Jump to content
LauraOlen

Suveks saledamaks (Reie siseküljed& kõht)

Recommended Posts

Sa v6iksid alustuseks oma kinnisideed 6ige vankri ette panna! Kui sa said omale rinnad, kas muutusid 6nnelikuks - ei, kohe tabas sind j2rgmine h2da. Ja puberteet ei l6pe punkt 18. aastaselt. Olenevalt indiviidist v6ib vaimne puberteet kesta ikka v2ga-v2ga kaua. Kui sa oled veel kasvueas, siis oled sa lisaks ka puberteetse kehaga. Vaata, kehal on 6nneks endal immuunsysteemil p6hinev m6istus olemas ja kui v2hemalt see korras on, siis see yritab tasakaalustada su teadlikke rumalaid tegusid kehaga ymberk2imisel ja ikkagi t2iskasvanuks saada. Tegele vaimsete, meelt arendavate tegevustega rohkem, kuigi jah, puberteetidele on jube raske selgeks teha, et see on olulisem kui tissid, k6hulihased ja siredad s22red. Nn. t2isealistelgi on tihti sama mentaliteet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no üldiselt kehtib se puberteedi jutt meesterahvaste kohta kes 20ndateski veel hoogsalt arenevad.imelik on lihtsalt aga ka see,et kui mõni 15 aastane tahab saledaks siis on ta kohe puberteet aga kui näiteks 30aastane siis lihtsalt tubli,et end kokku võttis.vanuse järgi ei saa määrata alati asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kartulid pudruna sellepärast, et need on nii lihtsalt paremad, kui tavalised keedukartulid, vähemalt minu arvates.

Ja nende erinevate helveste all mõtlesin ma erinevaid madalakalorsusega helbeid, mida süüa väherasvase piimaga ja juurde lisada natuke puuviljatükke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no üldiselt kehtib se puberteedi jutt meesterahvaste kohta kes 20ndateski veel hoogsalt arenevad.imelik on lihtsalt aga ka see,et kui mõni 15 aastane tahab saledaks siis on ta kohe puberteet aga kui näiteks 30aastane siis lihtsalt tubli,et end kokku võttis.vanuse järgi ei saa määrata alati asju.

No ei k2i ainult sugupidi see puberteet. See on myyt. Puberteetlikke kalduvusi on ka vanematel kui 20. dates ja mitte ainult meestel. Puberteetlikku jonnimist ja rumalust jagub enam-v2hem v6rdselt, soost olenemata. See, kui 15. aastane tahab emaks saada ja kodu hakata m2ngima, ei ole eriline kypsuse indikaator. Kes ytles, et "kui mõni 15 aastane tahab saledaks siis on ta kohe puberteet aga kui näiteks 30aastane siis lihtsalt tubli,et end kokku võttis" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kartulid pudruna sellepärast, et need on nii lihtsalt paremad, kui tavalised keedukartulid, vähemalt minu arvates.

Ja nende erinevate helveste all mõtlesin ma erinevaid madalakalorsusega helbeid, mida süüa väherasvase piimaga ja juurde lisada natuke puuviljatükke.

Kuidas t2rkliserohked kartulid kaalu aitavad alandada? Ja miks v2herasvane piim puuviljatykkidega? V2hem rasva, rohkem sysikaid?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keda see kotib kas ta on pubekas või mitte ? Ta esitas küsimuse ja loodab sellele võimalikult täpse vastuse saada.

Igatahes jah , toitumine korda...ennem sa rahulolevat keha ei saa <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kartulid pudruna sellepärast, et need on nii lihtsalt paremad, kui tavalised keedukartulid, vähemalt minu arvates.

Ja nende erinevate helveste all mõtlesin ma erinevaid madalakalorsusega helbeid, mida süüa väherasvase piimaga ja juurde lisada natuke puuviljatükke.

Kartul, küpsetatud -GI-98, GK-29

Kartul, keedetud - GI-69, GK-19

Kartulipuder - GI-74, GK-21

Kartul, keedetud, külmana - GI-22, GK-2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keda see kotib kas ta on pubekas või mitte ? Ta esitas küsimuse ja loodab sellele võimalikult täpse vastuse saada.

