Jump to content
Guest kakleja

Peksa saamine

Recommended Posts

No, päris tihti on need osad "gängid" siuksed et kõvad mehed muidu jne,ja kõvad mehed ühe kallale minema,aga kui sa lihtsalt peale lendad võib see enamusi ära hirmutada,et nad mingi hullu psühopaadi otsa sattunud.

Igast juhtumeid on tegelt,aga minu põhimõte ja moto on selline alati olnud:"Anna nii kuis torust tuleb"

On ka selliseid vendasi..:D

Ma mõtlesin pigem ikka sellist olukorda mis on ikka täiesti lootusetu, kui sul on ikka jämedad põkid vastaseks siis...

Mina prooviks ühele mehele asja meeldejäävaks teha ja ,kui asi hakkab käest ära minema siis paneks jooksu:D

Samas, kui need "tüübid" kas ketukad annavad, on "samakandimehed" ja elad kuskil väikelinnas, kus jutud kiiresti levivad, siis ei tahaks häbisse kah jääda vaid prooviks võimalikult palju vastu hakata.

Endal pole veel õnneks mingi kambaga jama olnud, rohkem on olnud ikka "üks-ühele"

Üks kord panin lõpuni vastu, hoolimata sellest ,et vastane oli juba mind põhimõtteliselt võitnud.

Oleks võinud minema joosta aga samas, väärikus ei lubanud, vähemalt sain temale ka midagi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ka selliseid vendasi..:D

Ma mõtlesin pigem ikka sellist olukorda mis on ikka täiesti lootusetu, kui sul on ikka jämedad põkid vastaseks siis...

Mina prooviks ühele mehele asja meeldejäävaks teha ja ,kui asi hakkab käest ära minema siis paneks jooksu:D

Samas, kui need "tüübid" kas ketukad annavad, on "samakandimehed" ja elad kuskil väikelinnas, kus jutud kiiresti levivad, siis ei tahaks häbisse kah jääda vaid prooviks võimalikult palju vastu hakata.

Endal pole veel õnneks mingi kambaga jama olnud, rohkem on olnud ikka "üks-ühele"

Üks kord panin lõpuni vastu, hoolimata sellest ,et vastane oli juba mind põhimõtteliselt võitnud.

Oleks võinud minema joosta aga samas, väärikus ei lubanud, vähemalt sain temale ka midagi teha.

Samas kui sind tahetakse rünnata ja sa tabad selle hetke ära ning hüppad peale selle kamba liidrile,siis teised mehed kohkuvad nii.. ära,et üle poolte panevad jooksu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas kui sind tahetakse rünnata ja sa tabad selle hetke ära ning hüppad peale selle kamba liidrile,siis teised mehed kohkuvad nii.. ära,et üle poolte panevad jooksu :D

Võib ka nii juhtuda :P

Aga eks võib ka teistmoodi minna. Saan veel rohkem kitli peale ,et vastu hakkasin :D

Aga ,kui minuga mingid võõrad põkid ülbitsema hakkaksid ja asi läheks juba päris tõsiseks ja suudaks asja kaine mõistusega võtta siis mina esimesena prooviksin joosta. Kui ei aita, siis ei teakski mida enam teha... :D

Siiamaani olen läbi ajanud ainult verise nina ja katkise huulega-näoga, ei tahaks nagu midagi hullemat kogeda :lol:

Eks kõik oleneb hetkeolukorrast ja julgusest(sageli ka kainusest, õigemini selle puudumisest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib ka nii juhtuda :P

Aga eks võib ka teistmoodi minna. Saan veel rohkem kitli peale ,et vastu hakkasin :D

Aga ,kui minuga mingid võõrad põkid ülbitsema hakkaksid ja asi läheks juba päris tõsiseks ja suudaks asja kaine mõistusega võtta siis mina esimesena prooviksin joosta. Kui ei aita, siis ei teakski mida enam teha... :D

Siiamaani olen läbi ajanud ainult verise nina ja katkise huulega-näoga, ei tahaks nagu midagi hullemat kogeda :lol:

Eks kõik oleneb hetkeolukorrast ja julgusest(sageli ka kainusest, õigemini selle puudumisest).

Eks neid ulle ole tänapäeval palju sellised,kes lihtsalt ilmapõhjuseta kallale tulevad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks neid ulle ole tänapäeval palju sellised,kes lihtsalt ilmapõhjuseta kallale tulevad :D

Kusjuures mul taolised tuttavad, kes käivadki ainult pidudel kaklemas ja laamendamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mul taolised tuttavad, kes käivadki ainult pidudel kaklemas ja laamendamas.

Mul endal ka paar sellist tuttavat kes muidu kaine peaga rahulikud, aga pidudel joomasena käivad ainult "ohkimas".

Kusjuures mul on endal ka paar korda purjus peaga temperament välja löönud ja tühise asja pärast päris vihaseks läinud.

Aga teatud aja möödudes rahunen maha ja siis mõistan ise ka ,et asi on täiesti mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures mul taolised tuttavad, kes käivadki ainult pidudel kaklemas ja laamendamas.

