Jump to content
LauraOlen

Suveks saledamaks (Reie siseküljed& kõht)

Recommended Posts

Tere!

Olen suhteliselt algaja trennides ja üldse kõikides salendamisteemades, nii et ma mõtlesin, et küsin siit foorumist, sest et siin on oma ala asjatundjad.

Esimeseks ütlen, et olen läbi lugenud (ja lemmikutesse pannud) reie sisekülje artikli, enamused kõhtude artiklid jne, nii et sellesmõttes, et nendesse pole vaja mind suunata.. :D

Minu põhieesmärk on saada suveks reie siseküljed peenikesemaks ja kõht ka saledamaks. Üldiselt olen 15 aastane muidu sale tüdruk, need 2 ongi probleemsed kohad. Lugesin, et ainult kindlaid kohti ei saa kunagi salendada, kas see tähendab et pean kogu keha mõistes alla võtma, või unustama üldse trenni, sest et ainult kindlatest kohtadest alla võtta ei saa?

Rinna mõttes ma ka ei tahaks jälle pesulauaks minna, kui just noh. Kasvasid. B)

Kehatüüp on mul muidu A.

Muidu ma tegin eile ja üldiselt igapäev neid kõhulihaseid, aga nüüd siit lugedes on nende tegemine mõtetu.

Mida siis teha? Tervisliku toitumise teemat ka tean, toitumise põhimõttelt ma söön vähe nüüd, kui tahan suveks saledamaks saada nendest kohtadest.

Kõhu mõttes on asi just selles, et ma tahan meeletult selliseid kergelt paista kõhulihaseid, sõbrannaga tegime ka maiks lepingu, et saame mõlemad.. :D

(sellised on UNISTUSTE kõhulihased & KÕHT : http://img116.imageshack.us/img116/9192/ke...nightleyld0.jpg )

Etjah, kuidas kõhulihaseid saada, kui harjutused ei aita ja sööd üpris vähe?

Ja just kõige probleemsem küsimus - kuidas reiesisekülgedelt alla saada?

Kui harjutused ei aita, siis mis üldse aitab?

Igastahes, ette tänades: Laura. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

naistel koguneb rasv ennekõike alakehale (tuharad, jalad), seega, kui Sa tahad, et Su kõhulihased rohkem välja paistaks või siis reied oleks peenemad siis pead rasva% kukutama. Harjutused on ennekõike vormimiseks, toit on rasva% reguleerimiseks.

Iseasi kas see on kohane nii noorele tüdrukule...

Keyra on küll ilus tüdruk aga minu subjektiivne arvamus on, et sellel pildil on ta ... mitte just oma parimas vormis :D

Post Scriptum! kui kaotad rasva kehalt siis mingi hetk vähendab see ka rindu, selles suhtes on nokk-kinni-saba-lahti situatsiooniga tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen suhteliselt algaja trennides ja üldse kõikides salendamisteemades, nii et ma mõtlesin, et küsin siit foorumist, sest et siin on oma ala asjatundjad.

Esimeseks ütlen, et olen läbi lugenud (ja lemmikutesse pannud) reie sisekülje artikli, enamused kõhtude artiklid jne, nii et sellesmõttes, et nendesse pole vaja mind suunata.. :D

Minu põhieesmärk on saada suveks reie siseküljed peenikesemaks ja kõht ka saledamaks. Üldiselt olen 15 aastane muidu sale tüdruk, need 2 ongi probleemsed kohad. Lugesin, et ainult kindlaid kohti ei saa kunagi salendada, kas see tähendab et pean kogu keha mõistes alla võtma, või unustama üldse trenni, sest et ainult kindlatest kohtadest alla võtta ei saa?

Rinna mõttes ma ka ei tahaks jälle pesulauaks minna, kui just noh. Kasvasid. :D

Kehatüüp on mul muidu A.

Muidu ma tegin eile ja üldiselt igapäev neid kõhulihaseid, aga nüüd siit lugedes on nende tegemine mõtetu.

Mida siis teha? Tervisliku toitumise teemat ka tean, toitumise põhimõttelt ma söön vähe nüüd, kui tahan suveks saledamaks saada nendest kohtadest.

