Jump to content
creative13

Kas kreatiin on kahjulik?

Recommended Posts

no suurtes kogustes on kindlasti kahjulik ju.

neerudele ei m6ju halvasti kui terve poti 2ra s99d korraga?

muidugi on kahjulik suutes kogustes.

sööd ära kotitäie kanu ja vaatame kuidas su magu rebeneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on küll üks väga loll küsimus

Pole lolle küsimusi, on vaid lollid inimesed. Või tahad sa täpsustada, miks sulle tundub, et see küsimus on loll?

Kas sina oled sündimisest saadik teadnud, mis on kreatiin ja kuidas ta täpselt mõjub? Ma pakun, et sa ei tea kumbagi siiani päris täpselt. Seega ei ole mõtet küsimust lolliks tembeldada.

Kindlasti on võib ka kreatiini ülemäära palju tarbides endale liiga teha. Kõigega võib. Nagu enne juba mainitud, siis kreatiini leidub ka tavatoidus ja lisaks inimese organism sünteesib kreatiini ka ise. See peaks algsele küsimusele vastama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti tuleks kreatiini tarvitama hakates jälgida kuidas organism reageerib sellele.

Väidetavalt ;

mõnedele inimestele kreatiin ei mõju , sel juhul ei ole mõtet sellele raha raisata.

võib kreatiini tarvitamine soodustada lihasekrampide esinemist , igal juhul tuleb piisavalt vedelikke tarbida.

suurenevat lihase rebenemise oht.

uriiniproov näitavat lubatust suuremat kreatiniini kontsentratsiooni,tavaliselt seda vist seostatakse neerude funktsiooni häiretega , kuigi see võib olla ka lihtsalt sellest , et üleliigne kreatiin viiakse sel kujul välja organismist välja.

kreatiini tarbimine parandavat isegi aju funktsioneerimist.

Hetkel ise ei kasuta kreatiini ja kui ma kusagil praegu eksisin siis on vist aeg uus purgitäis seda populaarset ainet osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti tuleks kreatiini tarvitama hakates jälgida kuidas organism reageerib sellele.

Väidetavalt ;

mõnedele inimestele kreatiin ei mõju , sel juhul ei ole mõtet sellele raha raisata.

Hetkel ise ei kasuta kreatiini ja kui ma kusagil praegu eksisin siis on vist aeg uus purgitäis seda populaarset ainet osta.

Äkki kehtib see sinu kohta ka? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma paluks asjatundmatuid inimesi mitte avaldada arvamust ja möla kohtades, kus küsitakse hr ROtteri käest isiklikult. Alamfoorum on, nagu näete, "Küsi Oldman'ilt". Ma küll ei tea, kuidas ROtter ise suhtub, kui tema eest sõna võetakse, aga natuke jama on, kui inimene soovib kuulda konkreetse inimese arvamust, aga asemele tuleb 100 tühja postitust kellegi teise nime alt, mis suures osas on stiilis "loll küsimus". Praegu pidin mõned ära kustutama. Muidugi on ka normaalseid vastusi..

Tegelikult peaks Spetsialistidelt üle küsima, kas nad soovivad, et teised inimesed nende alamfoorumites sõna võtaksid või mitte. Kui ei soovi, siis võiks seda päris ära keelata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma paluks asjatundmatuid inimesi mitte avaldada arvamust ja möla kohtades, kus küsitakse hr ROtteri käest isiklikult. Alamfoorum on, nagu näete, "Küsi Oldman'ilt". Ma küll ei tea, kuidas ROtter ise suhtub, kui tema eest sõna võetakse, aga natuke jama on, kui inimene soovib kuulda konkreetse inimese arvamust, aga asemele tuleb 100 tühja postitust kellegi teise nime alt, mis suures osas on stiilis "loll küsimus". Praegu pidin mõned ära kustutama. Muidugi on ka normaalseid vastusi..

Tegelikult peaks Spetsialistidelt üle küsima, kas nad soovivad, et teised inimesed nende alamfoorumites sõna võtaksid või mitte. Kui ei soovi, siis võiks seda päris ära keelata.

Spets leidis aega ainult iroonilise küsimuse postitamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spets leidis aega ainult iroonilise küsimuse postitamiseks.

Ma ei poolda seda, et ainult spetsialistid saaksid vastata - siin vist pole ühtegi, kelle vastust tihti päevi oodata ei tuleks. Lisaks sellele tekib aegajalt huvitavaid diskussioone. Siiski - spetsialistide alafoorumid võiksid olla rangelt modereeritud ja küsimusega mitteseonduvad postid (sh see minu praegune:) võiks minna kustutamisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spets leidis aega ainult iroonilise küsimuse postitamiseks.

Kõik on tõlgendamise küsimus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spets leidis aega ainult iroonilise küsimuse postitamiseks.

Sind ma asjatundmatute inimeste hulka ei liigitanud. Sind ei pidanud silmas. Pigem pidasin silmas neid, kes teema algatajat lolliks sõimama kukkusid. Kui mina ROtter oleks ja minu alamfoorumis keegi minu asemel hakkaks kedagi lolliks sõimama, siis mina läheks küll kurjaks.

Aga ju siis ROtter ei vasta, sest ka asjalikke postitusi juba tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle mõjub,tean isiklikult ainult ühte inimest kellele ei mõju kreatiin üldse selles mõttes üldse, et kehakaal ei tõuse , jõudu ei lisandu jne.

Veel mõned väited;

Võib tõsta kasvuhormooni produktsiooni.

Võib soodustada neerukivide teket.

võib kiirendada vigastustest taastumist.

võib põhjustada seedimisprobleeme

võib soodustada lihaskasvu

võib tõsta vererõhku

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×