Ei salli absoluutselt selliseid. Ma loodan, et nad ykskord satuvad valede meeste otsa ja j22b elu l6puni meelde. Lasevad ehk 6hku v2lja poistel ja trambivad nende enesehinnangul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on kahe otsaga asi ikka, lähed küll peale, aga pärast võtab mõni mingi noa välja ja siis kes teab mis juhtub. Neid idioote ei tea kunagi. Sattusin vaatama mingit krimi saadet, seal ka võttis politsei mingi venelased kinni 16-20,kes lõhkusid mingi bussipeatuses klaasi ära vist ühelt tuli taskust nuga välja nagu naksti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike vihje linnas õhtuti kaklemisel. Üritage nii olla, et tänavavalgustus on vastase poole, see pimestab teda nac ja annab sulle väikse eelise. Aga nukid saab teha näiteks vanast vene kraani otsast, olid kunagi sellised suured, otsad tuleb lihtsalt teravaks viilida :D

aga muidu võib selline külm relv, eriti kurikas endale saatuslikuks saada. See ju suht suur ja kohmakas. Paned laksu ja kui vastane saab sellest kõrvale põigelda, siis võib kurikas enda suunas tagasi tulla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult kaklemine eriti hea asi yldse pole...vale laks kuhugile ja on nii endal kui teisel kellad.... eriti õhtuti kuskil mällerdades kaklemine....vigastused võivad ikka päris korralikud olla ... kui veel täispeaga mingite nukkidega tõmblema hakata siis võib vabalt teise sandiks lyya ja ise trahvi saada või hullem vangi minna nii et pole mõtet sellisel lollusel imo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga nukid saab teha näiteks vanast vene kraani otsast, olid kunagi sellised suured, otsad tuleb lihtsalt teravaks viilida :D

Hahaa

Mul olid ka kunagi sellised :P Ainult otsad viilimata :D

Aga õnneks, pole kunagi olnud tahtmist ega vajadust neid kasutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaaa...mul ka ühed tuttavad käisid vanasti pidudel eesmärgiga rusikad valgeks saada. Seni laamedasid, kuni ühel heal õhtul sattusid samasuguste vendade peale - erinevus ainult selles, et võõrastel olid lisaks rusikatele ka noad kaasas. See viis päris tõsise peahaavani ja peale seda ei tahtnud enam poisid kaua käsi rusikasse panna.

Ise olen kunagi, sõbraga koos, hommikul vanalinnas sattunud olukorda, kus 7-8 venelast lihtsalt lambist meid nö "ümber piirasid" ja siis mingit jama hakkasid ajama. Seal olid ka paaril vennal noad juba peos. Kui aus olla, siis sel hetkel oli mõte see, et ühele pikki molli ja siis jalad kõhu alt välja. Õnneks midagi hullu ei juhtunud ja nad rahuneisd ise maha.

Parim nõuanne oleks see, et vältida kahtlaseid kohti ja kahtlaseid inimesi. Kui aga kõik muud võimalused kadunud, siis lüüa nii, et ühest löögist piisaks.

Peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna kaklustes palju osalenud siis võin õelda hea nõ kakluse sõbra poolt. Läks siis Pärnusse sõbraga ja jõid seal, siis läksid oma vahel tülli ja sõber läks üksi linna peale. Tuli mingi venelane ja kukkus tüütama,sõber mõtles et ahh ###### ,ei viitsi jamada ja kõndis edasi närv must, siis natukese aja pärast tuli jälle see venelane 2 sõbraga ja hakkasid norima. Sõbral oli närv must kuna need jamasid ja sõbraga tüli siis andis kamba peale sellise littaka ,et peamees kukkus ja ei tõusnud, see järel teised vaatasid ja õtlesid miks sa nii tegid ja läksid minema :D Sõbral pandi järgmine päev käsi kipsi kuna lõõk oli nii tugev ja ütles et käsi jäi ka valesti.

Ja nukke ,relvi ,pesapalli kurikaid,mutrivõtmeid kasutavad ainult debiilikud ja alajaaliste mõtlemisega inimesed!!!

Isa mul taksojuht ja küsisin et miks sul pole kurikat või nukke siis ta ütles seda sama mida mina just. Arvestada tuleb sellega et sinu kulm relv võib sattuda hoopis vaenlase kätte ja siis kõik!! Seega tahan õelda et pole kunagi mõttet kasutada mingeid külm relvi!!!!!

alajaaliste?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üpris tavaline on see ka juba,et kui mingi seltskond kuskile maakonna baari läheb,siis külapoisid/mehed kohe äksi täis on ja alati jamasi tekitavad.Jube närvi käib.

Endal on elus õnnestunud aint ükskord korralikult tappa saada,ja seda Kalamajas kahe narkari käest ja kui ma noorem olin.Tulemuseks paar ribi,selja valu ja igast saapa jäljed mul näos.Ahjaa käsi pandi ka kipsi.