Kõhu mõttes on asi just selles, et ma tahan meeletult selliseid kergelt paista kõhulihaseid, sõbrannaga tegime ka maiks lepingu, et saame mõlemad.. ;)

(sellised on UNISTUSTE kõhulihased & KÕHT : http://img116.imageshack.us/img116/9192/ke...nightleyld0.jpg )

Etjah, kuidas kõhulihaseid saada, kui harjutused ei aita ja sööd üpris vähe?

Ja just kõige probleemsem küsimus - kuidas reiesisekülgedelt alla saada?

Kui harjutused ei aita, siis mis üldse aitab?

Igastahes, ette tänades: Laura. :)

Ega rasvade põletamine tähenda vähem söömist, pigem ikka õieti söömist. Sa oled alles 15 niiet pakun, et su rinnad viskavad ka veel midagi juurde B)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihaste harjutuste tegemine ei ole mõttetu, sest siis on pärast rasvapõletust neid ka näha, aga ainuüksi neid tehes Sa oma taljet peenemaks ei vormi. Rasva põletad õige toitumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest! :D

Ei otseselt rasva polegi nagu nii palju, pigem lihtsalt. Võibolla hästi natuke on kõhtu, nagu väga sale pole ka otseselt, aga tõesti tahaks KOHUTAVALT kõhulihaseid, just suveks.

Aga näiteks kui kiiresti need tekivad tüdrukul/naisel, kui igapäev teha? Ja kui palju tuleb teha?

Kõhulihastega pole vist seda mure ka, et kui muidu hoitakse kõhtu sees, siis ei pea enam sees hoidma. Mitte et ma ise hoiaks, võibolla vahest hästi harva.

Põhiline probleem just reitega, ma ei tea. Mul vist sellest ajast saati kui hakkasid tekkima naiselikud vormid, lähevad reied nagu kokku. Samas vahest näen ka naisi kellel pole nii? Millest see sõltub, et mõnel on, teisel pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen naiste rahvas ja sessuhtes et sul on puberteet ja pead harjuma keha muutustega. esiteks,mis meestel ei toimu on vaagna luu laienemine ehk valmistumine sünnitamiseks ja seega lähevad puusad laiemaks. Sa kasvad veel!! Vaata oma vanemaid paljutuleb neilt kaasa st kehatüüp ala lühikesed jalad, pikk kael , mida iganes;)

Aga jah muidu ma soovitan jooksmas, suusatamas, ujumas -- aeroobseid treeninguid, vormid keha kuju;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen naiste rahvas ja sessuhtes et sul on puberteet ja pead harjuma keha muutustega. esiteks,mis meestel ei toimu on vaagna luu laienemine ehk valmistumine sünnitamiseks ja seega lähevad puusad laiemaks. Sa kasvad veel!! Vaata oma vanemaid paljutuleb neilt kaasa st kehatüüp ala lühikesed jalad, pikk kael , mida iganes;)

Aga jah muidu ma soovitan jooksmas, suusatamas, ujumas -- aeroobseid treeninguid, vormid keha kuju;)

Puberteet? Ha, mul hakkab see just lõppema. Tahad õelda, et mul on puberteet kuni 18 aastaseks saamiseni? Mul hakkas see kuskil kümneselt (tujude vaheldumine jne), ning pigem hakkab see lõppema.

Kehatüüp vanematelt? Nii, ema oli mul põhimõtteliselt väga peenike kuni teise lapseni (minuni), kui ta oli 30. Ära arva et ma nüüd paks nagu tünn olen või ma ei tea. Kaal on mul 49/50.

Ja põhiliselt on mu keha (peale rindade, sest et korv on muutunud viimase kuu/kahega) välja arenenud juba. Asi on just kahes kindlas kohas, sellesmõttes, et nagu ma aru olen saanud, reite vastu pole midagi teha, lihtsalt ma söön väga vähe kuni suveni välja, teen kõhulihaseid, janoh. nn. vormin keha (kõhtu).

Ja rääkides sünnitamisest, last ei taha ma saada vähemalt kuni ma olen 30, kui üldse kunagi tahan. Juba praegu olen näinud paar õudusunenägu kus ma olen rase ja need on nii tapvad, et hommikul olen nii endast väljas.

