Jump to content
Hei

Nõuandeid kasutamisel.

Recommended Posts

Olen 20a noormees, muidu olen täitsa sale, olen 190cm/80kg, käin jõusaalis 2 korda nädalas, aga siit tuleb mu probleem:

Nooruses sõin palju sölki: krõpse, friikaid jne rasvast toitu ja sporti ei teinud, ja sellepärast on mul jalad(puusad, tuharad) suht rasvunud. Suvel võtsin küll 6 kilo alla, tänu rulluisutamisele ja püksid on nüüd 2 nrit väiksemad, aga kuna talvel rullukatega eriti ei sõida mõtlesin et hakkan jälle jooksmas käima... Ma olen eelmine aasta proovinud jooksmas käia, käisin terve talv jooksmas 2-3 korda nädalas 3km, aga see ei aidanud mind, jõudu tuli juurde aga see ei ole see mida ma otsin..

Ja nüüd siis küsimus, et kas fatburneri joomine aitaks mind ? Kas seda tuleb juua enne või pärast jooksmist ?

Muudetud kasutaja Hei poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõõdud olenevad ainult toitumisest.

fatburner üksi sind ei aita

Seda ma tean :D, toitumine on mul täitsa korras, mõni ütleks et ma söön vähe isegi, aga ma ei näljuta ennast.

Mul olid probleemid sellega(rämpstoiduga), nüüd üritan lahti saada tekkinud rasvast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näljutada küll ei tohi. See võib just rohkem kaalu juurde tuua.

Peab mõtlema, mida ja kuna süüa.

FanBurnerit tarvitada ennem või trenni keskel. Ning Trenni teha väga tihti, kui võimalik.(kui igapäev teha, siis ühe päeva peab puhkama, et lasta lihastel puhata ja areneda paremini).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×