Jump to content
katt11

7 kg ülekaalu

Recommended Posts

Kui enne kõva suitsetaja oli siis miks mitte?

Et ,kui ma nüüd suitsetama hakkan ja järgmise massilisamise perioodi alguses suitsetamise maha jätan ,siis hakkab mul isegi ilma jõutreeninguta iga kuu üle 1 kg puhast lihast juurde tulema? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treener koostab sulle sinu soovidele vastava kava ning vastab edaspidi kõikidele küsimustele, mis sul ajapikku tekivad. Ühtlasi aitab ta seda kava täpselt nii kohendada, nagu sul vaja on ja sa ei maksa iga muudatuse eest uuesti 500 EEK. Seega ühekordne investeering.

eem ma tahaks ka juba pikemat aega enda toitumiskava kohta tagasisidet(vaja muudatusi teha) aga ma ei tea kuhu kirjutama pean või kuhu ühendust võtma ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eem ma tahaks ka juba pikemat aega enda toitumiskava kohta tagasisidet(vaja muudatusi teha) aga ma ei tea kuhu kirjutama pean või kuhu ühendust võtma ?

Ühendust pead võtma ikka sellega, kellelt tellisid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda ma mõtlengi et kuidagi ei saa yhendust...olen kirja saatnud jne .Ega keegi muidu ei tea kas Kiivikal hetkel mingit tegemist ei ole et ta nagu vastata ei saaks vms ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui enne kõva suitsetaja oli siis miks mitte?

Soovitus sulle enne, kui siin sedasi sõna võtad: hari ennast väheke, näiteks loe foorumit ja artikleid, enne kui mingit lampi ajama hakkad, eksole :D Ei ole vaja ajada inimest(teema algatajat ja teisi algajaid) segadusse veelgi oma postitustega :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks asi on kvaliteetne puhas lihasmass, teine asi on rasv. Puhast lihasmassi on isegi aastaga 1-2 kg väga raske lisada.

vaidlen vastu, täisproffidel on 1-2 kg hea tulemus. Kes aga teeb esimesi aastaid tenni ja toitub õigesti, pole 3-5 kg puhast lihasmmassi mingi ime aastaga saavutada, (.....oma kogemusesele toetudes), pidasin silmas eelkõige meessoost isikut kes järgib korraliku treening ja toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitus sulle enne, kui siin sedasi sõna võtad: hari ennast väheke, näiteks loe foorumit ja artikleid, enne kui mingit lampi ajama hakkad, eksole :D Ei ole vaja ajada inimest(teema algatajat ja teisi algajaid) segadusse veelgi oma postitustega :D :D

Suitsetamine on paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks pealkiri 7kg ülekaalu?

Kas soov on saada 7kg alla või siis kaotada rasva :lol: ?

soov on 7 juurde tulnud kilo alla saada, arvan et need on rasvakilod, samas seda ma ju mõlgutangi, et äkki on kilod sellest et iga päev trnni teen. lahendasin asja nii et ma ei kaalu enam, vaatan ainult peeglisse, söön vähem ja käin igapäev trennis edasi..küll need kilod kaovad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×