Jump to content
VirtualCD

Kas algus on hea.

Recommended Posts

Keegi ei ütle, et kui algaja lisavalgu ostab, siis kohe sureb ära. Öeldakse, et algajal ei ole lihtsalt mõtet seda tarbida. Eriti puudutab see neid algajaid, kes veel ei oska õigesti treenida ega toituda, aga juba mõtlevad toidulisandite peale. Siis ei ole toidulisanditest kasu.

Ja lõpetage see sõimamine ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee trenni nagu inimene 3 x nädalas Nt ; Esmaspäev, Kolmapäev, Reede . Lisandeid kasuta kuskil 4 kuu pealt, siis kui oled trennis korralikult käinud. Alguses Baasharjutusi mida leiad siit fitness.ee saidilt, rääkida võid ka kogenuma treenijaga treeningtunni suhtes.

/ Vabandan, kui kirjavigu esines.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi ei ütle, et kui algaja lisavalgu ostab, siis kohe sureb ära. Öeldakse, et algajal ei ole lihtsalt mõtet seda tarbida. Eriti puudutab see neid algajaid, kes veel ei oska õigesti treenida ega toituda, aga juba mõtlevad toidulisandite peale. Siis ei ole toidulisanditest kasu.

Ja lõpetage see sõimamine ära.

Ja-jah, aga sa selle eest ikka hoiatuse andsid v6i? :D

Aga t6siselt, miks on algajale trennij2rgsed destruktiivsed protsessid kasulikud, ma ei hakkagi aru saama!? Toidulisandist on nii v6i naa kasu, s;;b valesti v6i mitte... ilma selleta oleks ju veel hullem.

Toidulisandi kasutegur v6rreldes ylej22nud toitumisega on muidugi tunduvalt v2iksem, aga see ei muuda esimese t2htsust olematuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee trenni nagu inimene 3 x nädalas Nt ; Esmaspäev, Kolmapäev, Reede . Lisandeid kasuta kuskil 4 kuu pealt, siis kui oled trennis korralikult käinud. Alguses Baasharjutusi mida leiad siit fitness.ee saidilt, rääkida võid ka kogenuma treenijaga treeningtunni suhtes.

/ Vabandan, kui kirjavigu esines.

Okeii..Aga mis päeviti aeroobset?Kas samadel päevadel kui jõutrenn või erinevatel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<_< On isegi arengut näha!Täna olid koolis uuesti kehalised katsed, mille hulka kuulus ka lõuatõmme.Seekord tegin selle probleemideta ära (tõmbasin kolm korda).Ilmselt oleksin ka rohkem suutnud, aga hinde viie saamiseks on see vaja järgmine aasta üle teha, nii et ma rohkem ei teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
<_< On isegi arengut näha!Täna olid koolis uuesti kehalised katsed, mille hulka kuulus ka lõuatõmme.Seekord tegin selle probleemideta ära (tõmbasin kolm korda).Ilmselt oleksin ka rohkem suutnud, aga hinde viie saamiseks on see vaja järgmine aasta üle teha, nii et ma rohkem ei teinud.

:D Kaval. Aga muidu jah eks järgmine aasta teed tuimalt rohkem, kui samas vaimus edasi lased:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean et lihasmassi ja kaalu samal ajal lagetada on peaaegu võimatu.Aga minu küsimus siis selline, kas on võimalik alla võtta ja samal ajal jõudu kasvatada?

Kui küsimus on täielik idiootsust, siis vabandust:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean et lihasmassi ja kaalu samal ajal lagetada on peaaegu võimatu.Aga minu küsimus siis selline, kas on võimalik alla võtta ja samal ajal jõudu kasvatada?

Kui küsimus on täielik idiootsust, siis vabandust:D

On küll võimalik. Eriti siis, kui treeningstaaži väga palju ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, On siis veel paar küsimust...

1)Mis on vahet õla surumisel ja kangi surumisel?

2)Kas ploki kukla tõmbamine ja kukla tagant kangi surumisel on vahet?

3)Miks on söögikordade vaheline näksimine mittesoovituslik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, On siis veel paar küsimust...

1)Mis on vahet õla surumisel ja kangi surumisel?

2)Kas ploki kukla tõmbamine ja kukla tagant kangi surumisel on vahet?

3)Miks on söögikordade vaheline näksimine mittesoovituslik?

1) "õla surumine", kui selline asi üldse olemas on, siis mõeldakse military pressi ehk siis tegu on delta(õla)lihasele mõeldud harjutusega. "Kangi surumine"- mina mõistaksin seda rohkem rinnalt surumisena ehk tegu siis ühe baasharjutusega rinnalihastele; samas võib seda tõlgendada ka kui eelmainitud military press-i harjutust. Paremaks arusaamiseks võiks postitada treeningkava vms, mille baasil selline küsimus on tekkinud.

2) On küll. Tegu on täiesti erinevate harjutustega, mis mõjutavad eri lihasgruppe. Ploki kukla taha tõmbamine on selja harjutus, suurendab hästi selja laiust. Kukla tagant kangi surumine on aga õla harjutus, peamise mõjuga õla keskosale, aga ka trapetslihase ülaosale. Märgiks veel ära asjaolu, et eelmise harjutuse sooritamisega peab olema ettevaatlik, kuna liiga kiiresti ja liiga sügavale langetatav kang võib põhjustada õlaliigeste vigastusi.

3) Kuna ideaalis oleks päevas soovituslik süüa 5-6 toidukorda, siis peaksid professionaalselt koostatud toidukavad andma organismile piisavalt vajalikke toitaineid ning kaotama "näksiisu" ja vajaduse söögikordade vahel midagi süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastuse eest.

See esimene küsimus, ma mõtlesin seda harjutust, kus surutakse lamades hantlitega.Ning tahtsin teada kas lamades kangiga ja hantlitega surumisel on vahe?

Peaks olema küll. Mõtle käte liikumisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin oli selle kohta teema ka. Hantlitega pidi olema see oht, kui ei tee korralikult. Ehk siis ühe käega natuke teistmoodi vms, sest siis võib üks pool teistmoodi areneda. Öeldi, et kui õigesti teha, siis hantlid paremad, kuid soovitati teha mõlemaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tra kyll ei viici enam rääkida, treeningkogemus VÄHEMALt 6 kuud ennem kui toidulisand, mine küsi iga treeneri käest, vä osad reklaamivennad

Mulle küll treener soovitas hakata kohe valku juurde tarbima, just peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänan vastuse eest.

See esimene küsimus, ma mõtlesin seda harjutust, kus surutakse lamades hantlitega.Ning tahtsin teada kas lamades kangiga ja hantlitega surumisel on vahe?

Hantlitega horisontaalpingil surumine suurendab rinnalihase massi paremini, kui teised harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainus treening mida ma teinud olen oli ujumine.

Ja üldse, enne kui fitness leheküljega tutvusin, mõistsin, et kõhulihaseid ei saada, kui tehakse 30 kõhulihase harjutust õhtuti :D

30 kõhulihast peaks olema sul ühes seerias :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×