Jump to content
Janno R.

Milliseid jalatseid kannate?

Recommended Posts

klubis kingad, trennis adidas stabilo, kodus paljajalu, koolis skeiditossud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen küll trenni jooksu tossudega, aga soovitaksin Baas harjutusi paljajalu teha, ei tea miks, aga kui õigeid raskejõustiku jalanõusid pole, siis pigem kaldun paljaste jalgade juurde ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabal ajal kingad. Joostes Nike jooksujalatsid. Saalis kas samad jooksujalatsid või 6 aastat vanad Adidas mingid üldtreeningu jalatsid (maksid kunagi soodukaga 499.- ja siiamaani terved ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennis ikka miskid tossud, oleneb mis juhuslikult kuskilt spordipoest soodukaga ostetud on. Hetkel Adidas, aga lausa auk juba sisse treenitud, vaja vaadata mingid uued vist...

Muul ajal- oleneb olukorrast- igat sorti konts, madal king, tööl korralik üliviisakas ja konservatiivne nö ülikonnajalats, dressidega sportlik tossu moodi asi, suvel "varbavahed" või litritega tikitud suss-kingad jpm.... Jalatsipoed on mu üks nõrkusi ja kui midagi kuskil näen (soodukaga ikka kindlasti, kalleid asju ei osta põhimõtteliselt), siis ostan ka.

Tihti vahetan ikka mitu korda päevas jalatseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korjasin küll suhteliselt vana teema üles, siiski küsiks milliste jalanõudega oleks soovitav jõusaalis trenni (pean silmas just jalapäeva) teha. Kas on olemas selliseid spets jalanõusid? Olen kuulnud mõne käest, et soovitab kõrgema säärega, kuid olen pea kõik poed läbi vaatand ja ei ole selliseid. Ma isegi tea, millised need välja võiksid näha. Et kes teab asjast midagi võiks midagi öelda selle kohta! Ütlen ära et ketsidega olen käind ja enam ei käi kuna minu jalg selles üldse ei hinga. Ja plätudega jalatrenni on väga ebamugav teha.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljajalu olen... matil madistades. :rolleyes: Saalis rauda tõstes ja metsas joostes Adidas Climacool'id (kerged ja jalg hingab), lihtsurelikuna koolis või tänaval liikudes Tommy Hilfigeri vabaajajalatsid (kerged, pehmed, mugavad) , LEmar'i kingad (täisnahk, vastupidav, ent vajab regulaarset hooldust spets vahenditega) või Filanto kingad (natuke vähem mugavad, aga kannatab minna läbi tule, vee ja kärnkonnade).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi aga teab tuua mõnda konkreetset näidet spets jõusaali jalatsite kohta siis, võite seda ka teha ! Eelpool sai mainitud milliseid üks tuttav mulle soovitas, kuid ei saand pilti silme ette millised need võiksid olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ketsid rikuvad jalavõlvi:( Lampjalgsusele kalduvatele sel juhul täiesti välistatud.

hästi öeldud. sõbral olevat arsti arvates just SELLETÕTTU tekkinud lampjalgsus. 2-3 aastat vaid nendega käinud. talv not included muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×