Igatahes jah , toitumine korda...ennem sa rahulolevat keha ei saa <_<

Mind kyll kotib, kellega tegemist on. V2hemalt mingisugune m2rk empaatiast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt kohupiima sai kukkus pregu sellise jutu peale prügikasti. Blackdom tõmba allolevast tekstist endaga paralleele ja vaata, palju kattub.

Sa oled TEISMELINE, kui...

...kuulad 2 liiki muusikat: vali ja väga vali.

...unustad koeraga jalutama minemast, aga mitte ühegi soodusmüügi algust ja kohta.

...oskad arvutiprogramme, aga mitte üles teha voodit.

...õpid tavakooli eksamiks 10 minutit, aga autokooli eksamiks 10 tundi.

...tead kõike seda, mida pole vaja õppida.

...jõuad ettenähtust mitu tundi varem kontserdipaika, aga mitu tundi hiljem koju.

...kuuled, kui mitu tänavat edasi mängib raadio TOP-40 lugu, aga mitte kõrvaltoast ema hüüdu.

...kui saad taskuraha mitu korda kuus, aga ainult 1 kord pole see laenatud.

...suudad rattaga sõita 50 km, aga mitte minna 50 m kaugusele poodi.

...oled 100% kindel, et su vanemad polnud iial teismelised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt kohupiima sai kukkus pregu sellise jutu peale prügikasti. Blackdom tõmba allolevast tekstist endaga paralleele ja vaata, palju kattub.

Sa oled TEISMELINE, kui...

...kuulad 2 liiki muusikat: vali ja väga vali.

...unustad koeraga jalutama minemast, aga mitte ühegi soodusmüügi algust ja kohta.

...oskad arvutiprogramme, aga mitte üles teha voodit.

...õpid tavakooli eksamiks 10 minutit, aga autokooli eksamiks 10 tundi.

...tead kõike seda, mida pole vaja õppida.

...jõuad ettenähtust mitu tundi varem kontserdipaika, aga mitu tundi hiljem koju.

...kuuled, kui mitu tänavat edasi mängib raadio TOP-40 lugu, aga mitte kõrvaltoast ema hüüdu.

...kui saad taskuraha mitu korda kuus, aga ainult 1 kord pole see laenatud.

...suudad rattaga sõita 50 km, aga mitte minna 50 m kaugusele poodi.

...oled 100% kindel, et su vanemad polnud iial teismelised.

Noh, humoorikas leid sul. M6tlesin juba kergendatult, et ongi k6ik kriipsud. <_< Aga, kusjuures ....tead kõike seda, mida pole vaja õppida... on parajalt abstraktne point, v.a. muidugi siis, kui m6eldakse lihtsalt seda, mida pole vaja k o o l i s 6ppida. Vastasel juhul see v6iks samah2sti kehtida kui ka mitte kehtida ka k6ikide teiste puhul, muutmata tulemi sisu, sest teadup2rast asju, mida pole vaja teada (loe: 6ppida) polegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kartul, küpsetatud -GI-98, GK-29

Kartul, keedetud - GI-69, GK-19

Kartulipuder - GI-74, GK-21

Kartul, keedetud, külmana - GI-22, GK-2

Külmana nii suur vahe ? <_<

Ma seda tean et peenestamine ja keetmine oluliselt GI-d mõjutab, eriti nt teravilja puhul.

Ja misasi see GK on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külmana nii suur vahe ? <_<

Ma seda tean et peenestamine ja keetmine oluliselt GI-d mõjutab, eriti nt teravilja puhul.

Ja misasi see GK on ?

Tärklise struktuur muutub kartulite külmutamisel.

GK - glükeemiline koormus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külmana nii suur vahe ? <_<

Ma seda tean et peenestamine ja keetmine oluliselt GI-d mõjutab, eriti nt teravilja puhul.

