Jump to content
Janno R.

Milliseid jalatseid kannate?

Recommended Posts

Mr. Mesi ja Kiivikas on trennis kandnud mingeid punaseid, madala tallaga ja veidi k6rgema 22rega ja suhteliselt 6hukesi jalatseid. Kas keegi oskab midagi l2hemalt r22kida, mis asjad need on?

P.S. Jaa, jube kasulik on teada, millega keegi vabal aja k2ib, jube kasulik on kohe <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tosse kannan siis, kui on jalgade päev....Muidu meeldib ka kanda plätusid <_<

Mina kui plätuvihkaja möönan, et selline lahendus on taunitav. Samas loen õudusega kuidas vennad kükivad ja jalapressivad kandes plätusid. Tegelikult võite vaadata mõnikord kuidas plätudega trenni tehtakse, päris lahe on, varbad on räigelt üle ääre, plätusid hoiab jala küljes kinni ainult kasutaja tahtejõud ja jumal teab mis. Samas kiidavad siin plätukandjad ise nende "spordijalatsite" mugavust ja hingavust ja pagan teab mida. Olen isegi seda näinud, kuidas enne jalapressi või kükki võetakse plätud jalast ära ja pannakse kükipuuri kõrvale ilusti seisma.

No sorry, ma ei saanud ilkumata jätta. Püüan ennast parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina kui plätuvihkaja möönan, et selline lahendus on taunitav. Samas loen õudusega kuidas vennad kükivad ja jalapressivad kandes plätusid. Tegelikult võite vaadata mõnikord kuidas plätudega trenni tehtakse, päris lahe on, varbad on räigelt üle ääre, plätusid hoiab jala küljes kinni ainult kasutaja tahtejõud ja jumal teab mis. Samas kiidavad siin plätukandjad ise nende "spordijalatsite" mugavust ja hingavust ja pagan teab mida. Olen isegi seda näinud, kuidas enne jalapressi või kükki võetakse plätud jalast ära ja pannakse kükipuuri kõrvale ilusti seisma.

No sorry, ma ei saanud ilkumata jätta. Püüan ennast parandada.

Olen Sinuga täitsa nõus! Need plätuvanad ajavad päris vihale ja sokimehed ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma mainisin, siis tossud on alati jalas, kui plaanis jalgu teha. Säärte sirutusi ikka väga võimatu sooritada, kui tosse pole.

Plätud, siis kui treenin ülekeha - ei meeldi oma jalgu ilma asjate seal tossudes hautada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen Sinuga täitsa nõus! Need plätuvanad ajavad päris vihale ja sokimehed ka!

Kui sind selline asi vihale ajab , peaksid võibolla närviarsti juurde pöörduma <_< Mis vahet sel on , millega inimene trenni teeb ? Põhiline ongi , et trennis oleks mugav ja hea enesetunne. Samahästi võib vinguda mis särki keegi kannab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, ma loll jõudsin juba ära osta kolme sotiga <_<

2ra põe! Mul n2iteks need odavad hinnapommi omad ei kannatanud eriti jalga panna, sest neil oli jube liimihais algusest saadik ja j2rjest hullemaks l2ks. Liimisõpradele oleks need muidugi maagilised jalavarjud olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tagant kinnise sandaaliga pole mingit probleemi, fikseerib jala korralikult ära aga hingab nagu plätu.

Lahtise plätuga mõnda saali ei lastagi, tegelikult on ta ikka ohtlik.

Ükskord üks tüüp kurtis treeneri juures päris pikalt et miks mind plätuga lasti aga teda ei lasta. Treener siis seletas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabal ajal Asics, Adidas vabaaja tossud.

Trennis Nike Max Air vms.

Pidulikumal sündmusel kauboisaapad :P

Edit: Sokivendasid vihkan ma ka. Krt selline juustukas on üleval kui vanad rabelema hakkavad.

Muudetud kasutaja masterofceremony poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on adidas climacool kossutossud. Igati mugavad, õhulised, head... Maksid ka kõvasti...

Siis on mul veel Nike kossutossud õues käimiseks, adidas püksid, adidas särk, nike pusa, new balance pusa, puma seljakott...

Varsti ostan BMW (318i)...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole loll!

Minu (kui tenniseinimese) aastatepikkune eksperiment on näidanud, et Hinnapommi odav (paar aastat tagasi olid 50.-) kets/tennis peab tavakäimisel (paar km päevas, peamiselt asfaltil) vastu tervelt ühe nädala. Siis on tald päka alt pooleks ja laseb nii vett kui tänavatolmu läbi. Ja lollis usus, et iga järgmine paar ehk kauem vastu peab, olen päris mitu paari Hinnapommist ostnud: nii ketse kui tenniseid ja igat värvi ;) Mujalt ostetud kallimad (nii 299+ kanti) tenniseid/ketsid on mind aga juba mitu aastat kenasti teeninud. Nii et kokkuhoid ei ole iga asja puhul õigustatud ;)

Ega need väljaskäimiseks polegi mõeldud ;), nüüd avastasin, et need ei ole ka kossu mängimiseks (sisetingimustes) mõeldud - tald kukkus küljest ära :lol: ja katsetan kaua sisetingimustes jõusaalitrennis vastu peavad! <_<

PS: poest õeldi, et ostutšekki alles hoidmisel on garantii pool aastat :D

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on adidas climacool kossutossud. Igati mugavad, õhulised, head... Maksid ka kõvasti...

Siis on mul veel Nike kossutossud õues käimiseks, adidas püksid, adidas särk, nike pusa, new balance pusa, puma seljakott...

Varsti ostan BMW (318i)...

Väga hea <_<;):lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahjaa... Siis on mul veel 4 paari nike sokke ja 3 paari puma sokke.

mul on suva sokid, 2 paari. Ema tõi palgapäeval. North Bridge pusa ka, selle sain sünnipäevaks. Jõusaalis käin sandaalidega, 2 suve tagasi turult ostetud, 35 krooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul on suva sokid.

Wooord (Y) <_< Endal ka sahtel täis suvasid ;)

Ma ei viitsi enam kõige seda üle lugeda , aga kellel on kogemust tennistega trenni teha? Just kükki ja jõutõmmet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×