Jump to content
Guest Märt Võsumägi

Protein no1

Recommended Posts

Vaata, enamiku valgust saab kulturist toidust (vähemalt mina olen nii aru saanud). Kui sa sööd valguvaest toitu, peaksid seda proteini päevas sisse ajama kuskil 150g (kulturist vajab valku päevas 2-2.5 g/per keha kg). Aga kui toitud korralikust valgurikkast toidust ning sööd 4-5 korda päevas, ei ole eeldatavasti üle 30 g vaja (kõik oleneb, palju sa tavatoidust valku saad).

Nii olen mina neist asjadest aru saanud :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Ott  Kiivikas

Kui teha iga päev üks valgusheik, siis jätkub 22 päevaks, eeldades üheks portsuks 40gr. millest saame 35gr. valku. Kui segada piimaga saab 30 päeva läbi. Ise teen kolm sheiki ööpäevas, kombineerin Lemon Superiga. Üks sheik päevas on miinimum kogus, kaks on parem, kuid nagu eelpool mainitud kõik sõltub tavatoitumisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Hommikul ei söö üldse, esimene söökikord on kuskil kella 12 paiku, kus ei söö just eriti palju. Korralik kõhutäis on kuskil 5 paiku või 7 paiku, kui olen saalis käinud. Tean, et söön väga valvasti, äkki soovitaksite millal süüa ja millal Protein no1 sisse võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tahad enda kehaga mingit muutust läbi viia, siis pead oma toitumisharjumusi kõvasti muutma, vastasel juhul sa endale püstitatud eesmärgini ei jõua. Oluline on hakata sööma hommikuti kuna siis on inimene kodus ja saab süüa täpselt seda mida organism vajab. Hommikused kalorid kultab organism päeva jooksul ära, vähem tõenäoline on see, et seda juhtub õhtuste kaloritega. Mida õhtu poole seda kergemaks läheb toidukord. Toidukordade arv päevas 3-4 lisaks 1-2 valgusheiki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Mida ja kui palju peaksin sööma, kuskil hommikul 7 paiku ja õhtul kella 8 paiku? Hommikuks sobiks midagi, mida oleks kerge valmistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest hanno

Ise püüan ka süüa korralikult. Toitumine järgnev.

7.00 hommik mingid maisihelbed ja võileivad

9.00 valgušeik

12.00 lõuna supp + praad

15.00 pakk kohupiima

17.30 õhtusöök

21.00 valgušeik

Kas on normaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgusheik on eraldi toidukord ja valgurikka tavatoiduga seda segada ei ole mõttet. Pakis kohupiimas on 45gr. valku, isegi pakk kohupiima on palju korraga süüa kui soovitav kogus on 30-35gr. Valgusheik sobib tavatoidu juurde juhul, kui tavatoit ise valke ei sisalda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Märt Võsumägi

Kui meil ei esine liigese probleeme, tuleks ju odavam osta Super Lemonit. Aga kui olen juba Protein no1 algust teinud, siis kas tasub see vahetada Super Lemoni vastu välja ja kumb neist siiski parema tulemuse annab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×