Aa, ja ma tahtsin veel lisada, et üldiselt ainevahetus on mul suhteliselt kiire, põhiline põhjus miks ma juurde võtsin (varem olin nt 45kg ja ülipeenike), on see, et ma käisin sügisel igapäev mäkis, ning üks päev ma vaatasin, et mul on puusad, reied, kõht, rinnad ja ma olin hästi kurb. Nüüd olen ma ammu hakanud maha rahunema ja üldiselt olen ma oma kehaga rahul peale nende kahe koha (võinoh, kõhuga on pigem kõhulihaste teema, otseselt palju pekki seal pole), ainuke asi mis üle jääb on reie siseküljed ja pikkus (a see on teine teema).

Muudetud kasutaja LauraOlen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Üldiselt olen 15 aastane muidu sale tüdruk,

...

Puberteet? Ha, mul hakkab see just lõppema. Tahad õelda, et mul on puberteet kuni 18 aastaseks saamiseni? Mul hakkas see kuskil kümneselt (tujude vaheldumine jne), ning pigem hakkab see lõppema.

...

Kaal on mul 49/50.

Oh jah, mis õpetaja mina olen, kuid bioloogiliselt alles täielikult kestab "puberteet", kuid see pole praegune teema.

Kaalu oled välja toonud, aga pikkus? Esialgu ei ütleks küll, et sa mingi "ülekaalus" või mis iganes sa oleksid.

Toitumine korda, ei näksi toidukordade vahel, hommikul, lõunal, õhtul sööd piisavalt, et ei peaks näksima. Oma "mäkid" unusta kohe üldse ära, muidu on kõik see rasvapõletus mõttetu. Tarbid vett palju, teed aeroobset - jooksmised, erinevad trenažöörid jne. Kui tahad kõhulihaseid, siis tuleb teha kõhulihaste harjutusi, muidu need sul välja ei paista. Treenida tuleb, koos õige toitumisega, kui tahad häid tulemusi, siis pead kõvasti vaeva nägema, midagi ei tule niisama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja rääkides sünnitamisest, last ei taha ma saada vähemalt kuni ma olen 30, kui üldse kunagi tahan. Juba praegu olen näinud paar õudusunenägu kus ma olen rase ja need on nii tapvad, et hommikul olen nii endast väljas.

Anna andeks, aga see lõik on puhtamakujuline, tüüpiline puberteedi jutt, nii et eelkõnelejad ei eksi ühti!!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh jah, mis õpetaja mina olen, kuid bioloogiliselt alles täielikult kestab "puberteet", kuid see pole praegune teema.

Kaalu oled välja toonud, aga pikkus? Esialgu ei ütleks küll, et sa mingi "ülekaalus" või mis iganes sa oleksid.

Toitumine korda, ei näksi toidukordade vahel, hommikul, lõunal, õhtul sööd piisavalt, et ei peaks näksima. Oma "mäkid" unusta kohe üldse ära, muidu on kõik see rasvapõletus mõttetu. Tarbid vett palju, teed aeroobset - jooksmised, erinevad trenažöörid jne. Kui tahad kõhulihaseid, siis tuleb teha kõhulihaste harjutusi, muidu need sul välja ei paista. Treenida tuleb, koos õige toitumisega, kui tahad häid tulemusi, siis pead kõvasti vaeva nägema, midagi ei tule niisama :)

Mäkid ? :DB):D Ma ei käi mäkis sügisest saati ,siis kui ma märkasin, et olen juurde võtnud, ei võtnud enam kooli minnes üldse raha kaasa, põhimõtteliselt toiduraha hoidsin riiete peale,nii et mis mäkist sa räägid?

Pikkus on mingi 163. Samas ma kasvan hetkel, mingi alles olin 159 vms. ;)

Jep, ma just ütlesin, et teen kõhulihaseid. Ja toidud unustame üldse ära, ma juba praegugi joon päevas ühe nestea ja koolis võileib. Aga siis kui sa näljutad end, kas siis ei tule midagi juurde? Ei kaalule ega kõhule?

Ma üritan igastahes 2 kuud süüa nii vähe kui saan + kõhulihased. ;);)

Ja rasestumisteema:

See unenägu oli tõsiselt õudne, mõtle ise kui sul on sünnitus ees, sünnitus on üks hullemaid valusid üldse. Paljudel on stress ka raseduse ajal. See kui ma rasedust kardan, teeb mind klassikaliseks pubekaks?

Pubekaks teeb mind pigem meeleolude vaheldumine, kannatamatus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mäkid ? :DB):D Ma ei käi mäkis sügisest saati ,siis kui ma märkasin, et olen juurde võtnud, ei võtnud enam kooli minnes üldse raha kaasa, põhimõtteliselt toiduraha hoidsin riiete peale,nii et mis mäkist sa räägid?

