Jump to content
ristokru

Anatoomia.

Recommended Posts

Et natuke tarkust juurde õppida võiks keegi seletada,kes teab kuidas keha toimib?

Nt. Kui teen biitsepsit: Trenni algul käsi 37cm, peale trenni 38cm. Ja järgmine päev 36.5cm, Seega küsimus miks läheb järgnevatel päevadel käsi väiksemaks?(järgmine päev jala päev). Või kuidas lihas,kui kaua kasvab peale trenni?

Loodan et saite aru mida üritasin rääkida.

Tänud vastajatele juba ette!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et natuke tarkust juurde õppida võiks keegi seletada,kes teab kuidas keha toimib?

Nt. Kui teen biitsepsit: Trenni algul käsi 37cm, peale trenni 38cm. Ja järgmine päev 36.5cm, Seega küsimus miks läheb järgnevatel päevadel käsi väiksemaks?(järgmine päev jala päev). Või kuidas lihas,kui kaua kasvab peale trenni?

Loodan et saite aru mida üritasin rääkida.

Tänud vastajatele juba ette!!!

Krt ma kunagi lugesin sellest aga enam mäleta. Aga jutt oli jah üldiselt nii, et lihast kasvatada, siis tuleb teda peale trenni natuke kaotada. Õige toiduga on muidugi neid võimalik kaitsta paremini, et kadu oleks väiksem. Mingi sihuke teema oli aga täpselt enam mäleta sorry :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale trenni on veri lihases, sellest suurem. Järgmiseks päevaks on see nn. pump efekt kadunud ja veel väiksem on lihas kuna glükogeeni varud lihases, mis seovad ka vett, on tühjenenud. Kui nüüd hästi süüa siis ülejärgmiseks päevaks võib lihas sinu näite varal ntx 37,5cm olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale trenni on veri lihases, sellest suurem. Järgmiseks päevaks on see nn. pump efekt kadunud ja veel väiksem on lihas kuna glükogeeni varud lihases, mis seovad ka vett, on tühjenenud. Kui nüüd hästi süüa siis ülejärgmiseks päevaks võib lihas sinu näite varal ntx 37,5cm olla

Oleks siis nii,täna mõõtsin käe ümbermõõtu ja ikka 36,5cm. Söödud sai metsikult aga näed.Ega see ektomorfi keha ikka täielik p...!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega see värk ei ole nii lihtne, et aint suru ja õgi, tulevad ka tagasi löögid ja nagu teada siis areng on pigem 2 sammu edasi 1 tagasi variandis.

Jaa minu puhul see kõik väga raske, olen teinud trenni 2 aastat ja esimene aasta kasvas käsi 2cm, järgmine aasta 1cm, see ebanormaalne.Kõik tänu sellele ,et puhas ektomorf.Olen poroovind kõike aga...midagi <_<:D Ei oska keegi aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa, üldjuhul ikka tuleb süüa ja süüa. Sa pead sööma kogu aeg nii, et kõht täis kogu aeg. Algul on raske, aga harjud ära, peale trenni võta mingi massilisaja nt ht-r. Tee nii kuskil paar nädalat ja kaalu ennast ja vaata, mis juhtub.

Mul aitas/aitab see värk. Tundus võimatu kaalus juurde võtta, aga nüüd justkui tuleb juurde.

lisaks, millal jõusaalist pausi tegid, äkki kuluks üks nädalane 50% raskustega trenn ära? tõsta intensiivsus?

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×