Aga muidu on ikka õnnelikult läinud,linnas mõni ülitäis mees huraatab,aga eeliseks ongi see et tavaliselt on nad ülipurjus,ja nendest pole enam probleem jagu saada.

Aga jah,oma enamus elu olen ma lasnamäel elanud ja elan nüüdki jälle ja siin on igasugu asju toimund ja juhtunud.

Aga see tundub et on nagu koertega,kui koer tunneb hirmu,siis tuleb kallale <_< Näita vastasele et sa oled hirmunud/hirmus,siis ta saab julgust ja ülbust juurde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üpris tavaline on see ka juba,et kui mingi seltskond kuskile maakonna baari läheb,siis külapoisid/mehed kohe äksi täis on ja alati jamasi tekitavad.Jube närvi käib.

Endal on elus õnnestunud aint ükskord korralikult tappa saada,ja seda Kalamajas kahe narkari käest ja kui ma noorem olin.Tulemuseks paar ribi,selja valu ja igast saapa jäljed mul näos.Ahjaa käsi pandi ka kipsi.

Aga muidu on ikka õnnelikult läinud,linnas mõni ülitäis mees huraatab,aga eeliseks ongi see et tavaliselt on nad ülipurjus,ja nendest pole enam probleem jagu saada.

Aga jah,oma enamus elu olen ma lasnamäel elanud ja elan nüüdki jälle ja siin on igasugu asju toimund ja juhtunud.

Aga see tundub et on nagu koertega,kui koer tunneb hirmu,siis tuleb kallale <_< Näita vastasele et sa oled hirmunud/hirmus,siis ta saab julgust ja ülbust juurde!

Siis said ikka korralikult ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänavl tuleks lihtsalt mõelda ellu jäämisele ja sellele, et võimalikult vähe viga saaks. Viimase- vereni pole minu arust küll mõtet kakelda. Siis su viimane veri lihtsalt jääbki sinna tänavale ;) . Kui võimalus on siis tuleks lüüa vastasele lihtsalt jalaga munadesse ja kiirelt nahuiiiiiiii :lol:. Seda juhul kui pole suurem asi kakleja, tuleks kindlati teha. Kuid eks igaüks ise teab ka kuidas oma au kaitsta ;) . Kellel huvi siis panen lingi kus Bass Rutten näitab lihtsaid nippe, kuidas Baaris ja tänaval kakelda ja üldse lahe olla. Kellele huvi pakub otsigu materjali ise juurde ja harjutagu kodus sõbra või tuttavaga. Lihtsad asjad kuidas ennast kaitsta.

Kuid nagu täna trennis välja tuli, siis kui poks ja tänava- kaklus ei meeldi siis tuleb relvaluba teha :D

Häid pühi kõigile <_<

link http://www.youtube.com/watch?v=GHFPzNrkKQ0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üpris tavaline on see ka juba,et kui mingi seltskond kuskile maakonna baari läheb,siis külapoisid/mehed kohe äksi täis on ja alati jamasi tekitavad.Jube närvi käib.

Endal on elus õnnestunud aint ükskord korralikult tappa saada,ja seda Kalamajas kahe narkari käest ja kui ma noorem olin.Tulemuseks paar ribi,selja valu ja igast saapa jäljed mul näos.Ahjaa käsi pandi ka kipsi.

Aga muidu on ikka õnnelikult läinud,linnas mõni ülitäis mees huraatab,aga eeliseks ongi see et tavaliselt on nad ülipurjus,ja nendest pole enam probleem jagu saada.

Aga jah,oma enamus elu olen ma lasnamäel elanud ja elan nüüdki jälle ja siin on igasugu asju toimund ja juhtunud.

Aga see tundub et on nagu koertega,kui koer tunneb hirmu,siis tuleb kallale <_< Näita vastasele et sa oled hirmunud/hirmus,siis ta saab julgust ja ülbust juurde!

Vastase hirmu tunnetamine ei pane koera hammustama, kyll aga agressioon.

K2itu koera jaoks agressiivselt st l2hene otse tema suunas, vaata talle otsa, karju koleda h22lega, vehi k2tega. Ys k6ik sellised tegevused, mida inimene peab n8 "julgeks tegutsemiseks".

..ka ylifamiliaarsus l2heb sellesse kompotti (a la "...oi, kui ilus kutsukene, sulle kindlasti meeldib, et ma sind k2ppima tulen...").

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise elan Kohtla-Järvel ja olen varajaste hommikutundideni väljas,aga siin ei ole peksa saanud,kuna lihtsalt kõik teavad mind ja mul on palju erinevaid sõpru-tuttavaid(hea suhtlemisoskus tuleb inimestega kasuks selleks et peksasaamist vältida:D)

aga tegelikult sellest ballooni teemast,mul vanaisa leidis mingi aasta tagasi bussist närvigaasiballooni,mis on mõeldud ainult militaarseks kasutamiseks.See on julm asi ja ei ole pipragaasiga ikka võrreldav ning ma ei kujuta ette mida see teha võib vastasele.Tal peaks see isegi veel alles olema kuskil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×