Jump to content
LauraOlen

Suveks saledamaks (Reie siseküljed& kõht)

Recommended Posts

Ohhoo, lahe. Leiva-saia kuivamisel muutub ka, siis peaks kuivanud nukke järama.

Ja see GK - mis teha, ma mõtlen inglise keeles, eestikeelsetest lühenditest aru ei saa <_<

Inglise keeles peaks olema Glygemic Load - GL

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest! <_<

Ei otseselt rasva polegi nagu nii palju, pigem lihtsalt. Võibolla hästi natuke on kõhtu, nagu väga sale pole ka otseselt, aga tõesti tahaks KOHUTAVALT kõhulihaseid, just suveks.

Aga näiteks kui kiiresti need tekivad tüdrukul/naisel, kui igapäev teha? Ja kui palju tuleb teha?

Kõhulihastega pole vist seda mure ka, et kui muidu hoitakse kõhtu sees, siis ei pea enam sees hoidma. Mitte et ma ise hoiaks, võibolla vahest hästi harva.

Põhiline probleem just reitega, ma ei tea. Mul vist sellest ajast saati kui hakkasid tekkima naiselikud vormid, lähevad reied nagu kokku. Samas vahest näen ka naisi kellel pole nii? Millest see sõltub, et mõnel on, teisel pole?

Süüa õigesti ja treenida vastavaid kehaosi. Pikk protsess, kuid lõpuks Sa näed, et tasus ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, nii palju vastuseid. <_< Tänud kõigile kes vastanud on, lugesin kõik läbi.

Kusjuures ma tahtsin küsida, et palju annab juurde tavaline juustuburger? Ma ei mäletagi mitu kalorit seal oli, kas 250 või 300. Kas see annab vähem/ rohkem juurde kui popcorn? Sest et popcorni ma vahest söön, ning olekski kohutavalt hea teada, et see ei anna palju juurde. ;) Koolis kusjuures keegi ütles, et ära söö popcorni, teeb paksuks, siis teine ütles: ''Ei tee, see on ju kõigest mais.''

Nii.. Mida veel... Üldiselt söön ma natuke korralikumalt, päris kõike sisse ei pugi. Samas raske on küll niimoodi. :D

Ma loodan ja usun et suveks saan kõhu üpris vormi. See on ka tõsi eks, kui öösel süüa, siis annab ka palju juurde? Isa oli varem kõhna, nüüd teeb õhtuti/ öösel friikartuleid rasvaga + sööb saia, samas õlut ei joo, aga kõht on päris suur. Ise kui näen et teeb jälle neid väga rasvaseid friikartuleid, siis alati ütlen, et teeks akna lahti, sest see hais on kohutav. ;)

Aa, nüüd olen hakanud jalgrattaga ka sõitma, kust see aitab alla võtta? Ma loodan et säärelihaseid väga ei treeni, sest ma oma säärtega ülirahul, sellised peenikesed, lihased nendes tekitaks ainult kurba meelt. :lol:

A, ja ma veel tahtsin küsida, et kas igasugused salendavad kreemid/ salendav pesu aitab alla võtta või on see kõigest reklaamitrikk? Ning millest tsellukas tekib, ma olen märganud seda ühel endast nooremal sõbrannal, samas endal seda õnneks pole, loodan et ei teki ka. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seljal teen ka trenni, mul isegi eraldi leht kus on harjutused ära näidatud, mul nimelt pole selg kõige sirgem just (aga nähtavalt kõver ka pole), lihtsalt ma pean tegema harjutusi.

Ja üldiselt ma teen koos kõhulihaseid kui ka selja harjutusi.

