Jump to content
Matsalu

Süsivesiku vaba.

Recommended Posts

Tervist.

On tekkinud selline probleem,et on tahe võtta kaalust alla, ja sooviks proteiini või mingit HEAD valgujooki(lihaskasvatajat) milles oleks äärmuslikult vähe või puuduvad süsivesikud/rasva.Ja oleks võimalikult palju valku/energiat jms.Ei soovi mingit massilisandit ,vaid just ,et saaks rahulikult dieeti pidada ja ka proteiini vms juua, teadas ,et seda juues ei kasva mass märgatavalt.

Ette tänades, Chris.

2 enimmüüdud proteiini on Protein no. 1 ja Hera 80

Uuri fitness.ee online poest ja leia endale sobivaim :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist.

On tekkinud selline probleem,et on tahe võtta kaalust alla, ja sooviks proteiini või mingit HEAD valgujooki(lihaskasvatajat) milles oleks äärmuslikult vähe või puuduvad süsivesikud/rasva.Ja oleks võimalikult palju valku/energiat jms.Ei soovi mingit massilisandit ,vaid just ,et saaks rahulikult dieeti pidada ja ka proteiini vms juua, teadas ,et seda juues ei kasva mass märgatavalt.

Ette tänades, Chris.

soovitan dietmixi, kuigi süsivesikud, pidavat kaalu alandama ja hea järelkaja.

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa mõeldav ,kuid toitumiskavaga on se pull ,et üritasin korra juba tellida,täitsin kõik andmed ja kõik mida küsiti , kuid enne viimast nuppu vajutades Kinnnita! vms , läks leht kinni ja muudatusi ka ei ilmnenud , nii ,et ei oska midagi arvata selle toitumiskava kohta ,kuigi oleks suur soov tellida ja ei näe ka takistust peale selle probleemi, ehk peaks tellima teisest arvutist vms ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa mõeldav ,kuid toitumiskavaga on se pull ,et üritasin korra juba tellida,täitsin kõik andmed ja kõik mida küsiti , kuid enne viimast nuppu vajutades Kinnnita! vms , läks leht kinni ja muudatusi ka ei ilmnenud

Operat kasutad vist ? Ega see pood ilma IE-ta hästi ei tööta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu poolt ka küsimus. Et on plaanis suveks rascakõhust lahti saada ning sõber soovitas, et trennijärgses sheigis süsikad ära jätta ning ainult valku. Ja et kas siis dekstroosi asemel kodus mingeid makarone ja kartulat trennijärgselt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu poolt ka küsimus. Et on plaanis suveks rascakõhust lahti saada ning sõber soovitas, et trennijärgses sheigis süsikad ära jätta ning ainult valku. Ja et kas siis dekstroosi asemel kodus mingeid makarone ja kartulat trennijärgselt?

Trennijärgne süsikas on vajalik taastumiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu poolt ka küsimus. Et on plaanis suveks rascakõhust lahti saada ning sõber soovitas, et trennijärgses sheigis süsikad ära jätta ning ainult valku. Ja et kas siis dekstroosi asemel kodus mingeid makarone ja kartulat trennijärgselt?

Pane valk-süsivesik 1:1 peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott ütles, filmis "Ennäe inimest", et on kaks aega millal võib lubada kommi või taolist süsivesikuid, see on hommikul ja peale trenni. (Sellest muidugi mitte järeldada, et muul ajal ei tohi süüa süsivesikuid <_<.) Seega peale trenni ei tasuks ära jätta ja meenub ka, et Kalmus soovitab peale trenni palju süsivesikuid süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu poolt ka küsimus. Et on plaanis suveks rascakõhust lahti saada ning sõber soovitas, et trennijärgses sheigis süsikad ära jätta ning ainult valku. Ja et kas siis dekstroosi asemel kodus mingeid makarone ja kartulat trennijärgselt?

Kas makaronist sa ei saa siis süsivesikuid peale trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile , sain jälle targemaks.

Kuid siiski jääks küsimuse juurde, kas pole olemas proteiini vms mis kasvataks lihast ja samalajal põletaks rasva vms :(?

Et siis rasva põletav valk kohe?!

Et võtad pulbri sisse,lihas muutkui kasvab,rasv muutkui kaob ...

ja-jaa, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile , sain jälle targemaks.

Kuid siiski jääks küsimuse juurde, kas pole olemas proteiini vms mis kasvataks lihast ja samalajal põletaks rasva vms :P?

No kui kannatad oodata, siis tulevikus ikka kunagi taoline asi leiutatakse, tegelt on juba olemas sarnaseid aineid(vähemalt nii neid reklaamitakse) ja veel kahjulikke aineid, aga neist me ei räägi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui kannatad oodata, siis tulevikus ikka kunagi taoline asi leiutatakse, tegelt on juba olemas sarnaseid aineid(vähemalt nii neid reklaamitakse) ja veel kahjulikke aineid, aga neist me ei räägi!

Just seda ma mõtlesingi ,et kas ei ole veel leiutatud vms :P. Eks siis jään ootama ja üritan praegu teistmoodi hakkama saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just seda ma mõtlesingi ,et kas ei ole veel leiutatud vms :P. Eks siis jään ootama ja üritan praegu teistmoodi hakkama saada.

Saab hakkama küll, kui pea töötab(pead ennast harima kulturismiga seotud asjades) ja raha(kvaliteet toit ja toidulisandid maksavad päris palju!) on! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumiskavaga tagasikaja suht raske saada :P (kui mingeid muudatusi on vaja teha vms)

räägi

niipalju kui mina tean, siis on pigem probleem vastupidine, koostajad tunnevad muret, et inimesed ei suhtle pärast enam piisavalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui kannatad oodata, siis tulevikus ikka kunagi taoline asi leiutatakse, tegelt on juba olemas sarnaseid aineid(vähemalt nii neid reklaamitakse) ja veel kahjulikke aineid, aga neist me ei räägi!

Keelatud ja kahjulik ei ole päris üks ja sama asi ja üldse tervishoiupoliitika algab sealt kus loogika lõpeb.

Aga rohkem ei räägi mina ka :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keelatud ja kahjulik ei ole päris üks ja sama asi ja üldse tervishoiupoliitika algab sealt kus loogika lõpeb.

Aga rohkem ei räägi mina ka :P

ei saanud su postituse mõttest aru,vabandan kui minu viga :(.

Ei nüüd kui koolivaheaeg lõppeb, tellin toitumiskava ja hakkan seda rangelt järgima,hetkel olen 177+ cm pikk ja kaalun 68-70 vahelduva eduga.Plaaniks oleks saada ~65kg .

Muudetud kasutaja Matsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×