Pikkus on mingi 163. Samas ma kasvan hetkel, mingi alles olin 159 vms. ;)

Jep, ma just ütlesin, et teen kõhulihaseid. Ja toidud unustame üldse ära, ma juba praegugi joon päevas ühe nestea ja koolis võileib. Aga siis kui sa näljutad end, kas siis ei tule midagi juurde? Ei kaalule ega kõhule?

Ma üritan igastahes 2 kuud süüa nii vähe kui saan + kõhulihased. :);)

Ja rasestumisteema:

See unenägu oli tõsiselt õudne, mõtle ise kui sul on sünnitus ees, sünnitus on üks hullemaid valusid üldse. Paljudel on stress ka raseduse ajal. See kui ma rasedust kardan, teeb mind klassikaliseks pubekaks?

Pubekaks teeb mind pigem meeleolude vaheldumine, kannatamatus.

Ma juba enne vastasin, et sa pead sööma, mitte nälgima. Kuna sa praegu ennast näljutad, siis keha hoiab kõike kinni. 1 sõnaga kõik mis suhu pistad läheb rasvaks. Inimkeeli siis, et organism püüab ennast kaitsta sinu lolluste vastu. See, et sa ennast näljutad sulle küll mingeid erilisi tulemusi anna. Pigem keerad sa enda tervise p............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silmad hakkasid verd jooksma.

Kusjuures mäkiga on hea lugu. Mäletate kui kirjutasin oma soome seiklusest. Loomulikult ei puudunud sellest ka hommikulkellviis mäkis käik. Rahulikult burgerit närides veeretasin selle karpi ja äkki ehmatasin nii et ajasin kokakoola friikarulitele peale. Bugeri pakil oli kirjas 2000kcal. Siiamaani ma kusjuures ei tea mida see seal tähendas aga peale seda olen vaid ühe korra mäkis käinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja toidud unustame üldse ära, ma juba praegugi joon päevas ühe nestea ja koolis võileib. Aga siis kui sa näljutad end, kas siis ei tule midagi juurde? Ei kaalule ega kõhule?

Ma üritan igastahes 2 kuud süüa nii vähe kui saan + kõhulihased. :DB)

Lollus. Oma kiire ainevahetuse võid sedasi varsti ära unustada ning nagu Sulle juba öeldi, hakkad sedasi lõpuks hoopis juurde võtma, sest Su organism läheb näljarežiimile ja hakkab talletama kõike, mida suhu pistad (talletama = rasv)

See unenägu oli tõsiselt õudne, mõtle ise kui sul on sünnitus ees, sünnitus on üks hullemaid valusid üldse.

Räägid nagu oleksid sünnitanud. Kui see nii kohutavalt õudne oleks, miks on siis endiselt olemas mitmelapselised pered?

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lollus. Oma kiire ainevahetuse võid sedasi varsti ära unustada ning nagu Sulle juba öeldi, hakkad sedasi lõpuks hoopis juurde võtma, sest Su organism läheb näljarežiimile ja hakkab talletama kõike, mida suhu pistad (talletama = rasv)

Räägid nagu oleksid sünnitanud. Kui see nii kohutavalt õudne oleks, miks on siis endiselt olemas mitmelapselised pered?

Et sul need kõhulihased kasvaksid, pead sa korralikult sööma, mitte end näljutama :D

Anoreksia ja anorektikuks olemine pole lahendus.

Pealegi, telli endale siit leheküljelt toitumiskava kui võimalus. Kui sa seda jälgid siis tulemused hakkavad juba varsti-varsti paistma.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Silmad hakkasid verd jooksma.

Kusjuures mäkiga on hea lugu. Mäletate kui kirjutasin oma soome seiklusest. Loomulikult ei puudunud sellest ka hommikulkellviis mäkis käik. Rahulikult burgerit närides veeretasin selle karpi ja äkki ehmatasin nii et ajasin kokakoola friikarulitele peale. Bugeri pakil oli kirjas 2000kcal. Siiamaani ma kusjuures ei tea mida see seal tähendas aga peale seda olen vaid ühe korra mäkis käinud.