Aga ärge paluge mul siis hakata kogu keha treenima (prussak) , ma ei taha ju otseselt saledaks saada, ma tahan lihtsalt kahest kohast alla saada. Varem oli mul üldse mure, nagu mõnel üksikul siin, kuidas juurde võtta. Ja näiteks kui te mu käsi näeksite, suhteliselt kont. Ma ei taha end surnuks treenida, kui näiteks juurde arvata õppimine, stress, siis ma ei ütleks, et trenn oleks midagi sellist, mida ma heameelega teen. Ja tegelt ma pole kunagi eriti sportlik olnud, varem oli mul hea vorm ka ükskõik mida süües ja kehalises vähe/ halvasti kaasa tehes.

Lihtsalt nüüd kui keha on muutunud, on 2 kohta kuhu pekk naisel kiiremini tuleb, nagu ma olen lugenud.

Nojah, okei, ma siis üritan normaalselt süüa. Samas, igal asjal on oma miinused. Vähe süües on see rasva asi, nagu te kirjutasite. Palju või popcorni ja krõpsu süües võtab hästi juurde. Aga ma ei saa tervislikult toituda, kui ma põhimõtteliselt midagi ei söö. Ma ei söö üldse liha (ma vihkan kana ja kala, ERITI aga kala), ainult võibolla viinerit neist. Siis ei söö pooli juurvilju. Kui mulle õelda tervislik toitumine, siis mulle see = söö vähem.

Tegelt siinkohal ma tahaks küsida, et mis on nn. rämpstoit, mis ei anna palju juurde? Popcorn ei anna palju juurde? Ja nt mis on kõige hullemad juurdeandjad? Nt vahukoor, fliikartulid(e. rasv), aga mis veel?

Siis tean mida vältida, aga samas siis kui koguaeg on nälg (ja paljusid juurvilju ka ei söö), et siis mida võib veel süüa nn. rämpstoidu hulgast ? (mitte et ma igapäev alla kugistaksin seda, vahest harva.)

Agajah, kui ma kuskilt alla tahan võtta (eriti sellisest kohast nagu reitelt), tuleb siis teha karmi trenni (kogu keha mõistes)? Või olen ma valesti aru saanud, et maha saab võtta vaid kehaosade kaupa? Siis on küll halb, just rinna mõistes. Sest nagu ma mainisin, kui ma olin peenikesem, siis sõin ma sellepärast ainult, et rind kasvaks. :lol: See oli mulle sama kinnisidee, nagu praegu on kõhulihased.

Reite mõttes, kui ma oleks pikem, siis mind ei häiriks need.

Okei, sorri et nii pikk tekst.. <_<

Tegelikult on nii, et oled see, mida sööd. Korraga hea välja näha, terve olla ja jama süües ei ole kahjuks võimalik! ;)

Ten omast käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A, ja ma veel tahtsin küsida, et kas igasugused salendavad kreemid/ salendav pesu aitab alla võtta või on see kõigest reklaamitrikk? Ning millest tsellukas tekib, ma olen märganud seda ühel endast nooremal sõbrannal, samas endal seda õnneks pole, loodan et ei teki ka. ;)

Mais on sodi, aga popcorn on põhiliselt õhk :lol:

Juustuburger ei ole kõige hullem asi maailmas, aga ma sööks seda pärast trenni.

Eestis selliseid kreeme ei müüda, mis mõjuks.

Pesu kohta on raske öelda kas ta midagi mõjutab, verevarustus mängib küll *mingit* rolli.

Tsellu, striiad ja muu selline jama sõltub sidekoe kvaliteedist ja on üsna pärilik. Räägi oma emaga <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käisin üle poole aasta hesburgeris ja veel 2 päeva järjest ning kui koju läksin jõudu tegema siis sain selle paari päeva jooksul 10 kg jõudu juurde ja energiat saab küll päris hästi sealt burksi einest <_< Ega jahh tüdrukutel pidi see kõik rämpstoit mis nad sisse söövad otse kanni minema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ema läks paksemaks peale mind, e. teist last. Üldiselt läks peale 30'nendaid, tsellukas tekkis kuskilt.. 34 ehk. Samas enne kolmekümnendaid oli ta peenike. Ma just olen mõelnud, et kas sellist tasakaalu pole rindade ja kõhuga? Nagu osadel naistel on keda näed rannas, rinda on - kõhtu pole. Umbes nii, et rind on selline keskmine B korv ja kõht on sale ja trimmis. Suurema rinnaga on juba üldiselt kõhtu ka, tahaks just sellist tasakaalu tekitada? Üldise keha proportisoonidega olen isegi rahul, kui vaid natuke reie sisekülgi saaks ka nagu saledamal naisel, st. reied ei lähe kokku, oleks täiuslik minu silmis.