Ja misasi see GK on ?

glükeemiline koormus - veresuhkru tõus, mis põhjustatud süsivesikute koguse ja kiiruse koosmõjul. ehk siis näitab kui suur on mingi toidu mõju veresuhkrule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaaegu. Vot järgmine kord proovi nii, et sai kukub aga kohupiim ei kuku <_<

Ainult lol ikooniga vist vastata ei tohi - kustutati 2ra ykskord. Proovin siis lyhilausega: hehehe, h2sti paned! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vingumine ja rahulolematus ei näita mingit puberteeti.selline võib vabalt isiksuse omadus ollagi.inimene areneb teadupärast sünnist kuni surmani ning teisiti võttes on inimene terve oma elu üks suur pubekas,lihtsalt mingil ajal on natuke rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vingumine ja rahulolematus ei näita mingit puberteeti.selline võib vabalt isiksuse omadus ollagi.inimene areneb teadupärast sünnist kuni surmani ning teisiti võttes on inimene terve oma elu üks suur pubekas,lihtsalt mingil ajal on natuke rohkem.

Oleneb olukorrast. Antud kontekstis ma m6tlen puberteetlikkust kui piltlikku kujundit lapsiku k2itumise illustreerimiseks. Inimesed on erinevad, m6ned lapsikumad, m6ned kypsemad, m6lemad n2htused on tendentslikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainult lol ikooniga vist vastata ei tohi - kustutati 2ra ykskord. Proovin siis lyhilausega: hehehe, h2sti paned! :D

See kas ikooniga või lausega ei mängi rolli. Üks moderaator siin eriti nalja ei mõista, pooled naljad kustutab ära <_<

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kas ikooniga või lausega ei mängi rolli. Üks moderaator siin eriti nalja ei mõista, pooled naljad kustutab ära :D

OT: meil oli paranoidi foorumis seesma teema alguses, kui otsustati keda modeks panna. ühe inimese kandidatuur võeti kohe kiiresti maha kuna kõik olid samal seisukohal, et ta jätaks alles ainult reeglid ja kuulutused <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ja jällegi suhteline asi.mis on lapsikus ja mis on täiskasvanulik ning mis on küpsus.inimesed on ise mingid piirid endale seadnud,kuid vhesed suudavad asju natuke teisiti ka mõelda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ja jällegi suhteline asi.mis on lapsikus ja mis on täiskasvanulik ning mis on küpsus.inimesed on ise mingid piirid endale seadnud,kuid vhesed suudavad asju natuke teisiti ka mõelda. <_<

Kui aluseks v6tta perfektsionistlikke filosoofiaid, saaks ysna adekvaatseid parameetreid tuua, aga see on juba pikk jutt. Ma l2hen magama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm kusjuures Popcorn ei anna eriti midagi...seal on põhiline kahjulik asi lihtsalt liigne sool <_<

Sa võid rääkida, et puberteed on läbi, aga 15 aastane kasvab veel igate pidi,nii et sööma pead. Sööma peab nagunii korralikult kui sa ka ei kasva, aint et targasti. Hoidu koolis söömast igasuguseid magusaid jamasid, ära osta iga 2 vahetunni tagant uut Nestead, söö koolitoitu niipalju kui võimalik ja kui on kõht tühi kannata ning söö kodus korralikult. Igasugustest näksimistest hoidu. Pm. kui sul on kodus kasvõi nt. rattatrenasöör siis oleks ju lihtne iga õhtu normaalses tempos sõita nt. 10-20 minutit. Kõhulihaseid tasub ikka teha, sest nad tulevad siis hiljem välja. Kui sul on ka võimalus, siis jälgi et pulss oleks ratast või midagi muud sellist tehes üle 120, sest siis keha põletab rasvu. Kui oled trenni teinud, siis ära hakka endale valetama, et ma olen nüüd ju nii palju teinud ja ma võin nüüd seda teist ja kolmandat süüa.

Muudetud kasutaja Tramburai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tärklise struktuur muutub kartulite külmutamisel.

GK - glükeemiline koormus.

Ohhoo, lahe. Leiva-saia kuivamisel muutub ka, siis peaks kuivanud nukke järama.

Ja see GK - mis teha, ma mõtlen inglise keeles, eestikeelsetest lühenditest aru ei saa <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×