Jump to content
Zad

Lamadessurumine

Millisesse vahemikku mahub max raskus, mille oled lamades üles surunud?  

207 liiget on hääletanud

  1. 1. Millisesse vahemikku mahub max raskus, mille oled lamades üles surunud?

    • kuni 50kg
      13
    • 51-100kg
      95
    • 101-150kg
      66
    • 151-200kg
      12
    • 201-250kg
      2
    • 251+ kg
      1


Recommended Posts

Olen 16,kaalun 90kg surun 100kg, a ma tahtsin küsida, et seal tõõriistade all on see surumine värk, mis arvutab palju peab suruma jne. a kas seal on mõeldud 2 kuuest seerjat või 6 kahest seerjat?

Muudetud kasutaja SiQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 16,kaalun 90kg surun 100kg, a ma tahtsin küsida, et seal tõõriistade all on see surumine värk, mis arvutab palju peab suruma jne. a kas seal on mõeldud 2 kuuest seerjat või 6 kahest seerjat?

seda ma juba kuskil kysisin.. esimene on seeriate arv, teine korduste arv.. 6 seeriat 2 kordusega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojah.......siin räägitakse ainult suurtest numbritest, ´kas keegi ka seda võistlustel on näidanud?

18. aastaselt käisin esimestel eestikatel. Sain 125kg kirja(kaalukategoorias kuni 82,5kg).

Üritan ka edaspidi mõnel võistlusel käia kui vorm parajalt hea on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise pole juba ammu proovinud mingit rekordit suruda, pole huvi olnud ja vajadust kah mitte. Selle asemel lasen rõõmsalt seeriaid :D !!!

Ah ja selle max raskuse kota tahtsin veel ütelda niipalju, et need tulemused

pole ju siin võrreldavad! Nagu olen jälginud kasutab mõni vend rinnapõrget, teine aga lükkab puusad taeva poole! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist.Olekski väike küsimus.Kuidas on õigem suruda, kas kasutades rinnapõrget (ehk siis aeglaselt alla ja kiirelt tissi peal kangi põrgatates ülesse) või siis rahulikult alla, tissi peale ja rahulikult ülesse?

Aga topicuga kaasas käies olen 16. 79kg max mis ülesse on läind on 75 kg. (Läks 15 aastaselt :P) Polegi eriline jõumees siin, pole käinud jõusaalis eriti jne. Aga väike plaan on hakata nüüd aktiivselt tegelema.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanus 24. kaal 70 kg. pikkus 174 cm. rinnalt 110 kg. ei tegele spetsiaalselt rinnaltsurumisega vaid ikka terve keha treenimisega. :D

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

~ 30 peaks ikka ära tulema, pole viimasel ajal eriti suure kangi taha sattunud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eelmine aasta käisin fra mares trennis.sis surusin 100kg.nyyd teen trenni kooli jõusaalis(kullamaa) kuna olen nädal aega koguaeg seal sis parem teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanus:15/kehakaal 67-69/ rinnalt max 85kg

Trennis hakkasin käime eelmise aasta oktoobris ja siis surusin 52,5 üless,aastaga on edasi minek suur olnud aga ei tegele ainutl jõusaaliga kän jalkappli trennis ka ja see võtab suure aja ära.Ega vist ei ole hea kui sa oled väga lai siis ei jõua joosta aga eriti ei jõuagi ainult kiirendus on hea.Üks küsimius kas jõusaal vähendab võhma ??????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen 18 ja surun 80 võibolla paar kilo isegi :ph34r: ülestabiilset trenni olen vähe teind :D aga mul koduss kang ja kui igav sis olen teind juba nii 2 aastat umbes ja plaan rohkem selega tegelema akata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×