Kas viimasena lähevad sääred ja käed paksuks eks? Sest sääred on mul küll veel ikka väga peenikesed, nagu käedki.

Aga minu puhul see pepu asi ei ole tõsi, kui juurde võtan, siis pigem läheb kõhtu, võibolla siis pepu pole lihtsalt nii prink enam.

Aga nõustun hormonaalsüsteemi koha pealt, väga tõsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma käisin üle poole aasta hesburgeris ja veel 2 päeva järjest ning kui koju läksin jõudu tegema siis sain selle paari päeva jooksul 10 kg jõudu juurde ja energiat saab küll päris hästi sealt burksi einest :) Ega jahh tüdrukutel pidi see kõik rämpstoit mis nad sisse söövad otse kanni minema :D

kas jõudu mõõdetakse nüüd kilogrammides? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mais on sodi, aga popcorn on põhiliselt õhk :D

Tsellu, striiad ja muu selline jama sõltub sidekoe kvaliteedist ja on üsna pärilik. Räägi oma emaga :)

Miks mais "sodi" on? Peaks ju küll toitev olema!

p.s. Kas striiade kaotamise vastu ei ole ikka veel kosmeetikatööstus suutnud midagi leiutada? Teab keegi? Ega vist?! Muidu vist mõni ilusalong ammu juba kelgiks oma uue teenusega. Inimene käib kuul ära, muundab geene, süstib silikooni kehasse jne aga selle vastu ei ole ikka veel midagi leitatud. Uskumatu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mais "sodi" on? Peaks ju küll toitev olema!

Puhas kiire süsivesik praktiliselt :)

p.s. Kas striiade kaotamise vastu ei ole ikka veel kosmeetikatööstus suutnud midagi leiutada? Teab keegi? Ega vist?! Muidu vist mõni ilusalong ammu juba kelgiks oma uue teenusega. Inimene käib kuul ära, muundab geene, süstib silikooni kehasse jne aga selle vastu ei ole ikka veel midagi leitatud. Uskumatu. :D

Inimene on siiani üsna kaardistamata maa tegelikult. Striiad on armkude ja midagi väga asjalikku sellega teha veel ei ole. Võimsa kiudoptilise UV abil ntx on teatav lootus neid uuesti pigmenteerida (MSH süst peaks minu arust parem olema) ja on palju meetodeid armide üldise välimuse parandamiseks, aga mingitest imedest pole ma praktikas kuulnud. Teooria lubab kõike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ema läks paksemaks peale mind, e. teist last. Üldiselt läks peale 30'nendaid, tsellukas tekkis kuskilt.. 34 ehk.

Hea sidekoega inimesed võivad paksuks minna, aga lähevad ühtlaselt, ilma tselluta :D

Ma just olen mõelnud, et kas sellist tasakaalu pole rindade ja kõhuga?

Mõnel on. Ja mõnel pole :)

kui vaid natuke reie sisekülgi saaks ka nagu saledamal naisel, st. reied ei lähe kokku, oleks täiuslik minu silmis.

Sealt on üldiselt raske midagi kätte saada ilma erivõtete ja vaevata. Aga võibolla teiste silmis on juba praegu täiuslik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hea sidekoega inimesed võivad paksuks minna, aga lähevad ühtlaselt, ilma tselluta :P

Mõnel on. Ja mõnel pole :D

Sealt on üldiselt raske midagi kätte saada ilma erivõtete ja vaevata. Aga võibolla teiste silmis on juba praegu täiuslik :P

Erivõtete? :)

Nii raske on naine olla. Mehel on kerge - ei ole lihaseid, väga okei, elab üle. Naised ka väga ei kurda. On lihased - imeline, kõik on väga hea.

