Jump to content
Liisi8

Kuidas keskkohast alla saada ?!

Recommended Posts

Olen 17a. tüdruk. Üle-eelmine aasta käisin pidevalt jõusaalis. Siis jäi aasta vahele ja nüüd käisin paar nädalat,kuid otsustasin siiski kodus trenni teha.

Olen proovinud keskkohta peenemaks saada hantlitega küljelt-küljele harjutusega,kuid ! ma ei tea,kas saan valesti aru,aga ma lähen keskelt aina suuremaks :) Samas olen arvatavasti sellise kehaehituse pärinud.

Ma tahaksin teada,kuidas ma keskkohast alla võtta saan? Ülejäänud kehaga on kõik ok,aga just keskkoht.

Palun andke nõu ! Olen valmis kõike proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen proovinud keskkohta peenemaks saada hantlitega küljelt-küljele harjutusega,kuid ! ma ei tea,kas saan valesti aru,aga ma lähen keskelt aina suuremaks :)

Keskkoht läheb paksemaks, sest lihas peki all kasvab. Peki saab maha õige toitumisega, soovitan lugeda Fred Antsoni artikleid ja postitusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keskkoht läheb paksemaks, sest lihas peki all kasvab. Peki saab maha õige toitumisega, soovitan lugeda Fred Antsoni artikleid ja postitusi.

Kesk-koha lihaste kasv on raskelt usutav, ja ku iseal mingi kasv oleks, siis tõenäoliselt tühiselt väike, ala millimeeter kasvu või nii. Jutt käib siis eesmistest ja külgmistest kõhulihastest nagu ma aru saan, juurde võiks lisada ka alaselja lihased, need kõik paiknevad selliselt, et mingit ruum-ala nende arvelt vaevalt et saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keskkoht läheb paksemaks, sest lihas peki all kasvab. Peki saab maha õige toitumisega, soovitan lugeda Fred Antsoni artikleid ja postitusi.

No selles piirkonnas kasvab sellel neiul ikka kindlasti see teine varjant :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa nüüd õieti aru,kas see hantlitega küljelt-küljele harjutus,mida mu 'jõusaalisõbrad' alati soovitanud on,aitab mul keskkohast sentimeetreid kaotada või ei ?

Ei asi pole harjutuses, sa võid teha millist harjutust aga soovid. Seal suurt vahet pole. Rasvast seal saad sa lahti ikka õige toiduga. Ja rasv hakkab sul siis vähenema ikka tervelt kehalt, mitte aint kõhult. Ja kõht on üldiselt ka viimane koht, kust ta vähenema hakkab. See nõuab siiski natuke rohkem pingutamist, kui aint treenimine :)

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt ongi kaks asja rasvapõletuseks : aeroobne ja õige toitumine .

Aeroobse koha pealt soovitaks jooksmist,ujumist ,jalgratast ,sõudeergomeetrit jms.

Toitumises ,kui Fred Antsoni artikli läbi oled lugend siis saad niigi aru,et süsivesikuid peab mõõdukalt tarbima.

Edu sulle minupoolt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin läbi. Oletame,et hakkan 2 korda nädalas ujumas ja 3 korda nädalas jooksmas käima + veel toitun õigesti,siis mis aja pärast ma tulemust võin näha ?

Kui sa nüüd oma toidu peaks tõesti paika saama, siis peaks kuskil 1 kuu pärast juba nägema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin läbi. Oletame,et hakkan 2 korda nädalas ujumas ja 3 korda nädalas jooksmas käima + veel toitun õigesti,siis mis aja pärast ma tulemust võin näha ?

oleneb ka sinu kehast, mõnel kaob kiiremini, mõnel aeglasemini.. hakka tegustsema ja pea päevikut, siis saad ise täpselt jälgida ja pärast ehk postitad siiagi :)

Muudetud kasutaja Tuki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhiline, et oleks huvi asjaga tegeleda, kogemused tulevad juba ise aja möödudes. Trenn on see lihtsam osa, toitumine paika saada on juba raskem. Kui raha on, siis siinsetelt spetsialistidelt saab tellida selle. edit: selle as toitumiskava

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvi on mul väga suur. Ootan juba homset,et jooksma minna :blink: Toitumise saan ma kindlasti paika,kuigi arvan,et läheb ikka suts aega. Toitumiskava ma tellima ei hakka,loodan ise hakkama saada;)

VÄGA SUURED TÄNUD TEILE KÕIGILE ! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×