Jump to content
disabled

pumping up thos muscles!!!

Recommended Posts

Nii, olen kuulnud, et kui väga etensiivselt trenni teha ja palju lisandeid ja igast muud seesugust asju süüa, muutub riist väikeseks xD :) nüüd tahaksi teada, kas on see tõsi? :)

...et siis...nagu l6puks kaob hoopistykis 2ra? Vaat, kus on idee... Selle asemel, et soo muutmiseks l2bida valu ja vaeva t2is pikaajaline operatsioon, tehke nii nagu ylaltoodud kirjeldus ette n2eb. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, olen kuulnud, et kui väga etensiivselt trenni teha ja palju lisandeid ja igast muud seesugust asju süüa, muutub riist väikeseks xD :) nüüd tahaksi teada, kas on see tõsi? :D

Naljanina ;) Jah kõik tipud kulturismis on juba olematu sellega ;););) Täielik ulme ikka, milliseid müüte selle alaga kaasneb. Huvitav, kust need küll välja imetakse. Või on inimeste teadmised selles valdkonnas ikka tõesti nii olematud :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rasvaprotsent väheneb, siis läheb riist just pikemaks. Keegi kusagil arvutas, et iga 7kg kaalulanguse kohta läks tal 1 cm pikemaks. Ma ei tea siis mis kaalust, mis kaaluni ta langetas ja kas lõpuks lohises mööda maad või ei, aga mingi iva seal on - rasvapadi riista juure ümbert kahaneb kui kaal langeb. :)

Kui aga toetad oma trenni endale tundmatute keelatud ainetega, siis ei tasu imestada kui midagi ära kukub. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aga toetad oma trenni sulle tundmatute keelatud ainetega, siis ei tasu imestada kui miskit ära kukub.

Ma usun,et see ongi selle poolmüüdi tekkimise põhjuseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See müüt või mõte tuleb sellest ilmselt, et keha proportsioonid suurenevad lihastes, aga seal kus lihast otseselt pole, see jääbki siis proportsioonist maha.

Ala, et selja lailihas trenniga paisub, kõrvad pea küljes aga mitte, need jäävad proportsioonist maha ses mõttes, ja siis võiks mõelda, et näed kõrvad on väiksemaks muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See müüt või mõte tuleb sellest ilmselt, et keha proportsioonid suurenevad lihastes, aga seal kus lihast otseselt pole, see jääbki siis proportsioonist maha.

Ala, et selja lailihas trenniga paisub, kõrvad pea küljes aga mitte, need jäävad proportsioonist maha ses mõttes, ja siis võiks mõelda, et näed kõrvad on väiksemaks muutunud.

Kasvuhormooni tarbides :) v6ib vast ka sellise v2ikese vea k6rvaldada...ma m6tlen siin k6rvade "mahaj22must" :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sinna alla tuleb lihtsalt hästi palju igast aineid süstida..siis ta kindlasti ei jää väiksemaks :D

Ahh odavam on põlvikud püksi toppida. Ega see täissüstitud riist nagunii töövõimeline pole. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige lihtsa moodus on võta väikse raskusega antel panna nohi külge ja joosta mingi 2km, seda teha korduvalt, siis on riist kõlblik ja pidevalt 90 kraadi! :DB)

Muudetud kasutaja disabled poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui rasvaprotsent väheneb, siis läheb riist just pikemaks. Keegi kusagil arvutas, et iga 7kg kaalulanguse kohta läks tal 1 cm pikemaks. Ma ei tea siis mis kaalust, mis kaaluni ta langetas ja kas lõpuks lohises mööda maad või ei, aga mingi iva seal on - rasvapadi riista juure ümbert kahaneb kui kaal langeb. ;)

Kui aga toetad oma trenni endale tundmatute keelatud ainetega, siis ei tasu imestada kui midagi ära kukub. :D

Kui ma nüüd õieti mäletan, siis oli see rohkem selline kild, et kui su rasvaprotsent väheneb, siis jääb ka su kõht väiksemaks, et siis hakkad oma riista kõhu alt järiest rohkem nägema B) Et siis sellest see pikkus :D

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellel müüdil on tõepõhi all muide, keelatud ainete kasutajatel pidavat tõesti munandid vähenema ja ka sugutile endale pidavat mõjuma see pärssivalt (Seoses suurte testosterooni kogustega)

Olen sellekohast dokumentaali näinud. Kuigi noh, selles dokumentaalis oli ka pidev sõda, et üks tõestas midagi ära siis teine tõestas vastupidist ja lõpuks vajus asi selleni, et oli vaidlus kellel on TEADUSLIKUM uurimus ja kellel mitte ning kes kelle uuringuid üldse TEADUSLIKENA aktsepteeris ja kelle omi mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt mingi tõepõhi peaks sel all olema. Nimelt mina arvan, et kui kõvasti trenni teha, siis imetakse kogu veri lihastesse ja sealt alt võetakse ka veidi. Selle vastu räägib aga see, et sinna alla on tarvis ainult paar lusikatäit verd, et noh teate küll mida teha.. B)

Püsivaid mõjusid sel ei ole, aga dušhi all võib asi väiksem tunduda. Kas keegi viib katse läbi? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige huvitavam oleks kuulda mis vanad tegijad asja kohta väidavad. Kuigi jah, neid rinaldo pakutud katsetulemusi oleks ka põnev kuulata... leiduks vaid katsetajaid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sellel müüdil on tõepõhi all muide, keelatud ainete kasutajatel pidavat tõesti munandid vähenema ja ka sugutile endale pidavat mõjuma see pärssivalt (Seoses suurte testosterooni kogustega)

Munandid tsükli ajal vähenevad järsult, riist küll mitte. Osadel naistel kasvab steroide kasutades "noku", ma ei tea kas mehel kasvab midagi juurde ? Ajutiselt küll suureneb.

Naturaalne jõutreening suurendab naturaalset testosteroonitoodangut, see tähendab ka suuremat relvastust, jälle ei tea kas ajutiselt või mitte.

Peale trenni on küll pisike, kuna veri on lihastes, aga see on väga lühiajaline.

Olen sellekohast dokumentaali näinud. Kuigi noh, selles dokumentaalis oli ka pidev sõda, et üks tõestas midagi ära siis teine tõestas vastupidist ja lõpuks vajus asi selleni, et oli vaidlus kellel on TEADUSLIKUM uurimus ja kellel mitte ning kes kelle uuringuid üldse TEADUSLIKENA aktsepteeris ja kelle omi mitte.

See bioloogia ja selle uurimine on üldse üks f'king segane teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik geniaalne on imelihtne. Selleks, et ei toimuks millegi taandarengut, tuleb seda pidevalt treenida. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Munandid tsükli ajal vähenevad järsult, riist küll mitte. Osadel naistel kasvab steroide kasutades "noku", ma ei tea kas mehel kasvab midagi juurde ? Ajutiselt küll suureneb.

Naturaalne jõutreening suurendab naturaalset testosteroonitoodangut, see tähendab ka suuremat relvastust, jälle ei tea kas ajutiselt või mitte.

Peale trenni on küll pisike, kuna veri on lihastes, aga see on väga lühiajaline.

See bioloogia ja selle uurimine on üldse üks f'king segane teema.

NOKU!! Mingit nokut ei kasva, lihtsalt p2ris etten2htud ja olemasolev KLIITOR suureneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NOKU!! Mingit nokut ei kasva, lihtsalt p2ris etten2htud ja olemasolev KLIITOR suureneb.

Aga erilist vahet ju pole :lol:

Bioloogiliselt sama kude ja kui asi väga hoogu läheb, siis välja näeb ka üsna samamoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×