Naistel on dieedid, tsellukamured, liiga väiksed/suured rinnad, kõhuga mured, reied (ja muidu jalad) ning veel igasugused kohad kuhu rasv võib koguneda ja mis tekitab naistele kohutavat põdemist.

Edit.

Ega keegi ei saaks anda linke kus on harjutusi nt pepule ja reitele? :D

Muudetud kasutaja LauraOlen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erivõtete? :)

Nii raske on naine olla. Mehel on kerge - ei ole lihaseid, väga okei, elab üle. Naised ka väga ei kurda. On lihased - imeline, kõik on väga hea.

Naistel on dieedid, tsellukamured, liiga väiksed/suured rinnad, kõhuga mured, reied (ja muidu jalad) ning veel igasugused kohad kuhu rasv võib koguneda ja mis tekitab naistele kohutavat põdemist.

Edit.

Ega keegi ei saaks anda linke kus on harjutusi nt pepule ja reitele? :P

Kle, nii laisa-liisu ka ei saa olla! Kas oled vaadanud neid harjutusi, mis siin veebis on? Harjutuste panga alt leiad. Kas sa siis ei ole käinud kunagi kasvõi korra nt aeroobikas, kus neid harjutusi tehakse? Kas sa ei tea neid harjutusi üldse? On olemas suur tuharalihas ja väike tuharalihas. Treenima peaks mõlemat. Küll ka need reieharjutused leiad. Koju minnes mine trepist, mitte liftiga jne...

Ja veel. See nädal mitmete naiste postitusi lugedes, tuleb ahastus peale! Nii mõnelgi kurtjal on juba praegu pikkuse ja kaalusuhte järgi täiesti normaalkaal ja tahetakse veel alla võtta. Mõne unistuste kaal (pikkust ka arvestades) on selline, et mul tekib küsimus, kas see pole juba anoreksiku kaal. :D Armsad naised, hea välja nägemine on meile jah tähtis, kuid ärge selle pärast stressi ega lolliks minge!

No ärge nüüd mind tümitama tulge, kuid mulle jäi täna selline mulje siin paari teist postitust kah lugedes... :D Kellelegi haiget kindlasti ei tahtnud ega taha teha. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erivõtete? :)

Üks võimalus on näiteks hormoontasakaalu mõjutav treening. Ehk piimhappe kogumine. Anaeroobne treening max pulsiga taluvuspiiril. HIIT.

Nii raske on naine olla. Mehel on kerge

Mida veel :D

Sa ei tea sellest teemast midagi. Ausalt :P

Ega keegi ei saaks anda linke kus on harjutusi nt pepule ja reitele? :D

Need teevad vormikamaks aga mitte peenemaks, muuseas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsuses võib ka võlu peituda. Minul on 5 kg pekki nii ###### kui kõhu pealt ära läinud pooletunniste normaalse tempoga kõndimisega töölt koju ja ei sõida liftiga ka 5 korrusele...Mis siis et sõbrad naeravad, aga kes rannas naerab suvel naerab paremini:)

Lisaks veel trenn ja (omaarust) õige või vähemalt sinnapoole toitumisega. Ja seda kõike 3 kuuga - tulemused on silmaga näha ja käega katsuda. (teksad enne 34 number, nüüd saan ka 32 number jalga panna nagu vanasti:)

Kuid mulle jäi sellest ikka veel väheks ja nüüd lõpuks tellisin omale ka toitumis ja trennikava ära:)!

Ma arvan et kui sa oma söögiharjumused siinolevate nõuannetega paika saad ja ilusate ilmadega jalgratta, rulluisu ja kiirkõnniga liigutama hakkad nii et higi ka ikka natuke otsaette tuleb - siis ei saa sa arugi kui kõht ja jalad trimmi saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Erivõtete? :)

Nii raske on naine olla.

