatult ja kõvasti kui ikka otse kümpi täis paugu saad siis pole sust enam vastast, tõmbab uimaseks ära :huh: tean omast käest, esimene löök on kõige tähtsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see asi ka veel et tänaval võidab tavaliselt see kes esimesena lööb ja lüüa tuleb ootamatult ja kõvasti kui ikka otse kümpi täis paugu saad siis pole sust enam vastast, tõmbab uimaseks ära :huh: tean omast käest, esimene löök on kõige tähtsam.
jama jutt, kuna ma ise just suht vaikne, siis ootan vastase esimest lööki, et ennast vihale ajada. Nt. seinu ja maad tasub kasutada;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jama jutt, kuna ma ise just suht vaikne, siis ootan vastase esimest lööki, et ennast vihale ajada. Nt. seinu ja maad tasub kasutada;)

See ju oleneb sellest, kes selleks lööjaks on. Näiteks kas Tyson paneb ikka korraliku litaka või siis suvaline kondine IT vend annab sulle bitch slapi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ju oleneb sellest, kes selleks lööjaks on. Näiteks kas Tyson paneb ikka korraliku litaka või siis suvaline kondine IT vend annab sulle bitch slapi :)
kuna tysoneid on üks, siis kannatab iga vend ühe matsu ära, nii kehv ka olla ei saa :D Alati ei pea see nägu olema, kus esimene löök tuleb :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuna tysoneid on üks, siis kannatab iga vend ühe matsu ära, nii kehv ka olla ei saa :) Alati ei pea see nägu olema, kus esimene löök tuleb :huh:

Ma ei tea küll kaklust, kus esimene löök poleks nägu tabanud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vastane seisab sinu ees nii, et tema põlved on kaitsetud, keera jalalaba tema põlvega risti ja löö siis seda kogu jõust. Vastasel lahtine jalaluumurd, ta on täiesti kahjutu :huh:

Edit: Või lööge küünarnukiga ninapiirkonda või kahe silma vahele.

Muudetud kasutaja 4Qlimax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui mina tean erinevate v6itlusalade esindajaid on k6ik rahulikud ja enamasti just passiivsem pool. Tyhikargajaid on k6ikjal aga nad ka ise tihti teavad seda. Ise pole v2ljas kaklema juhtunud... no ok yhe korra natuke l6in aga sellega ka asi l6ppes (see l66k oli tehtud peale tema yritust mind munadesse tabada. ) Yldiselt saab s6nadega asjad aetud ja kui keeled suus siis vist eestlased isegi agresiivsemad... :huh:

On absoluutselt t6si, et k6ik toimib refleksidest ja see jutt et iga mees talub yhe l66gi, no halasta endale ja teistele... isegi poksi kindaga korralik laks l66b n2gemise nii kinni, et p2rast kaua kaua ei jaga v2lja, mis jama on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalemisega olen ma päris tihti kokku puutunud.

Omast kogemusest võin öelda, et kui kui sa juba peksa hakkad saama siis tõmba ennast kerre, kata käed ümber näo ja tõmba kõik lihased pingule, ei oleks nii valus.

Ise olen saanud peksa küllalt, kambaga on läbi pekstud, kurikaga ja üks juhtum isegi olen juga saanud, aga õnneks ei olnud see tõsine vigastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kakelnud olen palju, peksa pole antud, aga mu klassivend sai aasta tagasi niimodi tänaval vastu molli, et üks venku küsis suitsu ja klassivend vastas et tal pole, siis virutas venku hambusse. Kõik toimus hommikusel kooliteel :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kakelnud olen palju, peksa pole antud, aga mu klassivend sai aasta tagasi niimodi tänaval vastu molli, et üks venku küsis suitsu ja klassivend vastas et tal pole, siis virutas venku hambusse. Kõik toimus hommikusel kooliteel :huh:

Järeldame sellest seda, et suitsu näljas inimesed on kergelt ärrituvad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käsitsi võitluse esimene seadus on see et pead relvastuma nii pea kui võimalik :D seega kivid, toolid, prügikastid kõik on in :huh:

siis veel kontrollitud agresiivsus, kui oled piisavalt hull siis keegi ei taha sinuga tegemist teha....hai kardab ainult ühte asja...suuremat haid :)

ja lõpuks kui vastased on suured siis on mõned kohad kuhu muskleid ei saa kasvatada...ümber silmamunade,ümber kõrisõlme, ümber kerade ja päikese kolmnurgas....samas ka kõik pehmed kohad on hea target...

aa siis väike mäpunäide silmamunade jaoks...kasuta pöidlaid...need tugevad ja lähevad sisse :D

aga alati pea meeles seaduseid ja mis on õigustatud jõu kasutamine...vangla kah pole eriti tervislik väljavaade :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aa siis väike mäpunäide silmamunade jaoks...kasuta pöidlaid...need tugevad ja lähevad sisse :huh:

See on minu arust väga räme võte.

Põhikoolis ,kui klassivend mulle kallale tuli aga ma juba temast rusikatega jagu hakkasin saama ,kasutas tüüp samat võtet. Väga valus ja vastik oli aga õnneks ma sain ta käe ära tõmmatud ennem ,kui asi talumatuks muutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järeldame sellest seda, et suitsu näljas inimesed on kergelt ärrituvad :huh:

Järeldame seda , et koolitee on ohtlik ja tuleb kool pooleli jätta + kool segab veel ka treeninguid ja vahel korralikku toitumistki :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vastane seisab sinu ees nii, et tema põlved on kaitsetud, keera jalalaba tema põlvega risti ja löö siis seda kogu jõust. Vastasel lahtine jalaluumurd, ta on täiesti kahjutu :D

Edit: Või lööge küünarnukiga ninapiirkonda või kahe silma vahele.

Ahjaa, mul on nipp kuidas maadluses olümpiavõitjaks tulla: lähed vastase juurda, haarad talt ümbert kinni ja heidad selja peale. :)

Kui sa saad aru, millest ma räägin... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidage ühte asja meeles: "Nägu oluliselt moonutav ravimatu vigastus (nt ninaluu purustamine, armi tekitamine, silma välja löömine jne) või elundi kaotus või selle tegevuse lakkamine, -karistatakse nelja- kuni kaheteistaastase vangistusega. " tsiteerin ühte. Mõtlesin ,et võiksite enne teada, kui üldse kaklusesse astute. Tuleb lüüa kavalalt kui lüüa :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pidage ühte asja meeles: "Nägu oluliselt moonutav ravimatu vigastus (nt ninaluu purustamine, armi tekitamine, silma välja löömine jne) või elundi kaotus või selle tegevuse lakkamine, -karistatakse nelja- kuni kaheteistaastase vangistusega. " tsiteerin ühte. Mõtlesin ,et võiksite enne teada, kui üldse kaklusesse astute. Tuleb lüüa kavalalt kui lüüa :huh:

Ma kipun arvama, et seltsimehed, kes sulle kambaga kallale tulevad ei lähe politseisse kurtma, et nad peksa said....

...aga mine tea...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×