Big Mac burger annab 500-600 kcal, suured friikad veel omajagu samapalju ja kui suur coca cola ka peale juua siis kokku tulebki pääris palju kaloreid <_< ja 1,5h pärast kõht jälle tühi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Unustasin mainida, et kõhu treenimisel tuleb ka paralleelselt selga treenida.

Tegelikult on pigem nii, et kõhu treenimisel tuleb ka kogu ülejäänud keha treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülejäänud keha tuleb lisaks treenida selleks, et kõhult rasva maha võtta.

Selga selleks et kehahoiak paigast ära ei läheks ja seljavalusid ei tekiks pingetest.

Aga östrogeense rasva vastu reitel ja mujal peaks ju saama testosterooni ja kasvuhormooni tõstva treeninguga. Jõutrenn, sprintjooks ja muu üliintensiivne trenn taluvuspiirini, intervallidega või ühe miinimumpausidega trennina.

Ja süüa võiks ka ikka paremini :D

Mäkist kalaburks ja salat pole üldse kõige hullem variant aga friikad võiks kindlasti põlema panna. Ja nüüdisajal on mäkis isegi roheline tee olemas <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seljal teen ka trenni, mul isegi eraldi leht kus on harjutused ära näidatud, mul nimelt pole selg kõige sirgem just (aga nähtavalt kõver ka pole), lihtsalt ma pean tegema harjutusi.

Ja üldiselt ma teen koos kõhulihaseid kui ka selja harjutusi.

Aga ärge paluge mul siis hakata kogu keha treenima (prussak) , ma ei taha ju otseselt saledaks saada, ma tahan lihtsalt kahest kohast alla saada. Varem oli mul üldse mure, nagu mõnel üksikul siin, kuidas juurde võtta. Ja näiteks kui te mu käsi näeksite, suhteliselt kont. Ma ei taha end surnuks treenida, kui näiteks juurde arvata õppimine, stress, siis ma ei ütleks, et trenn oleks midagi sellist, mida ma heameelega teen. Ja tegelt ma pole kunagi eriti sportlik olnud, varem oli mul hea vorm ka ükskõik mida süües ja kehalises vähe/ halvasti kaasa tehes.

Lihtsalt nüüd kui keha on muutunud, on 2 kohta kuhu pekk naisel kiiremini tuleb, nagu ma olen lugenud.

Nojah, okei, ma siis üritan normaalselt süüa. Samas, igal asjal on oma miinused. Vähe süües on see rasva asi, nagu te kirjutasite. Palju või popcorni ja krõpsu süües võtab hästi juurde. Aga ma ei saa tervislikult toituda, kui ma põhimõtteliselt midagi ei söö. Ma ei söö üldse liha (ma vihkan kana ja kala, ERITI aga kala), ainult võibolla viinerit neist. Siis ei söö pooli juurvilju. Kui mulle õelda tervislik toitumine, siis mulle see = söö vähem.

Tegelt siinkohal ma tahaks küsida, et mis on nn. rämpstoit, mis ei anna palju juurde? Popcorn ei anna palju juurde? Ja nt mis on kõige hullemad juurdeandjad? Nt vahukoor, fliikartulid(e. rasv), aga mis veel?

Siis tean mida vältida, aga samas siis kui koguaeg on nälg (ja paljusid juurvilju ka ei söö), et siis mida võib veel süüa nn. rämpstoidu hulgast ? (mitte et ma igapäev alla kugistaksin seda, vahest harva.)

Agajah, kui ma kuskilt alla tahan võtta (eriti sellisest kohast nagu reitelt), tuleb siis teha karmi trenni (kogu keha mõistes)? Või olen ma valesti aru saanud, et maha saab võtta vaid kehaosade kaupa? Siis on küll halb, just rinna mõistes. Sest nagu ma mainisin, kui ma olin peenikesem, siis sõin ma sellepärast ainult, et rind kasvaks. :D See oli mulle sama kinnisidee, nagu praegu on kõhulihased.

Reite mõttes, kui ma oleks pikem, siis mind ei häiriks need.

Okei, sorri et nii pikk tekst.. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lokaalne rasvapõletus on võimatu. Saab ainult kogu keha rasvaprotsenti vähendada. Nii, et mine jooksma ja rattaga sõitma, ning tee harjutusi.

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime Siit võid endale võtta harjutusi kõhu ja reite jaoks. Kuid kindlasti tee harjutusi ka ülejäänud kehale, et vältida osade lihaste eelisarendamist, sest see võib kahtlane välja näha.