:P Oh, küll sa oled masenduses vist olnud! Ma ei pannud seda lauset alguses tähelegi. Pole see naiste elu midagi nii hull! :D Küll sa leiad lahendused.

Raske on naine olla ainult 1 kord kuus teatud nädalal, kui roniks kasvõi lakke valust, või siis ka kui sünnitama minnakse! Vaata, et seda "küll on raske naine olla" suhtumist oma kavaleridele ei reeda. Usu mind, see vastassugupoolele küll peale ei lähe. :D Halamine.

Päikest! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natuke rahakogumist, kerge lõikus ja raskus kaob Sinu õlgadelt :D

:) Hehee, sa tegid ju nalja, eksole!? Veidike lihtsalt aasisid?

Kui noor inimene loeb sellist kommentaari, kes on niigi ehk ülearu masenduses oma keha üle, siis võibki jääda talle mulje, et tegelikult polegi muud võimalust kui lõikus. Aga me kõik teame ju, et see pole nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhu mõttes on asi just selles, et ma tahan meeletult selliseid kergelt paista kõhulihaseid, sõbrannaga tegime ka maiks lepingu, et saame mõlemad.. wink.gif

Kõhu lihased arenevad suht kiiresti aga kõhupiirkond on viimane kust tavaliselt rasv kaob.

Soovitan sul rohkem aeroobset trenni teha.Toitu korralikult mitte ära naljuta ennast

käi näiteks,kas aeroobikas,jooksmas,ujumas või rattagasõitmas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii raske on naine olla. Mehel on kerge - ei ole lihaseid, väga okei, elab üle. Naised ka väga ei kurda. On lihased - imeline, kõik on väga hea.

Naistel on dieedid, tsellukamured, liiga väiksed/suured rinnad, kõhuga mured, reied (ja muidu jalad) ning veel igasugused kohad kuhu rasv võib koguneda ja mis tekitab naistele kohutavat põdemist.

Tegelikult on meestel need samad mured, mis naistel, lihtsalt teiste silmade läbi ;)

Tahavad ka need mehehakatised head välja näha, solvuvad kui neid kondisteks või pekisteks aasida B) Pole nad midagi nii kuulikindlad nagu naised ette kujutavad, oleme katsetanud :ph34r:

Meestel ja naistel selles suhtes suurt erinevust polegi - ühed ühtpidi vaikides kannatavad ja teised teispidi püüavad tugevad olla. Naised on oma mõmmibeebikõhuga mehega "rahul" ja mehed hoiavad oma kaalumured rohkem enda teada, mis siis et ... enamus naisi tahaks enda kõrvale pigem heas vormis meest kui pekirulli (no äärmuslasi ma siin ei mõtle) ... miks naised ei kurda??? Krt seda teab :unsure: Mehed soovivad ju sama, ilusat ja vormis naist, ainult et väikeste erinevustega, mida ei hakka pikalt kirjeldama :lol:

Keegi ei vaata kummaliselt kui ma ütlen, et mul on dieet, mul on lubatud seda pidada kas või 365 päeva aastas, ses ma olen NAINE. Meeste puhul tekitab see teatud seltskonnas ikka veel "armsaid" kommentaare.

Ma võin käia nii liibuvate kui vähem liibuvate riietega. Mehed käivad ka, aga ikkagi on see kuidagi - naljakas.

Naisena ma võin ma keksida nii aeroobikas kui rassida jõusaalis, mitte et MINUL aeroobikas käivate meeste vastu midagi oleks, aga piruette tegev mees aeroobikasaalis võtab nii mõnelgi Jõusaali Jörmil suu muigele - oleme korduvalt kokku puutunud.

Pole vahet, mis soost Sa oled. Hea enesetunne õnneks sugude vahel vahet ei tee ja pole ka ühtegi spordiala, mida naisena harrastada ei saaks ... kusjuures B)

Jube mõnus on ikka olla NAINE :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×