Ja valgurikkaid sööke tarbi...NB, seal hulgas kindlasti ka liha. VIINER EI OLE LIHA!!! See on hoopis mingi kondimass ja muu saast.

Ja veel toiduaineid, mis on kasulikud ja sisaldavad vähe kaloreid: salatid, viinamarjad, apelsinid, kartulid(pudruna), erinevad helbed, kaunviljad, kohupiim, vesi, popcorn, ja vahel harva väikestes kogustes šokolaadi ei tee ka eriti paha(20g sussišokolaad näiteks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ärge paluge mul siis hakata kogu keha treenima (prussak) , ma ei taha ju otseselt saledaks saada, ma tahan lihtsalt kahest kohast alla saada.

Need kaks kohta ei taha midagi ära anda.

Ma ei taha end surnuks treenida

HIIT võtab 10-30 minutit.

Aga ma ei saa tervislikult toituda, kui ma põhimõtteliselt midagi ei söö. Ma ei söö üldse liha (ma vihkan kana ja kala, ERITI aga kala), ainult võibolla viinerit neist. Siis ei söö pooli juurvilju. Kui mulle õelda tervislik toitumine, siis mulle see = söö vähem.

Ee... Appi ? :o:P<_<

Viiner on taimetoit, aga mitte hea taimetoit. Söö siis neid teisi pooli juurvilju ? Ja kodujuustu vähemalt, kui liha ei söö ?

Tegelt siinkohal ma tahaks küsida, et mis on nn. rämpstoit, mis ei anna palju juurde?

Kas pähklid ja kookoshelbed lähevad arvesse ? Metsapähklid, mitte maapähklid.

Ja nt mis on kõige hullemad juurdeandjad?

Süsivesikud.

Kõike nullist seletada on aeglane surm, palun loe seda Toit, ajubiokeemia ja rasvapõletus

Ja neid

Effective & Permanent Fat Loss Symposium

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2955

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2973

Agajah, kui ma kuskilt alla tahan võtta (eriti sellisest kohast nagu reitelt), tuleb siis teha karmi trenni (kogu keha mõistes)?

Alakeha rasvarakud hoiavad väga vihaselt kõigest kinni.

Või olen ma valesti aru saanud, et maha saab võtta vaid kehaosade kaupa? Siis on küll halb, just rinna mõistes. Sest nagu ma mainisin, kui ma olin peenikesem, siis sõin ma sellepärast ainult, et rind kasvaks. ;) See oli mulle sama kinnisidee, nagu praegu on kõhulihased.

Reite mõttes, kui ma oleks pikem, siis mind ei häiriks need.

Kasva siis pikemaks :D

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lokaalne rasvapõletus on võimatu.

Ei ütleks. Rasva paiknemine sõltub hormoonidest ja teiseks saab välispididelt asju peale määrida. Aga neid asju ei ole Eestis saada ja toll neid läbi ei lase.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik on just see,et enamus inimesi avastavad alles kevadel et oleks vajasuveks vormi saada.sellega oleks pihta pidanud hakkama juba eelmisel aastal samalajal.samas kunagi pole päris hilja kah. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lokaalne rasvapõletus on võimatu. Saab ainult kogu keha rasvaprotsenti vähendada. Nii, et mine jooksma ja rattaga sõitma, ning tee harjutusi.

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime Siit võid endale võtta harjutusi kõhu ja reite jaoks. Kuid kindlasti tee harjutusi ka ülejäänud kehale, et vältida osade lihaste eelisarendamist, sest see võib kahtlane välja näha.

Ja valgurikkaid sööke tarbi...NB, seal hulgas kindlasti ka liha. VIINER EI OLE LIHA!!! See on hoopis mingi kondimass ja muu saast.

Ja veel toiduaineid, mis on kasulikud ja sisaldavad vähe kaloreid: salatid, viinamarjad, apelsinid, kartulid(pudruna), erinevad helbed, kaunviljad, kohupiim, vesi, popcorn, ja vahel harva väikestes kogustes šokolaadi ei tee ka eriti paha(20g sussišokolaad näiteks).

Miks kartulid (pudruna) on nii palju erinevad "tavalisetest" kartulitest? (kasulikkuse ning kalorite seisukohalt)

Miks lisasid siia "erinevad helbed"? (kalorite seisukohalt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×